Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καταλαβαίνεις οτι αυτή η λογική είναι σαν να λέμε εμείς: "Και τι έγινε που φώναζε ο Μαρινάκης απ' τη θέση του στον τελικό κυπέλλου, ούτε που κουνήθηκε", την στιγμή που έχει ακολουθήσει ντού στους διατητές στο ημίχρονο;

Μιλας για 2 διαφορετικα πραγματα, το καταλαβαινεις?

Με εχεις δει ποτε να λεω "Ντροπη σου Μαρινακη που κανεις χειρονομιες"? Εγω δεν εχω καταδικασει ουτε καν το "i screw you" στον Σισε (μεγαλο παιδι ηταν ο Γαλλος, το χειριστηκε μονος του)

 

Αλλα σε λιγο θα πουμε "ρε το πρεζακι, πανηγυριζει τα καλαθια της ομαδας του", μονο αυτο δεν εχετε ζητησει ακομη (Btw τελικα σας περασε, ειχαμε κλειστες ολες τις πτυσσομενες, οχι μονο πισω απο τον δικο σας παγκο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

Να του σκίσουν το κορμί!!!

 

http://www.gazzetta.gr/basketball/article/514258/fotia-fyllo-agona

 

6wZ7F7O.png

 

Έτσι κάνουν οι σωστοί διαιτητές όταν δέχονται επίσκεψη για "καλή τύχη", το γράφουν στο φ.α.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.Εχεις δει τους Αγγελοπουλους να καθονται ποτε διπλα στο παρκε και να βριζουν και να κανουν χειρονομιες?

Οχι?

 

Επιμενεις για το βρισμο...Για να καταλαβω, για να ειμαστε εξηγημενοι. Μου λες οτι ο ΔΓ εριχνε καντηλια. Σε ρωταω που διαολο τα ακουσες μεσα απο την τηλεοραση και με σειρηνες και με φωνες απο 16χιλ κοσμο. Και το επιχειρημα σου ειναι "εσυ ρε DKNI δλδ τον ακουσες να μην βριζει"

Εχω καταλαβει σωστα? Αυτο ειναι το επιχειρημα σου?

Και επισης προσθετεις "ακουσες του Αγγελοπουλους να βριζουν?"

ΟΧΙ αγορι μου, ΟΧΙ, πως να τους ακουσω? Εσυ πως διαολο ακουσες τον Γιαννακοπουλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες,ηρεμία.Η Ολυμπιακάρα έχασε γιατί έτσι ήθελαν τα κοράκια!Όχι γιατί ήταν χειρότερη ομάδα.Όχι γιατί ζητήθηκε και γίνεται doping control.Όχι γιατί ζητήθηκε και γίνεται έλεγχος του ύψους της μπασκέτας.Όχι.Αύτα είναι αστειότητες που ούτε οι χειρότεροι οπαδοί της CSKA δεν θα τα σκεφτόντουσαν για αυτόν τον κρυστάλλινο σύλλογο που κόπτεται σε κάθε του ήττα για την διαιτησία και την διαφάνεια.

 

Πρωταθλητής Ευρώπης αγαπητοί που σούμα σε δυο παιχνίδια "έβαλε" 103 πόντους ενω στον τελικό κατοστάρισε για πλάκα.....Ύποπτα πράγματα.

 

 

(Όσο για τον Δημητράκη,τα μισά απο αυτά που γράφονται να έκανε,θα πρέπει να φάει γερή καμπάνα και αυτός και η ομάδα.Κρίμα)

Kαι ο ΠΑΟ το '96 που πήρε Ευρωπαϊκό, έχασε το πρωτάθλημα και έβαλε 38 πόντους στο 73-38, ήταν ντοπέ. Και το 2002 που αποκλείστηκε απ' την ΑΕΚ. Και η Μπαρτσελόνα που σκουπίστηκε απ' την Κάχα το 2010, ντοπέ.

 

Και αν δεν ελεγχόταν οι μπασκέτες στο ΟΑΚΑ, θα πήγαιναν να τις κατεβάσουν. Και οι παράνομοι έλεγχοι αίματος που γίνονται, αν δεν γινόταν θα έπαιζε ντοπέ ο ΟΣΦΠ με τον ΠΑΟ. Όσο ήμασταν στο +9 απόψε είμασταν ντοπέ. Όταν περάσατε εσείς, έφυγε η ντόπα.

 

Είπαμε, ΔΝΤ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να του σκίσουν το κορμί!!!

