Προς το περιεχόμενο

display driver stopped respoding and has recovered


alldaynews

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου βγάζει αυτό το μήνυμα και αφου αναβοσβηνει η οθονη 2-3 φορες μετα πεταει μπλε οθονη και restart.Εχω την gainward 450 gts.Στην αρχη νομιζα φταει το overclock στην cpu και στις μνημες αλλα αφου τα εβαλα ολα νορμαλ και απεγκατεστησα τους drivers με driver sweeper και μετα το reboot τους ξαναπερασα μου κανει παλι τα ιδια.Καμμια ιδεα για το τι μπορει να φταιει??Λετε να ειναι η motherboard??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν νομιζω ρε γαμωτο.Σκεφτομαι να κανω και ενα update στους drivers του chipset.Πριν το chipset θα δοκιμασω πιο παλιους drivers

 

και με τους 258.62 παλι τα ιδια μου κανει.SHIT SHIT SHIT

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβγαλα την μπαταρια της μητρικης και ολα οκ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Και ημουν ετοιμος για motherboard+cpu+μνημη.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΙΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν δει πολλά τα ματάκια μου με τα κωλό-PC αλλά δεν μπορώ να καταλάβω πως σε βοήθησε αυτό (Bios reset) με το πρόβλημά σου...

 

Ελπίζω φυσικά όντως να λύθηκε και να μην επανέλθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εχω το ιδιο προβλημα στα ξαφνικα επειτα απο ενα χρονο χρησης της καρτας της υπογραφης μου. Εχω βαλει και βγαλει τους drivers καμια 50αρια φορες εχω κανει εκκαθαριση με driver sweeper απο safe mode και ξανα εγκατασταση εχω βαλει τους τελευταιους drivers εχω βαλει τους drivers με τους οποιους ηρθε η καρτα συν το οτι εχω κανει δυο format και παλι τιποτα. η οθονη παγωνει γινεται σκακιερα blue screen και restart. Καμια φορα δεν μπουταρει και καθολου το pc... Μολις εβγαλα τη μπαταρια και γω να δω... Αλλιως θα παω για ολικη αναβαθμιση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω το ιδιο προβλημα στα ξαφνικα επειτα απο ενα χρονο χρησης της καρτας της υπογραφης μου. Εχω βαλει και βγαλει τους drivers καμια 50αρια φορες εχω κανει εκκαθαριση με driver sweeper απο safe mode και ξανα εγκατασταση εχω βαλει τους τελευταιους drivers εχω βαλει τους drivers με τους οποιους ηρθε η καρτα συν το οτι εχω κανει δυο format και παλι τιποτα. η οθονη παγωνει γινεται σκακιερα blue screen και restart. Καμια φορα δεν μπουταρει και καθολου το pc... Μολις εβγαλα τη μπαταρια και γω να δω... Αλλιως θα παω για ολικη αναβαθμιση...

 

Μπορει να τα εχει φτυσει και η καρτα γραφικων δεν συμαινει οτι ειναι προβλημα software. Για να εισαι 100% σιγουρος δοκιμασε την καρτα σε καποιο φιλο σου.

 

Sent from my GT-I9300 using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...