Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα - Ένας τύπος παίρνει κάθε πρωί το λεωφορείο...


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

- Αγοράκι, θες να γίνουμε φίλοι..;
- Όχι γιατί θα μεγαλώσεις θα γίνεις μουνάρα και δεν θα μου κάθεσαι γιατί θα με βλέπεις σαν φίλο...

 

Φεύγω, καληνύχτα.

  • Like 22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 Τη διάφορα έχει το Αχχ από το Ωχχ 

- Λάθος τρύπα !

 

------------------------------------------------------

 

 


Η κοπέλα μου λέει ότι το καλύτερο σεξ το κάναμε τότε που φόρεσα μάσκα και έκανα τον ληστή. Δεν έχω ιδέα για ποιο πράγμα μιλάει....

 

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η γυναίκα φτάνει ξαφνικά στο σπίτι και βρίσκει τον άντρα της να κάνει έρωτα με μια νεαρή κοπέλα, σκέτη μπόμπα...

- Ανήθικε!, πως μπορείς να το κάνεις αυτό σε εμένα, την μητέρα των παιδιών σου, την πιστή γυναίκα σου;;; Θέλω διαζύγιο τώωωωωωωραααααα!!!

-Περίμενε ένα λεπτό αγάπη μου, σου ορκίζομαι υπάρχει μια εξήγηση.

-Mμμμμμ... μίλα αλλά γρήγορα, δεν θέλω να σε ξαναδώ ποτέ πια στη ζωή μου, θέλω να φύγεις αμέσως και για πάντα.

-Συνέβη το εξής: Γύριζα στο σπίτι μετά από μια τρομερή μέρα στο γραφείο και είδα αυτή την φτωχή κοπέλα που έκανε ωτοστόπ στη λεωφόρο. Μου φάνηκε τόσο ανυπεράσπιστη που αποφάσισα να τη βοηθήσω.

Πρόσεξα ότι ήταν πολύ αδύνατη, κακοντυμένη και βρώμικη και μου είπε ότι είχε τρεις μέρες να φάει. Συγκινήθηκα, την έφερα στο σπίτι και της ζέστανα τα μακαρόνια που σου έφτιαξα χτες βράδυ και δεν τα έφαγες γιατί παχαίνουν...η καημενούλα τα καταβρόχθισε!

Έπειτα, όπως ήταν τόσο βρώμικη, της είπα να κάνει ένα μπάνιο και εν τω μεταξύ είδα ότι τα ρούχα της ήταν σε κακή κατάσταση. Έτσι τα πέταξα στα σκουπίδια και της έδωσα εκείνα τα παντελόνια που χρόνια τώρα δεν φοράς επειδή δεν μπορείς να τα κουμπώσεις, την μπλούζα που σου χάρισα για την επέτειο και δεν φοράς, γιατί δεν έχω καλό γούστο και δεν ξέρω να σου διαλέγω ρούχα, το sweater που σου χάρισε η μάνα μου για τα Χριστούγεννα και δεν φοράς, για να της μπεις στο μάτι και τις μπότες που αγόρασες για 1000 ευρώ και τις φόρεσες μια μόνο φορά, επειδή η φίλη σου αγόρασε τις ίδιες.

Στο τέλος και καθώς έφευγε γεμάτη ευγνωμοσύνη και χαρά η κοπέλα γύρισε με δάκρυα στα μάτια και με ρώτησε:

 

- Υπάρχει κάτι άλλο που η γυναίκα σου δεν χρησιμοποιεί;;;

 

  • Like 26
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθι μια Αθηναία στο χωριό΄μ , παένει στο καφενείο

και λέει στον καφετζή τον Μήτσου τον Κανατά  :

- " Παρακαλώ , ένα φραπουτσίνο ".

Και ο Μήτσους της λέει :

- " Συγνώμη μανδά΄μ , αλλά χάλασι η φραπουτσομηχανή ... "

 

Αυτα τωρα τα θεωρεις χωριατικα?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 
Η κοπέλα μου λέει ότι το καλύτερο σεξ το κάναμε τότε που φόρεσα μάσκα και έκανα τον ληστή. Δεν έχω ιδέα για ποιο πράγμα μιλάει....
 

αστη να λεει αυτη... το playstation που ειναι;;!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα τωρα τα θεωρεις χωριατικα?

 

 

Η ερωτηση επρεπε να ειναι 'αυτο τωρα το θεωρεις αστειο;'

 

Πολύ την ψάχνετε και θα σας γελάσω ...  :rolleyes:

 

 

on ...

 

- Γεια σας , με λένε Νίκο και είμαι αλκοολικός .

- Χαχαχαχαχαχαχ , ε το μαλάκα , δε σε χάλασε Νικολάκη αλκοόλα  ...

 

Γκρουπ Ανώριμων Αλκοολικών

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι του σελερικού επιπέδου που πασχίζεις να φτάσεις (μέχρι και στη θεματολογία αντιγράφεις, ταρίφας /CERN ) αλλά καλό ήταν.

 

ήταν, είναι και θα είναι το πρότυπο μου... το μόνο που με νοιάζει είναι η αναγνώριση του... ένας καλός του λόγος... τίποτα άλλο

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ήταν, είναι και θα είναι το πρότυπο μου... το μόνο που με νοιάζει είναι η αναγνώριση του... ένας καλός του λόγος... τίποτα άλλο

 

Χαχ... Αλέξη, αναγνώριση να ζητάς μόνο απο κάποιον φτασμένο. Κάποιον έτοιμο. Και εγω, έτοιμος δεν θα ειμαι ποτέ.. ΈΤΟΙΜΟΣ, θα ειμαι μονο όταν γέρος, θα αράξω στο νησί... και το νερο απο την θάλασσα θα μου γαργαλεύει τα @@, και τα εγγόνια απο τον δευτερο μου γάμο, παίζοντας θα με ρωταν ''αυτό με τον Τοτό το ξέρεις παππού;'', και εγώ γελώντας, και ενω το ξέρω θα τους λεω ''Ναι. Πατε παιξτε πιο δίπλα τώρα, και αφήστε τον παππού να του γαργαλεύει η θάλασσα τα @@''.

  • Like 26
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα τωρα τα θεωρεις χωριατικα?

Αυθεντικοί χωριάτικοι διάλογοι  της Μέσης Γης:

 

-Φρόντου, που το έχ'ς του δαχτλίδ;

-Στου γκόλουμ

 

-Γιατί αυτός ου Φρόντος μαζεύ' τα δαχτλίδια;

- Είναι του χόμπιτ'

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχ... Αλέξη, αναγνώριση να ζητάς μόνο απο κάποιον φτασμένο. Κάποιον έτοιμο. Και εγω, έτοιμος δεν θα ειμαι ποτέ.. ΈΤΟΙΜΟΣ, θα ειμαι μονο όταν γέρος, θα αράξω στο νησί... και το νερο απο την θάλασσα θα μου γαργαλεύει τα @@, και τα εγγόνια απο τον δευτερο μου γάμο, παίζοντας θα με ρωταν ''αυτό με τον Τοτό το ξέρεις παππού;'', και εγώ γελώντας, και ενω το ξέρω θα τους λεω ''Ναι. Πατε παιξτε πιο δίπλα τώρα, και αφήστε τον παππού να του γαργαλεύει η θάλασσα τα @@''.

What the fuck..? ελληνικα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...