Προς το περιεχόμενο

Να το εμπιστευτώ ναι ή όχι?


Manos5686

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 μήνες μετά...
  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλησπερα ... να σας πω και εγω την ιστορια μου που εληξε αισιος σημερα...χαρη στο site σας..... βαζω αγγελια ενα νυφικο μιας φιλης 800 ευρο για εξυπηρετηση το εκανα γιατι η κοπελα δεν ξερει απο η/υ . Τελος παντων ..βαζω την αγγελια και μου απαντανε απο καναδα , απο αγγλια και απο νεα υορκη...διαλεγω τον καναδο γιατι μου εδεινε 1000 ευρο ..και εγω το ζωιφιο τι εκανα αρχισα εδωσα ολα τα στοιχεια μου λογ.τραπεζας και τα σχετικα και ο mesie μου ζητησε το via post απο τα ελτα...χαχαχαχ....πηγα στα ελτα εστειλα το δεμα του σκαναρα την αποδειξη την εστειλα σε αυτον και στην τραπεζα του και με διαβεβαιωσε οτι οντως θα κατατεθουν σε 24 με 48 ωρες τα χρηματα...παω και εγω στην τρα πεζα και λεω << καντε μου μια ενημερωσει στο λογαριασμο>> <<3,43 λεπτα παρακαλω>> συγνωμη λεω στην κυριουλα περιμενω να πιστωθουν 1000 ευρο στο λογαριασμο τιης εξηγω εν ταχη..και μου λεει παρτε στα κεντρικα μην ειναι καμια μαϊμουδια ...παω σπιτι με το μωρο στην αγκαλια παιρνω την τραπεζα εξηγω ..και μου λεει η κοπελα μα τι λετε δεν υπαρχει ουτε πιστωτικο ουτε λογισμικο ουτε τιποτα...αμαν λεω την βαψαμε....παιρνω τηλ.τα ελτα της περιοχης μου που εστειλα το δεμα και ρωτησα αν εφυγε και μου ειπαν ΝΑΙ...μιλαω με τον κυριο barri cole απο καναδα και βλεπω καινουριο email που λεει: ΠΩ ΠΩ ΤΙ ΕΓΙΝΕ Η ΤΡΑΠΕΖΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΒΑΛΕ 1250 ΕΥΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΛΕΙΔΩΘΕΙ Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΤΕ 250 ΕΥΡΟ ΤΩΡΑ ΜΕΣΟ WESTERN UNION στο ΓΙΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΒΕΛΓΙΟ>> διαβαζω και στο site σας ολα αυτα με νιγηρια παθαινω εγκεφαλικο...παιρνω το παιδι παω στα ελτα και κανω επιστροφη δεματος..ευτυχος σημερα ειρθε ο ταχυδρομος και εφερε την ειδοποιησει να παω δευτερα να το παρω....και το αστειο της υποθεσης ξεφτιλιστικα και στα ελτα γιατι ?? κραταγε το παιδι κατι δακτυλομπογιες μου εβαψε τα μουτρα μπλε..με κοιταγε και ο προϊσταμενος καλα καλα..και ελεγα 'η πολυ ομορφη ειμαι ή κατι εχω πανω μου...τελικα η μικρη μου ειχε βαψη μπλε την μυτη...!!!!! ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ... ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΣΕ ΑΛΛΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΚΑΙ 250 ΕΥΡΟ ΘΑ ΕΔΙΝΑ ΣΤΟ (pa)BARRI COLE ΚΑΙ 800 ΣΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ...ΟΠΟΥ ΦΥΓΕΙ ΦΥΓΕΙ!!! :-)

 

ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΚΑΙ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΑΠ'ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ ΑΠΑΤΕΩΝΙΕΣ..[email protected] ΚΑΙ ΤΗΣ ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΝΕΙΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ .... [email protected] on behalf of TD Bank Online Transfer Of Fund

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειπα τωρα που τον ανακαλυψα να τον βρισω λιγο..για να καταλαβει οτι μπορει να υπαρχει οικονομικη κριση στην ελλαδα αλλα δεν ειμαστε και μ@λ@κες!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...