Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τσίρκο μεγάλο είναι, λογικά πάμε για 30άρα στο ΣΕΦ, αν έχουν ΛΙΙΙΙΓΟ φιλότιμο θα την πατήσουν κάτω σαν χταπόδι. Ξύλο και σπάσιμο ηθικού στον μπετατζή Ερντέν και Μπάρατς, και βραχυκυκλώνουν αμέσως.

 

...ε δεν νομίζω να κάνουν τόοοοοοσες μαλακίες πια οι μπαρτζωκοσλούκες και να χάσουν με 30...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • margaritagr

    1508

  • Cossutius.

    1324

  • Atallos1

    1240

  • MiDi_MiLiZ

    849

Εν τω μεταξυ αν ειχε μεσα τον Σπανουλη, θα περναγαμε το κεντρο εστω. Δε γινεται σε τετοιες καταστασεις να τον εχεις εξω. Ειπαμε να μη παιζει 38' και τα φτυνει, αλλα οχι κι ετσι.

 

Τρομερα λαθη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι απο διαιτησια και σημερα αστο...τα δυο ματς στη Τουρκια σφυριζανε ο,τι να ναι. Να ναι η ομαδα καλυτερη επι 39' και να χανει....ακομα να το χωνεψω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το f4 μας μαρανε...δεν μπορουμε να περασουμε την εφες..το παμε στα 5 παιχνιδια με τους πεθαμενους..μονοι εμεις μπορουμε να χανουμε τετοια παιχνιδια...δεν εχουμε καμια τυχη αμα περασουμε...το 1/3 τις ομαδας προσπαθει και τα αλλα 2/3 εχουν ξεχασει ακομα και το ονομα τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο Μπαρτζωκας κοιμηθηκε στον παγκο.. τα λαθη πληθαιναν στο τελος και δεν πηρε ταιμ αουτ, αντι να τους πει να καθυστερησουν οσο μπορουνε περισσοτερο και κυριως  αντι να βαλει μεσα Σπανουλη που εχει την εμπειρια να οδηγησει την ομαδα, κοιμηθηκε. Εγω αυτο νομιζω. Και τελος επρεπε να βαλει Χαινς πιο πριν απο το τελευταιο δεκαλεπτο..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...ειπε ο lam13

 

 

 

:-D

 

Καλά δεν λέει κάτι αυτό. Έχω φίλο Ολυμπιακό που το αγαπημένο του χρώμα είναι το πράσινο, ενώ και εγώ όταν φτιάχνω κανα παίκτη σε ποδοσφαιράκι ή μπάσκετ του δίνω το νούμερο 21.

 

Τοι θέμα είναι γιατί αγχώνεστε να περάσετε; Όσο έχω δει από την τσσκα φέτος η σφαγή στον ημιτελικό θα είναι όχι με το βαμβάκι ή το μαχαίρι αλλά με μπαλντά. Ούτε καν τα προσχήματα δεν κρατάνε φέτος τα κοράκια ,ενώ η τσσκα με ανακοινώσεις δείχνει ποιός κάνει κουμάντο στην ευρωλίγκα. Μάλλον τους έκατσε βαρύ το περσινό και κοιτάνε φέτος να μην δώσουν δικαιώματα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τω μεταξυ αν ειχε μεσα τον Σπανουλη, θα περναγαμε το κεντρο εστω. Δε γινεται σε τετοιες καταστασεις να τον εχεις εξω. Ειπαμε να μη παιζει 38' και τα φτυνει, αλλα οχι κι ετσι.

 

Τρομερα λαθη...

 

...τις μαλακίες που κάνει ο Σπαν δεν τις κάνει (κατά βάση) από φτύσιμο. Επιλογή γενικής στρατηγικής είναι (τα "θέλω" του Σπανούλη, σε συνδυασμό με τη γνώμη των ιδιοκτητών και τη γνώμη του προπονητή), και έπρεπε να αλλάξει εδώ και καιρό. Εσχάτως, μοιάζει να άλλαξε (...αν είναι πολύ αργά πιά, άλλο θέμα) προς το λογικότερο. Υπάρχουν (υπήρχαν, έστω) στιγμές που μένει μέσα, ενώ φαίνεται ότι δεν είναι συγκεντρωμένος (όπως άφησε απόψε τον Σλούκα ο αστεράτος ο Μπαρτζόουκ - όπως άφησε χθες το άλλο αστέρι ο Άρτζης, τον Τσιρκούκιτς). Στιγμές που αναλαμβάνει πράγματα που δεν του βγαίνουν, ενώ θέλει σφαλιάρες και να μαζευτεί να οργανώσει παιχνίδι, να πουσάρει τους άλλους.

 

Απόψε, αντί να βάλει μέσα τον σπαμμερά ΕΣΤΩ στα τελευταία δευτερόλεπτα να κατεβάσει μπάλα και να πάρει φάουλ στην καλύτερη, και ταυτόχρονα να διατάξει φάουλ όταν δεν είχαν την μπάλα (ΤΡΑΓΙΚΟ το ότι άφησε τον Φάρμαρ να κατεβάσει και να φάει όλο τον χρόνο, με την ελπίδα "μιας καλής άμυνας), έπαιζε ζάρια ο Γιωργάκης. Απαράδεκτον για πράκτορες......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα εχω να πω εγω..Αν φετος προπονητης στον Ολυμπιακο και στον Παναθηναικο ηταν ο Ιβκοβιτσ και ο Ομπραντοβιτσ αντιστοιχα θα γνωριζαμε εδω και 10 μερες περιπου το ζευγαρι του τελικου της Ευρωλιγκας και πιστεψτε με θα ειχε χρωμα Ελληνικο!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μονο καλο ειναι οτι το επομενο ματς γινεται σε μια βδομαδα..ουτε πικραμενοι θα ειναι ακομα ουτε χαλια ψυχολογια ουτε τιποτα..

ουτε δικαιολογιες.μπαινεις μεσα με το πλανο σου,τους ξεπετας και τελειωσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...