Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες.


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν πειράζει που δεν με λένε Εύα,ε;

 

Αυτά τα ψυχούλια πως λέγονται;Μόνο το πρόσωπό σου ήθελες να νοιώσεις πάνω τους;Δεν είναι χυδαία ερώτηση,γιατί η καλύτερή μου με τη westieούλα μου είναι όταν είμαι μισόγυμνος στο καναπέ,το μαλακιστήρι με περιτριγυρίζει απ' όλες τις μεριές...

Δεν πληρώνεται αυτή η αίσθηση.Τουλάχιστον.

Πομς λενε εδω-->http://www.facebook...._count=1&ref=nf οτι τα λενε και ειναι οντως γλυκα και για χαζεμα...

Στο προσωπο μου ηθελα να χωσω ειδικα οταν πχ κλαιω...ε και μια αγκαλιαααα για ωωωωρα

 

 

παντα κανω like :P

 

ενα εχω να πω... they 're so fluuuuuuuuuuuuuuuuuuuffy! για πολυ χουχουλιασμα τις κρυες νυχτες του χειμωνα :wub:

 

κι ακομα δεν εχουμε δει φωτογραφια... το κραταω αυτο...

Αυτο ακριβως :wub:

Φωτο θελω και γω να δω.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Από περιέργεια:

 

Πόσοι είστε αυτοί που δεν καταλαβαίνετε το 90% από τα αστεία που δημοσιεύει ο Toufas; Κάντε ένα like να σας μετρήσω. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από περιέργεια:

 

Πόσοι είστε αυτοί που δεν καταλαβαίνετε το 90% από τα αστεία που δημοσιεύει ο Toufas; Κάντε ένα like να σας μετρήσω. :-)

 

Αυτά με το ποιο fail μέμε του internet ή γενικά;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά με το ποιο fail μέμε του internet ή γενικά;

 

Η αλήθεια είναι ότι από αυτό ξεκίνησαν όλα, αλλά τελευταία έχω ένα πρόβλημα και με τα υπόλοιπα (που, ας είμαστε ειλικρινής, είναι πολύ λιγότερα πλέον).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από περιέργεια:

 

Πόσοι είστε αυτοί που δεν καταλαβαίνετε το 90% από τα αστεία που δημοσιεύει ο Toufas; Κάντε ένα like να σας μετρήσω. :-)

 

To ξέρεις ότι κάτι τέτοια ποστ δεν τα χαρίζει ο Τούφας έτσι?

Ετοιμάσου για μια εικόνα με le monkey ΟΛΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ξέρεις ότι κάτι τέτοια ποστ δεν τα χαρίζει ο Τούφας έτσι?

Ετοιμάσου για μια εικόνα με le monkey ΟΛΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ.

 

Κανένα πρόβλημα. Έτσι κι αλλιώς, δε θα καταλάβω τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένα πρόβλημα. Έτσι κι αλλιώς, δε θα καταλάβω τίποτα.

 

Α το συνεχίζεις κι'όλας. Πραγματικά δεν θέλω να είμαι εδώ όταν την ποστάρει.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από περιέργεια:

 

Πόσοι είστε αυτοί που δεν καταλαβαίνετε το 90% από τα αστεία που δημοσιεύει ο Toufas; Κάντε ένα like να σας μετρήσω. :-)

 

Είναι πολύ λογικό που δεν καταλαβαίνεις τα αστεία του Τούφα. Και καλά κάνεις και δεν τα καταλαβαίνεις. Είναι λογικό γιατί προέρχονται από ένα άλλο σάιτ του ίντερνετ (όχι το 9gag, ούτε το reddit) και για να τα καταλάβεις, θα έπρεπε να ξέρεις πώς λειτουργεί το συγκεκριμένο σάιτ και εκτός απ'αυτό, το στυλ των αστείων τους κλπ. Από αυτό ξεκινάνε όλα και μετά διαρρέουν σε όλα τα υπόλοιπα υποσάιτ. Αλλά καλύτερα που δεν το ξέρεις, γιατί μιλάμε για πολλή σαπίλα. Ακόμα και τώρα που έχει φλωρέψει.

Αυτά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από περιέργεια:

 

Πόσοι είστε αυτοί που δεν καταλαβαίνετε το 90% από τα αστεία που δημοσιεύει ο Toufas; Κάντε ένα like να σας μετρήσω. :-)

Σε θυμάμαι εσένα,από μικρός ήσουν ψιλοπερίεργα ανθρώπινος...

 

btw,δεν είναι το θέμα αν καταλαβαίνουμε τα αστεία του τούφα (κι αυτόν από μικρό τον θυμάμαι...),αλλά αν έχουμε τη διάθεση να μπούμε στο trip του για να τα καταλάβουμε.

 

 

 

 

 

 

@Εύα+Μαρία:έχω postάρει πολλάκις φωτόζ της αγαπούλας μου,αλλά σε άλλες μεριές στο inso,κάποια όμως στιγμή θα βάλω και εκεί που χρειάζεται...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Εύα+Μαρία:έχω postάρει πολλάκις φωτόζ της αγαπούλας μου,αλλά σε άλλες μεριές στο inso,κάποια όμως στιγμή θα βάλω και εκεί που χρειάζεται...

ΑΥΤΟ ακουστηκε προστυχο...

Αναμενουμε λοιπον!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...