Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα - Ένας τύπος παίρνει κάθε πρωί το λεωφορείο...


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Γιατι τα σαλιγκαρια υποφερουν απ το κρυο;;

γιατι αν αναψουν τζακι μεσα στο σπιτι  καηκαν :shock:

 

Να σας πω ενα κρυο ανεκδοτο;;

Ηταν μια φορα 2 εσκιμωοι  :-)

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Γιατί οι παντρεμένοι είναι πιο παχιοί από τους ανύπαντρους;
- Οι ανύπαντροι βλέπουν τι έχει στο ψυγείο και πηγαίνουν στο κρεβάτι. Oι παντρεμένοι βλέπουν τι έχει στο κρεβάτι και πηγαίνουν στο ψυγείο...

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν ένας άνθρωπος που είχε χάσει το ένα του χέρι. Τον διώξαν και από την δουλειά του, και απογοητευμένος παίρνει την απόφαση να αυτοκτονήσει.
Πάει σε μία γέφυρα, ετοιμάζεται να πηδήξει, κοιτάει κάτω και βλέπει έναν τύπο χωρίς χέρια να χορευει brake dance
τι γινεται ρε φιλε απορει? εγω χωρις ενα χερι και ειμαι ετοιμος και αυτος με κομμενα χερια χορευει..πως ειναι χαρουμενος?.

Πάει κάτω γεμάτος απορία και ρωτάει:
- Καλά ρε φίλε. Εγώ με κομμένο το ένα χέρι με απολυσαν δεν εχω γυναικα και θέλω να πεθάνω ! Εσύ με δύο κομμένα χέρια χορεύεις brake dance? θα με τρελανεις??
- Όχι, ρε φίλε! ο κώλος μου με τρώει !!!

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ενα φημισμενο μπουρδελο στο Παρισι εφεραν καποτε μια πανεμορφη αλλα πολυ χαζη μικρη να δουλεψει..Στα γενικα τα πηγαινε καλα,αλλα ειχε προβλημα στις στοματικες δραστηροτητες.

 

Ο επικεφαλης,που ηταν κουλτoυριαρης,προσπαθησε να βρει ενα τροπο να την βοηθησει στην συγκεκριμενη ''εργασια'' λεγοντας της:

'' Εφοσον μπερδευεσαι και δεν ξερεις τι να κανεις με την γλωσσα σου,θα σκεφτεσαι ενα εξωτικο μερος,π.χ. Χονολουλου,και οταν θα ξεκινας,θα λες συνεχως ' Χονολουλου,Χονολουλου,Χονολουλου'' με εμφαση στο ''λου.''

 

Αρχικα πετυχε το πειραμα αλλα μετα απο 2 μερες εγινε κατι το τραγικο! Η αμοιρη κοπελα εκοψε με το στομα της το αγγουρακι ενος πελατη. :( Την επισκεπτεται στην φυλακη ο μεντορας της και την ρωταει :

 

''Μα καλα βρε παιδι μου,τι εγινε?Δεν εκανες οτι σου ειπα?Πως εγινε αυτο το τραγικο συμβαν?''

''Να κυριε,απο το τρακ,ξεχασα το μερος που μου ειχατε συστησει και δανειστηκα ενα αλλο απο την Αφρικανικη Ηπειρο.''

''Δηλαδη ποιο?''

 

'' Ταγκανικα,Ταγκανικα,Ταγκανικα,Ταγκανικα! '' :devil:

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

- Πίνεις.;
- Πολύ…
- Καπνίζεις.;
- 2 πακέτα τη μέρα...
- Τρως λιπαρά.;
- Αρκετά..
- Θα τα σταματήσεις όλα αυτά.;
- Όχι...
- Και τι ήρθες να κάνεις στο γυμναστήριο.;;

- Να φτιάξω το air condition.

 

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...