Προς το περιεχόμενο

Φόρτωση PAYPAL (OXI ΚΑΡΤΑ OXI PAYSAFE)


newtech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μηπως ξερουμε αν μπορω να συνδεσω την ethnocash h thn virtual mastercard της εθνικης τραπεζας με Paypal?διοτι κανω κατα8εση απο λογαριασμο καθε φορα στο balance μια φορα το μηνα και χρεωνομαι 8 ευρω εμβασμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 113
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μηπως ξερουμε αν μπορω να συνδεσω την ethnocash h thn virtual mastercard της εθνικης τραπεζας με Paypal?διοτι κανω κατα8εση απο λογαριασμο καθε φορα στο balance μια φορα το μηνα και χρεωνομαι 8 ευρω εμβασμα

 

Κανα μια της Πειραιώς (που λενε οι περισσότεροι) ή εγω πχ εχω της ALPHA Και ποτε δεν ειχα θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανα μια της Πειραιώς (που λενε οι περισσότεροι) ή εγω πχ εχω της ALPHA Και ποτε δεν ειχα θέμα

κοιτα πριν 6-7 χρονια ειχα ανοιξει λογαριασμο αλφα και ειχα συνδεσει την χρεωστικη με το παυπαλ,δεν  8υμαμαι κωδικους ουτε τιποτα απο παυπαλ το παραμικρο,αμα παω να ενεργοποιησω το λογαριασμο της αλφα θα βγαλω ακρη με το  paypal κωδικους και τετοια ουτε το email δεν θυμαμαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα πριν 6-7 χρονια ειχα ανοιξει λογαριασμο αλφα και ειχα συνδεσει την χρεωστικη με το παυπαλ,δεν  8υμαμαι κωδικους ουτε τιποτα απο παυπαλ το παραμικρο,αμα παω να ενεργοποιησω το λογαριασμο της αλφα θα βγαλω ακρη με το  paypal κωδικους και τετοια ουτε το email δεν θυμαμαι

 

Δεν μπορεις να ανοιξεις 2ο PAYPAL!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα. και σε άλλο τοπικ έκανα ποστ αλλα συγνώμη θα ήθελα μια γρήγορη απάντηση.  Απο εθνική ΔΕΝ θέλω να το κάνω με καρτα τίποτα visa κτλ. όπως λέει και ο κ.thleorasakias η μεταφορά αυτό το έμβασμα είναι 8 ευρο, είμαστε σοβαρή; ένα καλώδιο 3.5 ευρο θέλω να παρω μη μου βγεί 11.5 ευρο. δεν μπορώ να βάλω λεφτα στο paypal χωρίς περαιτέρω έξοδα; καπου αλλού;;; η μονο με visa κτλ; καμιά πρόταση; Σας ευχαριστώ πολύ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. και σε άλλο τοπικ έκανα ποστ αλλα συγνώμη θα ήθελα μια γρήγορη απάντηση.  Απο εθνική ΔΕΝ θέλω να το κάνω με καρτα τίποτα visa κτλ. όπως λέει και ο κ.thleorasakias η μεταφορά αυτό το έμβασμα είναι 8 ευρο, είμαστε σοβαρή; ένα καλώδιο 3.5 ευρο θέλω να παρω μη μου βγεί 11.5 ευρο. δεν μπορώ να βάλω λεφτα στο paypal χωρίς περαιτέρω έξοδα; καπου αλλού;;; η μονο με visa κτλ; καμιά πρόταση; Σας ευχαριστώ πολύ! 

 

Φιλε ναι. Καρτα αλλου ή αν θελεις απλα 1 πραγμα πες καποιον φιλο σου που εχει PAYPAL να σου κανει την αγορά :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε ναι. Καρτα αλλου ή αν θελεις απλα 1 πραγμα πες καποιον φιλο σου που εχει PAYPAL να σου κανει την αγορά :)

Α κατάλαβα δηλαδή πάλη στην πιστωτική κάρτα καταλήγουμε γιατί ακούγετε οτι δεν είναι και πολύ να την εμπιστεύεσαι άκουσα αν δεν είναι και ο προμηθευτής σωστός βέβαια. τότε θα κοιτάξω να το κάνω με πιστωτική η με άλλο άτομο. Ευχαριστώ πάρα πολύ και για την γρήγορη απάντηση! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α κατάλαβα δηλαδή πάλη στην πιστωτική κάρτα καταλήγουμε γιατί ακούγετε οτι δεν είναι και πολύ να την εμπιστεύεσαι άκουσα αν δεν είναι και ο προμηθευτής σωστός βέβαια. τότε θα κοιτάξω να το κάνω με πιστωτική η με άλλο άτομο. Ευχαριστώ πάρα πολύ και για την γρήγορη απάντηση! 

 

Φιλε μου ΟΧΙ πιστωτική.. ΧΡΕΩΣΤΙΚΉ!

Υγ. ο προμηθευτης δεν σε ενδιαφερει.. η χρεωση σου θα γινεται μέσω του PAYPAL.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

β2)Αν δεν ειστε Aθηνα και ΔΕΝ εχετε λογαριασμό απλα πατε σε καποια τοπική τραπεζα και ζητάτε να κάνετε κατάθεση σε ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ.

Επιπρόσθετα φυσικά στο όνομα αποστολέα γράφετε το ΟΝΟΜΑ όπως το έχετε στο PAYPAL.

 

Ο λογαριασμός του paypal acount μου είναι Unverified, αν εγώ καταθέσω χρήματα στον topup (trustpay) λογαριασμό του paypal θα έχω κάποιο θέμα μετά; Γιατί αυτή την στιγμή μου ζητάει να πληκτρολογήσω IBAN λογαριασμό ...

Ευχαριστώ ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπερα αντιμετοπιζω το εξης προβλημα μεταξυ της paysafemastercard και paypal.Μετα απο μια αποτυχημενη αγορα που πληρωσα με την paysafemastercard μεσω paypal ο πωλητης μου επεστρεψε τα χρηματα.Το paypal το επιβεβαιωσε και μου λεει οτι τα χρηματα μπηκαν στην paysafemastercard αλλα χρηματα στην καρτα δεν βλεπω.Μηπως γνωριζετε τι προβλημα υπαρχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα αντιμετοπιζω το εξης προβλημα μεταξυ της paysafemastercard και paypal.Μετα απο μια αποτυχημενη αγορα που πληρωσα με την paysafemastercard μεσω paypal ο πωλητης μου επεστρεψε τα χρηματα.Το paypal το επιβεβαιωσε και μου λεει οτι τα χρηματα μπηκαν στην paysafemastercard αλλα χρηματα στην καρτα δεν βλεπω.Μηπως γνωριζετε τι προβλημα υπαρχει;

 

Δεν ξερω τι ειναι η paysafemastercard αλλα ο κανονας λεει να περιμενεις 3-4 μερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα αντιμετοπιζω το εξης προβλημα μεταξυ της paysafemastercard και paypal.Μετα απο μια αποτυχημενη αγορα που πληρωσα με την paysafemastercard μεσω paypal ο πωλητης μου επεστρεψε τα χρηματα.Το paypal το επιβεβαιωσε και μου λεει οτι τα χρηματα μπηκαν στην paysafemastercard αλλα χρηματα στην καρτα δεν βλεπω.Μηπως γνωριζετε τι προβλημα υπαρχει;

 

Μακρια απο την PAYSAFE και την καρτα της! 

Εχουν ακουστει τα χειροτερα (αναμονη χρηματων μεχρι και 2 μηνες!!!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...