Προς το περιεχόμενο

Hp pavillion g6-1170 απο ΜΑΚΡΟ 349ευρω!


katz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εγω hp/compaq θα τα αποφευγα,ισως κ περισσοτερο απο acer/packard bell.

Ειχε βγαλει προσφορα η cyta πριν 2 χρονια compaq(q62-κατι εαν θυμαμαι καλα...) laptop με επιδοτηση.Στον ευρυτερο κυκλο αγοραστηκαν πανω απο 10,πλεων λειτουργουν τα 4 και αυτα ολα με προβληματα τροφοδοσιας(αρνουντε να αναγνωρισουν την μπαταρια)/και θερμοκρασιας.Και ειχαν αστεια χρηση του στυλ περιστασιακο ιντερνετ κοκ.

 

Αλλα περα απο αυτο συνανταω συνεχεια hp και acer συνηθως για "service".

Τελος μου την δινει πως για να καθαρισεις την ψυκτρα/αλλαξεις παστα πρεπει να τα λυσεις ολοκληρα(ακομα κ οθονη).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hp pavilion G2 Σειρά , μισή ώρα να το λύσω και έπρεπε να βγάλω μητρική να λύσω ψύκτρα απο επεξεργαστή για να το καθαρίσω. Τα Acer απλώς είναι ή βγαίνουνε σκυλιά(το 1 που είχα έκαψα το bios και το άλλο κρατάει 6 χρόνια χωρίς καμία βλάβη) ή τρέχεις κάθε δύο μήνες στην αντιπροσωπεία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν δεν την χρησιμοποιήσεις για πολύ μεγάλο διάστημα λήγει.

Και έγω δεν το ήξερα πως λήγουν ,αλλά επειδή από τότε που έβγαλα στο όνομα μου κάρτα και δεν πολυχρησιμοποιούσα της μάνας μου, της ήρθε ένα χαρτί πριν κανένα μήνα πως αν δεν την χρησιμοποιήσει μέχρι τον Σεπτέμβρή θα πάψει να ισχύει.

Πότε άκριβως ψώνισα τελευταία φορά μαυτή την κάρτα δεν θυμάμαι αλλά πρέπει να είναι πάνω από 2 χρόνια.

Επεξ/σία από mikegad
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν την χρησιμοποιήσεις για πολύ μεγάλο διάστημα λήγει.

Και έγω δεν το ήξερα πως λήγουν ,αλλά επειδή από τότε που έβγαλα στο όνομα μου κάρτα και δεν πολυχρησιμοποιούσα μάνας μου, της ήρθε ένα χαρτί πριν κανένα μήνα πως αν δεν την χρησιμοποιήσει μέχρι τον Σεπτέμβρή θα πάψει να ισχύει.

Πότε άκριβως ψώνισα τελευταία φορά μαυτή την κάρτα δεν θυμάμαι αλλά πρέπει να είναι πάνω από 2 χρόνια.

 

Μάλλον θα έγινε αυτό γιατί οι παλιές κάρτες έπρεπε να αντικατασταθούν με ''νέας'' τεχνολογίας.που ισχύουν πλέον..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω φίλε μου ,μπορεί να έχεις και δικιο.Αν και θα μπορούσαν απλά να στείλουν την νέα ταχυδρομικά από το να σου λένε ,έλα να ψωνίσεις αλλίως στην ακυρώνουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις κάρτα βάζεις Link.png Site: εδώ τον αριθμό και βλέπεις τα φυλλάδια.

Δεν ξέρω αν υπάρχουν αλλού να μπορείς να τα δεις ελέυθερα χωρις αριθμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε γω το βρηκα... Εψαξα καμποσα φυλλαδια.

Οντως ισχυει για αυριο? 05:00 δεν ανοιγουν τα μακρο?

 

Αποστολή από το κινητό με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως η καρτα που εχω στα χερια μου παρολο που ειναι αρχαια οταν βαζω τον αριθμο της στο site τη δεχεται και μου βγαζει και το καταστημα απο το οποιο μπορω να εξυπηρετηθω.

 

Κοιταξα και τα φυλλαδια και δεν ειδα πουθενα να αναφερεται η συγκεκριμενη προσφορα...ελπιζω να μην ειναι ραδιο αρβυλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν βρήκατε την προσφορά γιατί διαβάζετε τα φυλλάδια των περασμένων προσφορών, όταν ενημερωθούν θα την δείτε. Όποιοι παίρνουν τα φυλλάδια ταχυδρομικά μπορούν να την ψάξετε σε αυτά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρα το πρωί (από τον Κηφισό). Φαίνεται αρκετά καλο (σαν κατασκευή). Η οθόνη μου φάνηκε μέτρια (αλλά όχι χάλι). για 430 μου φαίνεται μια χαρά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...