Προς το περιεχόμενο

Να το εμπιστευτώ ναι ή όχι?


Manos5686

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μια απορία!

 

όταν θέλεις να στείλεις κάτι ταχυδρομικώς, δεν υπάρχει επιλογή να το στείλεις με αντικαταβολή? δηλαδή για να το πάρει ο άλλος από τα ΕΛΤΑ πρέπει να πληρώσει και μετά τα ΕΛΤΑ σου δίνουν τα λεφτά.

 

πως παει το σύστημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια απορία!

 

όταν θέλεις να στείλεις κάτι ταχυδρομικώς, δεν υπάρχει επιλογή να το στείλεις με αντικαταβολή? δηλαδή για να το πάρει ο άλλος από τα ΕΛΤΑ πρέπει να πληρώσει και μετά τα ΕΛΤΑ σου δίνουν τα λεφτά.

 

πως παει το σύστημα?

 

Για ελλαδα ναι.. αλλα σκεψου να μην το παραλαβει.. πληρωνεις ΑΔΙΚΑ το ποσο + αν εχει εκτελονισμο στην χωρα που το στελνεις :)

ΕΛΤΑ στην NIGERIA δυσκολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι έξω ρε, εδώ μιλάω, όχι πως θέλω να αγοράσω κάτι από ιδιώτη αλλά ποτέ δεν ξέρεις.

 

Ναι. Αν συμφονισουν και οι 2 σαφος και γινεται.

Το θεμα ειναι απο προσοπικη εμπειρία καλητερα σε σιτε τυπου ebay ελληνικα οπου βλεπεις αξιολογισεις κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπου ακούτε την λέξη Νιγηρία: ΜΑΚΡΙΑ! Ούτε απ' έξω που λένε.

Εγγυημένη απάτη. Τόσοι και τόσοι την έχουν πατήσει. Έχει καταντήσει κλισέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια τι να πω, διαβαζω μερικους να λενε "Τι εχεις να χασεις μωρε,και ποτε δεν ξερεις,πηγαινε ανοιξε εναν λογαριασμο και δωστου τον μπας και πεσεις σε ειδικη περιπτωση και στα βαλει,και,και,και".

 

Και ρωταω εγω, εχετε πολλους γνωστους που εχουν κερδισει το τζοκερ?

 

Μονο το χασιμο χρονου που εχετε για να ασχοληθειτε με τετοιου ειδους μηνυματα,ειναι αρκετο.

 

Καποιος απο την Αμερικη θελει να στειλει στην Νιγηρια διαδρομο στο γιο του, και τον βρηκε στην χρυση ευκαιρια. :cry: κλαιω....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παραξενευομαι που ακομα υπαρχουν ατομα που δεν ξερουν αυτην την απατη. Δεν υπαρχει κατι πιο συνηθισμενο σε απατη απο αυτο...

 

Μα ακριβως εκει πονταρουν και αυτοι.

Στην αγνοια....

 

Ρε παιδια τι να πω, διαβαζω μερικους να λενε "Τι εχεις να χασεις μωρε,και ποτε δεν ξερεις,πηγαινε ανοιξε εναν λογαριασμο και δωστου τον μπας και πεσεις σε ειδικη περιπτωση και στα βαλει,και,και,και".

 

Και ρωταω εγω, εχετε πολλους γνωστους που εχουν κερδισει το τζοκερ?

 

Μονο το χασιμο χρονου που εχετε για να ασχοληθειτε με τετοιου ειδους μηνυματα,ειναι αρκετο.

 

Καποιος απο την Αμερικη θελει να στειλει στην Νιγηρια διαδρομο στο γιο του, και τον βρηκε στην χρυση ευκαιρια. :cry: κλαιω....

 

 

Ελα ντε!! Εκτος και εισαι ισοβιτης και το κανης για να περναει η ωρα..... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ελα ντε!! Εκτος και εισαι ισοβιτης και το κανης για να περναει η ωρα..... :-D

 

Και αν εισαι ισοβιτης στην τελικη κανεις και τον νιγηριανο απο τις ΗΠΑ...... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Μια απορία!

 

όταν θέλεις να στείλεις κάτι ταχυδρομικώς, δεν υπάρχει επιλογή να το στείλεις με αντικαταβολή? δηλαδή για να το πάρει ο άλλος από τα ΕΛΤΑ πρέπει να πληρώσει και μετά τα ΕΛΤΑ σου δίνουν τα λεφτά.

 

πως παει το σύστημα?

όχι έξω ρε, εδώ μιλάω, όχι πως θέλω να αγοράσω κάτι από ιδιώτη αλλά ποτέ δεν ξέρεις.

 

δεν γίνεται αντικαταβολή με εξωτερικό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...