Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • margaritagr

    1508

  • Cossutius.

    1324

  • Atallos1

    1240

  • MiDi_MiLiZ

    849

τραγικος ο ολυμπιακος για αλλη μια φορα.Πλαγιο δεν ειναι ομως καθως δεν εχει βγει ολοκληρη η μπαλα.Χερι ομως ηταν,βεβαια μετα το 75ο ριπλευ το καταλαβαινεις.Δυσκολη φαση και οπως ειπαν και πιο πανω τα παιδια περιμενουμε να το δει με την πρωτη ο διαιτητης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά αν δεν εκλείψουν παράγοντες τύπου Μαρινάκη, Γιαννακόπουλου, ο ελληνικός αθλητισμός θα βιώνει τέτοιες τραγελαφικές καταστάσεις.

Δηλαδή να πεθάνουν;  :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα πράγμα μου έμεινε απο το ματς. Μπορεί να κερδίσατε χωρίς να ήταν δίκαιο, βάλατε το γκολ όπως μπήκε (προσωπικά θεωρώ οτι ο διαιτητής ήταν σωστός, οι linesmen ήταν γτπ). Αυτό που μου έμεινε και δεν είναι τιμητικό για τους παίχτες σας είναι η κίνησή τους στον τραυματισμό του Μανιάτη.

Ο παίχτης χτύπησε χωρίς να γίνει κάποιο φάουλ, κατάλαβε αμέσως οτι έχει σοβαρό τραυματισμό και ζήτησε αλλαγή, ο Αραβίδης έτρεξε πάνω του και φαίνεται οτι πραγματικά στεναχωρήθηκε (μπορεί να είναι και φίλοι δεν ξέρω). Οι συμπαίχτες του όμως τους ένοιαζε να βάλουν γκόλ την στιγμή που ο δικός τους ήταν κάτω και πολλοί παίκτες (μαζί και δικοί σας) πήγαινα να δουν τι έχει.

 

ΥΓ. Συγχαρητήρια στο ήθος και του προπονητή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κοριτσια του πολο προκριθηκαν στο φ4!!!

 

Καταλαβαινω και γουσταρω ο Περειρα να χει παθος, οι χειρονομιες μπορουσαν (κι επρεπε) να λειπουν. Αλλα καιρος ειναι τα παραμυθακι με τις προκλησεις να τελειωνει. Οταν ο Αραβιδης εδειχνε τη φανελα στο Καραισκακη, δεν ειδα να μπαινει κανεις.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κοριτσια του πολο προκριθηκαν στο φ4!!!

 

Καταλαβαινω και γουσταρω ο Περειρα να χει παθος, οι χειρονομιες μπορουσαν (κι επρεπε) να λειπουν. Αλλα καιρος ειναι τα παραμυθακι με τις προκλησεις να τελειωνει. Οταν ο Αραβιδης εδειχνε τη φανελα στο Καραισκακη, δεν ειδα να μπαινει κανεις.

 

Έπρεπε να ζητούσε συγνώμη που έβαλε γκολ, το ξέχασα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...