Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγγλικά και HD

 

http://www.ifeed2all.eu/watch/327043/1/watch-emporio-armani-milan-vs-olympiacos.html


Dominant εμφάνιση του ΟΣΦΠ, ως σύνολο.

Εξαιρετικός.

Κι ας είναι απέναντι σε μια Αρμάνι στα βάθη του βαθμολογικού πίνακα.

(...για την ακρίβεια, θα έλεγα ότι δεν είναι κακή απόψε.)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • margaritagr

    1508

  • Cossutius.

    1324

  • Atallos1

    1240

  • MiDi_MiLiZ

    849

Τεραστιο μπραβο στην ομαδα και μ ενα 4ρι. Ο Σπανουλης κανει τρομερη χρονια, ο καλυτερος μακραν.

Αλλα η αποκαλυψη ειναι ο χαντερ πραγματικα μ εχει κανει να κωλοτουμπιασω. Πολυ καλος!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι, αν κλείσω θέση για το ματς με τη Φενέρ από το ίντερνετ και επιλέξω παραλαβή από τα εκδοτήρια, θα πληρώσω το εισητήριο μέσω ίντερνετ ή μου δίνουν προθεσμία μέσα στην οποία πρέπει να πάω να το πάρω από το ΣΕΦ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι, αν κλείσω θέση για το ματς με τη Φενέρ από το ίντερνετ και επιλέξω παραλαβή από τα εκδοτήρια, θα πληρώσω το εισητήριο μέσω ίντερνετ ή μου δίνουν προθεσμία μέσα στην οποία πρέπει να πάω να το πάρω από το ΣΕΦ?

Το αγοραζεις και μπορεις ειτε να το παραλαβεις απο το σεφ ειτε να το τυπωσεις σπιτι σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι διαβαζω η ατλετικο λεει στο τελευταιο της εντος, στη γιγαντοοθονη προβαλε το επετειακο μας λογοτυπο για τα 90χρονια κι ευχηθηκε χρονια πολλα.

 

Ειναι μαλλον γιατι δε παρακολουθουν Σκαι

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον γιατί δεν παρακολουθούν το ελληνικό ποδόσφαιρο θέλεις να πεις αλλά τέλος πάντων..

 

Λολ πάντως για το σχόλιο. Είσαι η απόδειξη του γαύρου που αντιστέκεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Μάλλον γιατί δεν παρακολουθούν το ελληνικό ποδόσφαιρο θέλεις να πεις αλλά τέλος πάντων..</p>

<p> </p>

<p>Λολ πάντως για το σχόλιο. Είσαι η απόδειξη του γαύρου που αντιστέκεται</p>

 

Κ εσύ η απόδειξη του βαζελου που τα τρώει αμασητα?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ιδιο ισχυει και για τη δικη μας πλευρα. Διαβαστε το παραγκα και οραμα και αφηστε τον ολυμπιακο να τον σεβονται μεγαλες δυναμεις του ποδοσφαιρου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

logo.jpg

 

Ωστόσο σίγουρα η είδηση της ημέρας είναι αυτή που βγήκε από τα χείλη του Κριστιάν Καρεμπέ, ο οποίος αποκάλυψε πως ο πρόεδρος του Ολυμπιακού αποφάσισε να κάνει ένα μεγάλο και ιδιαίτερα ακριβό δώρο στον σύλλογο.

Ο Βαγγέλης Μαρινάκης θα δωρίσει περισσότερα από 3 εκατομμύρια ευρώ προκειμένου να ξεκινήσουν τα έργα ανακατασκευής, επέκτασης και εκσυγχρονισμού του μουσείου που φιλοξενείται στο "Γεώργιος Καραϊσκάκης".

 

Source.png Πηγή: Νέο μουσείο με χορηγία Μαρινάκη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ποιο λόγο ολοι οι θεσμοί και οι κανόνες καταστρατηγούνται για να παρει πρωταθλημα ο διορισμένος; Ποτε εχετε ξαναδεί διαιτητή να κανει πρόγνωση καιρού και να μην αναβάλει το παιχνίδι για 24 ωρες οπως γινεται παντα, και οπως εγινε με τον παναθηναικο στα Γιάννενα; ( αφου ο διαιτητής αποφασιε να παίξουμε πρωτα 20 λεπτα σε λάσπη)

Μια χαρα ειναι ο καιρός στην κομμοτηνη σημερα. Τι να πω εχω χάσει τα λόγια μου πια, ο χοντρός δεν εχει προηγούμενο ο θείος νάνος μπροστα του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ποιο λόγο ολοι οι θεσμοί και οι κανόνες καταστρατηγούνται για να παρει πρωταθλημα ο διορισμένος; Ποτε εχετε ξαναδεί διαιτητή να κανει πρόγνωση καιρού και να μην αναβάλει το παιχνίδι για 24 ωρες οπως γινεται παντα, και οπως εγινε με τον παναθηναικο στα Γιάννενα; ( αφου ο διαιτητής αποφασιε να παίξουμε πρωτα 20 λεπτα σε λάσπη)

Μια χαρα ειναι ο καιρός στην κομμοτηνη σημερα. Τι να πω εχω χάσει τα λόγια μου πια, ο χοντρός δεν εχει προηγούμενο ο θείος νάνος μπροστα του.

 

 

http://www.gazzetta.gr/football/article/712830/i-ekthesi-akatallilotitas-estali-sti-1-mesimeri-audio

 

Ενταξει τωρα? Αντε βρες κατι αλλο τωρα να νιωσετε αδικημενοι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...