Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα - Ένας τύπος παίρνει κάθε πρωί το λεωφορείο...


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ο Τάκης έχει σοβαρό πρόβλημα...
Σήμερα είναι η επέτειος γάμου του και την είχε ξεχάσει..
Η γυναίκα του εξαγριωμένη του λέει:
«Αύριο το πρωί θέλω στο πεζοδρόμιο ένα δώρο που να πηγαίνει από τα 0 στα 100 σε
3 δευτερόλεπτα. ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ!!!!»
Ο φίλος μας ο Τάκης τρομοκρατήθηκε και έφυγε στεναχωρημένος από το σπίτι...
Την άλλη μέρα ο Τάκης σηκώθηκε το πρωί και έφυγε για την δουλειά..
Μετά από μια ώρα ξύπνησε και η γυναίκα του, φόρεσε με ανυπομονησία την ρόμπα
της και κοίταξε από το παράθυρο στο πεζοδρόμιο. Εκεί είδε ένα κουτί με περιτύλιγμα
και κορδέλα.
Με εμφανή σημάδια ανυπομονησίας και την απορία ζωγραφισμένη στο πρόσωπό της,
τρέχει στο πεζοδρόμιο και ανοίγει το κουτί.
Μέσα σε αυτό βρίσκει....μια ζυγαριά μπάνιου …

 Από εκείνη την μέρα ο Τάκης αγνοείται…

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ΄τη στιγμή που είδα αυτό σταμάτησα να διαβάζω το ανέκδοτο γιατί ήμουν τόσο σίγουρος για τη συνέχεια, όσο είμαι και για το ότι ο Πάγκαλος είναι χοντρός :P 

. . .«Αύριο το πρωί θέλω στο πεζοδρόμιο ένα δώρο που να πηγαίνει από τα 0 στα 100 σε
3 δευτερόλεπτα
. ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ!!!!». . .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Γεννιέται ένα μωρό και με το που το βγαίνει, ανοίγει τα μάτια και αρχίζει:
- Εσύ είσαι η μαμά μου, εσύ ο μπαμπάς μου, εσύ η νοσοκόμα και εσύ ο γιατρός που με ξεγέννησε.
Τρελαίνονται οι γιατροί, βουτάνε το μωρό και το αρχίζουν εξετάσεις. Μετά από εξονυχιστικές εξετάσεις, βγαίνουν τα αποτελέσματα καιπάνε στους γονείς.
- Κοιτάξτε, ο γιος σας είναι πάρα πάρα πολύ έξυπνος και πρέπει να του αφαιρέσουμε το μισό μυαλό για να μπορέσει να αναπτυχθεί σωστά.
- Μα, γιατρέ τι λέτε, και πώς θα ζήσει το παιδί;
- Μην ανησυχείτε, είναι μία απολύτως ασφαλής διαδικασία και είναι απολύτως απαραίτητη!

Τι να κάνουν οι γονείς, δέχονται, βάζουν οι γιατροί το μωρό χειρουργίο, περνάει 1 ώρα, δύο ώρες, 5 ώρες, τελικά μετά από 6,5 ολόκληρες ώρες βγαίνει. Το πάνε στο δωμάτιο και περιμένουν από πάνω γονείς και γιατρός να ξυπνήσει να δούνε πώς πήγε. Ξυπνάει λοιπόν το μωρό και αρχίζει πάλι.
- Εσύ είσαι η μαμά μου, εσύ ο μπαμπάς μου και εσύ ο μαλάκας ο γιατρός που μου έβγαλε το μισό μυαλό.

Τρελαίνονται πάλι οι γιατροί, ξανά μανά εξετάσεις, της πουτάνας στο νοσοκομείο, βγαίνουν αποτελέσματα και πάνε στους γονείς.
- Ξέρετε το παιδί σας είναι ακόμα υπερβολικά έξυπνο και πρέπει να του αφαιρέσουμε πάλι το μισό από το μισό μυαλό που έχει μείνει.

