Προς το περιεχόμενο

Τέλος στις φήμες το iPhone 5 είναι εδώ


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι πραγματικα έχει προσθέσει η apple,εκτός από το marketing,για να θεωρείται σημείο αναφορας!

 

Μηνυσεις και πατεντες.

 

A, και DRM.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 769
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όπως είπε κι ο kirileman, η Apple «δεν έχει προσφέρει τίποτα αν γεννήθηκες μετά το 2007».

 

Η έννοια της προσφοράς είναι κάπως πολύ γενική, και ο καθένας τη βλέπει με τη δική του οπτική. Εγώ πχ θεωρώ πως η Apple δεν έχει προσφέρει τίποτα άξιο λόγου ποτέ της. Για κάποιον άλλο, μπορεί να του έχει προσφέρει άπειρα. Εξαρτάται τι θεωρεί ο καθένας χρήσιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Apple; Στα κινητά; Τίποτα... αν γεννήθηκες μετά το 2007.

 

Η apple πριν το 2007 δημιούργησε έναν κλάδο, αυτό δεν σημαίνει ότι δεν πρόσφερε κάτι και μετά το 2007.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πχ θεωρώ πως η Apple δεν έχει προσφέρει τίποτα άξιο λόγου ποτέ της. Για κάποιον άλλο, μπορεί να του έχει προσφέρει άπειρα. Εξαρτάται τι θεωρεί ο καθένας χρήσιμο.

Εξαρτάται με το τι συγκρίνεις. Αν το συγκρίνεις με σημαντικές ιατρικές και επιστημονικές ανακαλύψεις, οκ. Αν μου πεις ότι, σε αντίθεση με την Apple, η Microsoft (Google, Samsung κλπ) έχει προσφέρει πολλά, τότε κακώς έχασα το χρόνο μου για να γράψω αυτές τις δυο αράδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To PSP Vita έχει πουλήσει σε ένα 9μηνο μόλις 2.8 εκατομμύρια κομμάτια.

Το iOS στα πρώτα 3 τρίμηνα του 2011 πούλησε 53 εκατομμύρια συσκευές.

Το portable gaming είναι νεκρό και το μόνο που δεν μπορεί να νικήσει η apple είναι η πλατφόρμα του DS με την λογική ότι τα μικρά παιδιά, που είναι οι κυριότεροι αγοραστές, στην πλειοψηφεία τους δεν έχουν iphone ή ipad.

 

Για να μην φανώ apple fan, το ίδιο θα συμβεί και στο android μόλις ωριμάσει λίγο ακόμα και αποκτήσει περισσότερα game studios.

 

 

:wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχος που υπάρχουν οι android fan - stupid - boys η καλύτερα apple haters και μου άνοιξαν τα ματια!!!

Μέχρι χθες κοιμομουν και τώρα με τα επιχειρήματα τους με έκαναν να ξύπνησω!!

Θα πάρω galaxy s3!!!

Και ας είναι το iPhone 5

Ποιο γρήγορο!!

Με 1000 φορές καλύτερη ποιότητα κατασκευής !!

Με καλύτερη ανάλυση στην οθόνη !!

Ας είναι ποιο ελαφρη!!

Και ποιο ποιο λεπτο!!

Ας έχει μεγαλύτερη διάρκεια μπαταρίας !!

Ας τρέχει ποιο ολοκληρωμένο

Και πιο καλοεσθητο λειτουργικό !!

Ας είναι απο τα ομορφότερα κινιτα στον πλανήτη ενώ το galaxy s3 απο τα ασχημοτερα σαν να το περνεις απο το παζάρι με τόσο πλαστικό ! !

Ας έχουν σχεδον την ίδια τιμη!!

Και ας έχει το iPhone περισσότερες και ποιο καλό γραμμένες εφαρμογές!!

 

Λοιπόν σε όλα αυτά δεν πρέπει να δίνουμε σημασία!!!

Πρέπει να ξυπνήσουμε να πάρουμε s3 γιατι μόνο έτσι θα το παίξουμε μάγκες και μετα απο τόσα χρόνια απογοητεύσεις απο τα wm6 και το ελεινο ος της Samsung προ android ήρθε η ώρα η Samsung fan boys να βγάλουν τα αποθημενα που τόσα χρόνια μάζεψαν μέσα τους!!!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ω,θεε Τονούλη δίδαξε μας.Δώσε μας τα φώτα σου...

το θεμα αγορινα δεν ειναι να σου δωσω τα φωτα μου και να σου κανω τον εξυπνο για να σου υποστηριξω την apple η γενικα.. απλα ειναι γεγονος ολο αυτο και αν μπεις βαθια και δεις το νοημα σε ολα αυτα και τα δεις με λιγο διαφορετικο τροπο τοτε ισως και να καταλαβεις

 

Ευτυχος που υπάρχουν οι android fan - stupid - boys η καλύτερα apple haters και μου άνοιξαν τα ματια!!!

 

Μέχρι χθες κοιμομουν και τώρα με τα επιχειρήματα τους με έκαναν να ξύπνησω!!

 

Θα πάρω galaxy s3!!!

 

Και ας είναι το iPhone 5

Ποιο γρήγορο!!

Με 1000 φορές καλύτερη ποιότητα κατασκευής !!

Με καλύτερη ανάλυση στην οθόνη !!

Ας είναι ποιο ελαφρη!!

Και ποιο ποιο λεπτο!!

Ας έχει μεγαλύτερη διάρκεια μπαταρίας !!