 

http://www.gazzetta.gr/basketball/article/514258/fotia-fyllo-agona

 

6wZ7F7O.png

 

Έτσι κάνουν οι σωστοί διαιτητές όταν δέχονται επίσκεψη για "καλή τύχη", το γράφουν στο φ.α.

Μα πως το κατεγραψαν?

Αφου ηταν βαμμενοι πρασινοι, πως δεν το εκαναν γαργαρα?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι?

 

Επιμενεις για το βρισμο...Για να καταλαβω, για να ειμαστε εξηγημενοι. Μου λες οτι ο ΔΓ εριχνε καντηλια. Σε ρωταω που διαολο τα ακουσες μεσα απο την τηλεοραση και με σειρηνες και με φωνες απο 16χιλ κοσμο. Και το επιχειρημα σου ειναι "εσυ ρε DKNI δλδ τον ακουσες να μην βριζει"

Εχω καταλαβει σωστα? Αυτο ειναι το επιχειρημα σου?

Και επισης προσθετεις "ακουσες του Αγγελοπουλους να βριζουν?"

ΟΧΙ αγορι μου, ΟΧΙ, πως να τους ακουσω? Εσυ πως διαολο ακουσες τον Γιαννακοπουλο?

Πλάκα κάνεις έτσι; Έχουν βρεθεί ποτέ οι Αγγελόπουλοι δίπλα στο παρκέ να βρίζουν θεούς και δαίμονες; Έχει αναφερθεί ποτέ επίσημα σε φύλλο αγώνα ντού και προπυλακισμός σε αποδυτήρια διαιτητών απο τους Αγγελόπουλους; Δεν απασχολεί κανέναν το βρίσιμο του ΔΓ, ο ντόρος για το αδικαιολόγητο ντού γίνεται, και τον άμεσο εκβιασμό του διαιτητή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα κάνεις έτσι; Έχουν βρεθεί ποτέ οι Αγγελόπουλοι δίπλα στο παρκέ να βρίζουν θεούς και δαίμονες; Έχει αναφερθεί ποτέ επίσημα σε φύλλο αγώνα ντού και προπυλακισμός σε αποδυτήρια διαιτητών απο τους Αγγελόπουλους; Δεν απασχολεί κανέναν το βρίσιμο του ΔΓ, ο ντόρος για το αδικαιολόγητο ντού γίνεται, και τον άμεσο εκβιασμό του διαιτητή.

1. Δεν εχουν βρεθει αγγελοπουλοι στις θεσεις που εχετε και εσεις κοντα στο παρκε? Θες να με κανεις να ψαξω φωτο απο το Internet? Θεωρεις οτι μιλανε με το "καλε κυριε διαιτητα, τι σφυρατε"?

2. "Δεν απασχολει κανεναν το βρισιμο του ΔΓ"...τι μου λες...γιατι συμφωνα με προηγουμενα ποστ νομιζω οτι καποιους απασχολει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιόν εκβιασμό ρε παιδία,μας δουλεύετε;Παιδάκια είναι οι διαιτητές να εκφοβίζονται με φωνές και βρισιές τύπου "Θα σε γ@μ... πουστη" κτλπ;Άντε να δεχτούμε οτι εκφοβίστηκαν,οτι εκβιάστηκαν οτι ειναι και εκτελεστικά όργανα του Δημητράκη.Το έγραψαν ΝΑΙ ή ΟΧΙ στο φυλλο αγώνα;Θα υποστεί τις συνέπειες ο ΔΓ και η ομάδα και με τις υγείες μας.

 

 

Τι σχέση έχει το ντού με την έκβαση του παιχνιδιού;Δηλαδή σφύριξαν ΠΑΟ αλλα στο τέλος είπαν "βρε δεν τον γράφουμε τον μαλάκα στο Φ.Α"

 

Μην ψάχνεστε γιατί χάσατε.Χάσατε γιατι ήσασταν χειρότεροι.Παμε για ενα καλύτερο τρίτο παιχνίδι,με έναν καλύτερο Ολυμπιακό μπας και δούμε και λίγο μπάσκετ επιτέλους και μην βρίσκετε άλλωθι για μια ακόμη φορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρέ ντού έχει γίνει στο ΣΕΦ ποτέ σε διαιτητές;

Γελαω Εξω Δυνατα, το μπασκετ ειναι ενα αθλημα που ανακαλυφθηκε το 2012

Ενιγουει, ο ΔΓ αποτι λενε οι διαιτητες τους εβρισε. Ε, θα φαει την καμπανα του. Κατι αλλο?