Ξανά λοιπόν το μικρό χειρουργείο, περνάνε 2 ώρες, 4 ώρες, 7 ώρες, τελικά μετά από 10 περίπου ώρες το βγάζουν το πάνε στο δωμάτιο και περιμένουν.
Ξυπνάει ο μικρός και αρχίζει πάλι τα δικά του:
- Εσύ είσαι η μαμά μου, εσύ ο μπαμπάς μου και εσύ ο αρχιμαλάκας ο γιατρός που μου έβγαλε το μισό του μισού μυαλού που μου είχε αφήσει.

Ξανατρελαίνονται οι γιατροί! Δεν ξέρουν τι να κάνουν! Και δώστου πάλι εξετάσεις, και δώστου αποτελέσματα και πάνε πάλι στους γονείς.
- Κοιτάξτε, το παιδί σας είναι ακόμα πιο έξυπνο από ότι νομίζαμε. Υπάρχει μόνο μία λύση. Να του αφαιρέσουμε όλο το μυαλό και να ελπίσουμε ότι θα ξαναναπτυχθεί σιγά σιγά όπως μεγαλώνει.
- Μα, τι λέτε γιατρέ, δε γίνεται αυτό!
- Είναι ασφαλής διαδικασία και κατά 90% θα επανέλθει φυσιολογικά. Αλλιώς κινδυνεύει να τρελαθεί και να αυτοκτονήσει προσπαθώντας να επικοινωνήσει με τους γύρω του.

Τι να κάνουν, ξαναδέχονται, μπαίνει χειρουργείο, 3 ώρες, 5 ώρες, 10 ώρες, τελικά μετά από 15 ώρες βγαίνει, πάει στο κρεβάτι, περιμένουν από πάνω γονείς και γιατρός να δουν τι έγινε. Ξυπνάει το μωρό, γυρνάει, τους κοιτάει και τους λέει:
-Το μυαλο μου εχω χασει, μια ζωη μαζι σου εχω περασει, εχω αρρωστησει και δεν ειμαι καλα σαν και σενα μαστουρα καμιαααα θρυλε ολε ολε ολεοοοοοοοοοο...θρυλε ολε θρυλε ολε ολεοοοοοοοο.

  • Like 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρως 3 πίτα γύρο απ'όλα,2 μερίδες πατάτες,πίνεις και ένα ποτήρι νερό και σε πιάνει το στομάχι σου. Έλεος,τι ρίχνουν στο νερό;

 Άντρας ονομάζεται το πλάσμα που κόβει δέκα μέτρα χαρτί κουζίνας, για να φάει σουβλάκια και τελικά σκουπίζεται στα ρούχα του.
 

 
Κάποιος "ζήτησε" απο το τζίνι
να τον κάνει "επιθυμητό" & "ακαταμάχητο" στις γυναίκες...
Τον έκανε πιστωτική κάρτα...
 
Ουτε 3G ουτε 4G.
Wifi του γειτονα κι ολα GG.
 
 Πως λέγεται ο τραγουδιστής που μπορεί να παρκάρει παντού? Κώσταs Smartακης! 
  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ΤΡΙΚΟΜΑΤΙΚΗ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΕΣΤΕΙΛΕ ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΓΙΑ ΤΟ ΘΑΝΑΤΟ ΤΗΣ ΘΑΤΣΕΡ...Η ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΕΓΡΑΦΕ:
ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ
ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ
ΠΑΡΩΝ...

 

ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΑΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ!!

ΑΡΠΑΞΤΕ ΤΗΝ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ!!!

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ΤΡΙΚΟΜΑΤΙΚΗ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΕΣΤΕΙΛΕ ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΓΙΑ ΤΟ ΘΑΝΑΤΟ ΤΗΣ ΘΑΤΣΕΡ...Η ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΕΓΡΑΦΕ:

ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ

ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ

ΝΑΙ ΣΕ ΟΛΑ...

 

ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΑΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ!!

ΑΡΠΑΞΤΕ ΤΗΝ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ!!!

 

Φιξντ

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

you have a relationship   εχεισχεσει   
you have class                εχεισκλαση
you have relationship and class the same time    εχεσχεσηκαικλαση ταυτοχρονα

 

 

 

post-140655-0-08851700-1365735463_thumb.gif

 

  • Like 16
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...