Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες.


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

To 2001 στις ΗΠΑ δεν είναι το 2001 της Ελλάδος ή της Ρωσίας.

 

Θεωρείς πως το μέρος που καταστρώνονται όλα τα στρατηγικά πλάνα και θεωρείται το κομβικό επίκεντρο των πληροφοριών και λήψεων αποφάσεων δε παρακολουθείται παντοιοτρόπως και ποικιλοτρόπως;

 

Αεροπλάνα που εξαϋλώνονται πλήρως μετά απο σύγκρουση σε τοίχο; yeah right

 

 

Για αρχή δεν εξετάζω τι έγινε ή δεν έγινε τότε στις ΗΠΑ.

Μου είναι τρομακτικά αδιάφορο. 

 

Ας συνεχίσουμε. Βρες μου λοιπόν τι κινητά είχαν το 2001 στις ΗΠΑ και ποια από αυτά τραβούσαν 1080p ή έστω 720p ή άντε VGA βίντεο.

 

Θεωρείς πως αυτοί που το παρακολουθούν θα έβγαζαν ένα τέτοιο βίντεο στον αέρα αν υπάρχει; Γιατί; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και απο τις 1231224142 καμερες ασφαλειας που ειχε το πενταγωνο και τα γυρω μαγαζια καμια δε κατεγραψε τιποτα.

και ειχε ακουστει οτι εσκασε μυτη cia σε ενα βενζιναδικο και κατεσχεσε τις κασσετες μιας καμερας.τυχαιο?

 

Το τι εχουν εσωτερικα αυτοι, και το τι ξερουν δεν εχει να κανει. Βιντεο απο καμερες ασφαλειας και ειδικα του πενταγωνου δεν προκειται ποτε να δεις στο γιουτιουμπ, οπως και στο τωρινο επεισοδιο, τα βιντεο που βλεπουμε δεν ειναι απο καποια υπηρεσια ασφαλειας αλλα απο απλους πολιτες. Ακομη και στους διδυμους, αν δεν υπηρχαν τοσοι τουριστες στη γυρω περιοχη με κανονικες καμερες (και οχι κινητων), απο τους κατοικους και απο τους εργαζομενους της περιοχης δε θα εβλεπες κανενα βιντεο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντελως τυχαια στους διδυμους πυργους υπηρχε μια καμερα που κατεγραφε το πρωτο αεροπλανο που επεσε.

μεγαλη συμπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντελως τυχαια στους διδυμους πυργους υπηρχε μια καμερα που κατεγραφε το πρωτο αεροπλανο που επεσε.

μεγαλη συμπτωση.

 

Στους διδυμους πυργους και γυρω γυρω, υπαρχουν καθημερινα 1 εκατομμυριο τουριστες και καμποσες δεκαδες τηλεοπτικα καναλια που κανουν ρεπορταζ κλπ. Αν σου φαινεται απιθανο απο ολο αυτο τον κοσμο εστω ενας γιαπωνεζος να μην τραβαγε εκεινη την ωρα...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αρχή δεν εξετάζω τι έγινε ή δεν έγινε τότε στις ΗΠΑ.

Μου είναι τρομακτικά αδιάφορο. 

 

Ας συνεχίσουμε. Βρες μου λοιπόν τι κινητά είχαν το 2001 στις ΗΠΑ και ποια από αυτά τραβούσαν 1080p ή έστω 720p ή άντε VGA βίντεο.

 

Θεωρείς πως αυτοί που το παρακολουθούν θα έβγαζαν ένα τέτοιο βίντεο στον αέρα αν υπάρχει; Γιατί; 

 

Γιατί σου είναι τρομακτικά αδιάφορο αυτό που αναφέρεται στην εικόνα την οποία παρέθεσες; 

 

Η ειρωνική σύγκριση στην εικόνα διαχωρίζει το γεγονός απο τη πλεκτάνη. Τουλάχιστον κατά τη ταπεινή μου άποψη. Τα κινητά δεν ήταν διαδεδομένα όσο σήμερα μήτε είχαν στο ελάχιστο τις δυνατότητες των τωρινών συσκευών αλλά ο τόπος εκεί βρίθει απο κάμερες, ρώτα τον Bob Saget

 

Όσον αφορά το ερώτημα σου, να απαντήσω με ερώτηση, ποιος ο λόγος να μη βγάλουν το βίντεο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί σου είναι τρομακτικά αδιάφορο αυτό που αναφέρεται στην εικόνα την οποία παρέθεσες; 

 

Η ειρωνική σύγκριση στην εικόνα διαχωρίζει το γεγονός απο τη πλεκτάνη. Τουλάχιστον κατά τη ταπεινή μου άποψη. Τα κινητά δεν ήταν διαδεδομένα όσο σήμερα μήτε είχαν στο ελάχιστο τις δυνατότητες των τωρινών συσκευών αλλά ο τόπος εκεί βρίθει απο κάμερες, ρώτα τον Bob Saget

 

Όσον αφορά το ερώτημα σου, να απαντήσω με ερώτηση, ποιος ο λόγος να μη βγάλουν το βίντεο;

E ναι, τι μανχαταν, τι πενταγωνο. Και τα 2 ειναι τουριστικες περιοχες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...