 

Για αλλο ενα ματς που κερδιζει ο Παναθηναικος το θεμα παει αλλου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

DKNI εχεις δει τους Αγγελοπουλους να καθονται διπλα στην μπασκετα και να μπαινουν σχεδον μεσα στο γηπεδο για να πανηγυρισουν καποιο καλαθι του ΟΣΦΠ?

Εχεις δει τους Αγγελοπουλους να πανηγυριζουν κανοντας την κινηση με τα χερια οτι γαμησε τους γαμησε τους? Ως προεδρος σου σου αρεσουν αυτα που κανει?

 

Γελαω Εξω Δυνατα, το μπασκετ ειναι ενα αθλημα που ανακαλυφθηκε το 2012

Ενιγουει, ο ΔΓ αποτι λενε οι διαιτητες τους εβρισε. Ε, θα φαει την καμπανα του. Κατι αλλο?

 

Για αλλο ενα ματς που κερδιζει ο Παναθηναικος το θεμα παει αλλου

Παει αλλου απο την στιγμη που σου λεμε οτι κερδισες δικαια αλλα οι διαιτητες δεν επαιξαν 50-50 οπως στο πρωτο ημιχρονο,δεν αφησαν τον Ολυμπιακο να προσπαθησει να διεκδικησει το παιχνιδι με τα σφυριγματα που αναφερθηκαν και ολως τυχαιως αυτο εγινε μετα το "χωσιμο" του ΔΓ στους διαιτητες και προσπαθεις να τον βγαλεις λαδι και ολα καλα..Δικαια κερδισες αλλα μην λες οτι η διαιτησια ηταν οκ και οτι ο προεδρος σου δεν κανει καραγκοζιλικια.Το να πανηγυριζεις με την κινηση του "γαμησε τους" με τα χερια το θεωρω καραγκιοζιλικια και ξεφτιλα οπως τα ιδια θεωρω και για το δικο μου προεδρο στο ποδοσφαιρο με ολα αυτα του τελικου Ελλαδος και αλλων..Δεν ειναι κακο να παραδεχτεις οτι η διαιτησια δεν ηταν 50-50 και ηταν υπερ του ΠΑΟ απο καποιο σημειο και μετα.Δεν μιλαμε για 90-10 και για σφαγη αλλα οχι και για 50-50..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

DKNI εχεις δει τους Αγγελοπουλους να καθονται διπλα στην μπασκετα και να μπαινουν σχεδον μεσα στο γηπεδο για να πανηγυρισουν καποιο καλαθι του ΟΣΦΠ?

 

οτι η διαιτησια ηταν οκ και οτι ο προεδρος σου δεν κανει καραγκοζιλικια.Το να πανηγυριζεις με την κινηση του "γαμησε τους" με τα χερια το θεωρω καραγκιοζιλικια και ξεφτιλα

1. Θες να με βαλεις στο τριπακι να ψαχνω φωτο στο google?Τις πινακιδες ρε φιλε ποιος τις κλωτσαγε? Εγω? Ή εχει πινακιδες στα θεωρια? Δουλευομαστε?

 

2. Για τη διαιτησια σου ειπα...δεν εχω δει το ματς με replay, απο το γηπεδο εμενα μου φανηκε οτι αδικηθηκε ο Παναθηναικος. Εσυ λες οτι δεν ηταν 50-50 απο καποιο σημειο και μετα, εγω θεωρω οτι σε ολο το πρωτο ημιχρονο σε εσπρωχνε (οπως και στο σημειο που ειχαμε φυγει με 10π σε εσπρωχνε επιτρεποντας το κατς για να κλεισει η ψαλιδα)

Και οχι, δεν τα θεωρω καραγκιοζιλικια. Δεν θεωρω καραγκιοζιλικι να ειναι ο προεδρος αρρωστακι, δεν εχω κατηγορησει πχ τον Μαρινακη για κατι τετοιο και αν εσυ το θεωρεις, πασο αλλα για μενα ειναι νουμερο 12321542 στην λιστα με τα σημαντικα, οκ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Ολυμπιακάρα έχασε γιατί έτσι ήθελαν τα κοράκια!Όχι γιατί ήταν χειρότερη ομάδα.

Συμφωνω απολυτα αυτο ακριβως εγινε και δεν χωραει καμια κουβεντα.Τελος. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλο αρρωστακι και αλλο καραγκιοζης..Οσο για το αλλο ειναι ενα,οτι αδικιθηκε και τωρα ο ΠΑΟ αλλα λογω της αρχιδατης ομαδας που εχεις κερδισες και την διαιτησια και ολους ετσι δεν ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...