Ας τρέχει ποιο ολοκληρωμένο

Και πιο καλοεσθητο λειτουργικό !!

Ας είναι απο τα ομορφότερα κινιτα στον πλανήτη ενώ το galaxy s3 απο τα ασχημοτερα σαν να το περνεις απο το παζάρι με τόσο πλαστικό ! !

Ας έχουν σχεδον την ίδια τιμη!!

Και ας έχει το iPhone περισσότερες και ποιο καλό γραμμένες εφαρμογές!!

 

 

Λοιπόν σε όλα αυτά δεν πρέπει να δίνουμε σημασία!!!

 

Πρέπει να ξυπνήσουμε να πάρουμε s3 γιατι μόνο έτσι θα το παίξουμε μάγκες και μετα απο τόσα χρόνια απογοητεύσεις απο τα wm6 και το ελεινο ος της Samsung προ android ήρθε η ώρα η Samsung fan boys να βγάλουν τα αποθημενα που τόσα χρόνια μάζεψαν μέσα τους!!!

χαχαχαχαχα ντάξει είσαι θεός !!

 

Η Apple; Στα κινητά; Τίποτα... αν γεννήθηκες μετά το 2007.

φιλε μου η apple εκανε την κινηση της στην κινητη τηλεφωνια το 2007 καλως η κακως τοτε εκρινε οτι μπορει να φερει ριζικη αλλαγη στην τεχνολογια ως τοτε.. κ θα εισαι πολυ απλα τυφλος αν δεν το παραδεχεσαι αυτο τουλαχιστον...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δνε μπορω να καταλαβω γιατι το κατακρινετε.Εγω θεωρω οτι ειναι μια χαρα οι αλλαγες του.Για εμενα δεν ειναι καθλου κοροιδα οσοι το παρουν,για εμενα ηταν κοροιδα οσοι πηραν το 4s.Στο 5 εχεις και 4 ιντσες[επιτελους μεγαλυτερη οθονη].Εγω παντως θα το παρω ,αλλα μτχ οπως παντα.

Το αλλο καλο με τα iphone ειναι οτι δεν πεφτουν οι τιμες τους.ο παιρνεις μτχ πχ 450 και μετα απο ενα χρονο το πουλας 400-430,σε συγκριση με το samasung που πεφτουν οι τιμες σε επιπεδα -200 ευρω].

Προσφατα δοκιμασα ενα tablept με 2 πυρηνες κτλ,δεν λεω ωραιο το andoid ,αλλα σαν την αμεσοτητα και την ευκολια του ios δεν ειναι.

Οπως και να εχει ,εμενα με καλυψε,και το λεω εγω που εχω δοκιμασει και εγω δεν ξερω ποσα κινητα[+ galaxy s3].

Οσοι εχουν iphone ,δυσκολα πανε στην ΄πλατφορμα του android[καθως ειναι χειροτερη].

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα Vodafone το iPhone 4 8GB το έχει μόνο 540, το κόβω να πηγαίνει 400ευρώ~ περίπου

 

ευκαιρία και για τους άλλους να αποκτήσουν ένα μήλο, έστω και μουχλιασμένο (αν το σκεφτείτε, εμφανισιακά είναι αρκετά κοντά στο 4s, ποιος χέστηκε για τον μονοπύρηνο και την 5MPx κάμερα)

 

όσων αφορά την κάμερα, " και 1Mpx είναι κορυφή γιατί είναι Apple," απλά είστε τραγική παιδιά...

(για όσους δεν είναι στο πνεύμα, μερικές σελίδες πριν μιλάγαμε για την κάμερα του 5, που την αφήσανε ίδια )

 

φαίνεται ότι μερικοί Apple Funboys καταρρίπτουν την τεχνολογία-πληροφορική λέγοντας έμμεσα ότι 8Mpx της Apple είναι κορυφή και > ακόμα και από μια Cannon 45Μpx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα Vodafone το iPhone 4 8GB το έχει μόνο 540, το κόβω να πηγαίνει 400ευρώ~ περίπου

 

ευκαιρία και για τους άλλους να αποκτήσουν ένα μήλο, έστω και μουχλιασμένο (αν το σκεφτείτε, εμφανισιακά είναι αρκετά κοντά στο 4s, ποιος χέστηκε για τον μονοπύρηνο και την 5MPx κάμερα)

 

όσων αφορά την κάμερα, " και 1Mpx είναι κορυφή γιατί είναι Apple," απλά είστε τραγική παιδιά...

(για όσους δεν είναι στο πνεύμα, μερικές σελίδες πριν μιλάγαμε για την κάμερα του 5, που την αφήσανε ίδια )

 

φαίνεται ότι μερικοί Apple Funboys καταρρίπτουν την τεχνολογία-πληροφορική λέγοντας έμμεσα ότι 8Mpx της Apple είναι κορυφή και > ακόμα και από μια Cannon 45Μpx

Οχι απλα ηθελαν να πουν οτι δεν παιζει ρολο τοσο τα mp αλλα περισσοτερο ο φακος ,και σε αυτο εχουν απολυτο δικιοο.Παλιοτερα ειχα ενα 3gs ,με 3 mp camera,δεν ξερεις ποσο καλυτερες φωτο τραβαγε απο ενα λg 8 mp .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δε θα πω τι εχει η τι δεν εχει εγω θα ρωτησω ποιος θα το αγορασει ρε παιδια στην κριση που ζουμε???

Οπως ειπα μτχ,πχ εγω εχω ενα iphone 4,το πουλαω βαζω και μερικα φραγκα παραπανω και το πηρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...