Προς το περιεχόμενο

Παραξενη απατη με λογαριασμο τραπεζας


katerina_a_86

Προτεινόμενες αναρτήσεις

By the way.

Για πες μας τι υπηρεσιες προσφερει η φιλη σου και θελουν της βαλουν λεφτα αγνωστοι? Μπορει να ενδιαφερει κι αλλους... :devil:

 

στην αρχη θα της βάλει λεφτά, μετά κάτι άλλο..αν με πιάνεις..;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου τηλεφώνησε μια φίλη αγχωμένη πιο πριν λέγοντας μου πως έκανε την βλακεία και έδωσε σε έναν στο irc τον λογαριασμό της τράπεζάς της επειδή της υποσχέθηκε χρήματα.

Με ρώτησε αν μπορεί να κάνει κάτι κάποιος απατεώνια μόνο με τον αριθμό λογαριαμού.

Μπορεί?

 

post-202120-0-39659500-1347840573_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

By the way.

Για πες μας τι υπηρεσιες προσφερει η φιλη σου και θελουν της βαλουν λεφτα αγνωστοι? Μπορει να ενδιαφερει κι αλλους... :devil:

 

Απ ότι κατάλαβα, αυτός έλεγε πως είναι διατεθιμένος να της κάνει "δωρο" αν μιλάνε στο μσν και ζήτησε αρ. λογαριασμού για να το αποδείξει πριν την αρχή καν των συνομιλιών. Η χαζή φίλη μου είπε, "ρε λες να είναι όντως τόσο βλάκας?, ας τον δώσω αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι". Αυτός υποσχέθηκε να βάλει λεφτά για να αποδείξει τις προθέσεις του, η δε φίλη είχε σκοπό να μην του ξαναμιλήσει είτε βάλει λεφτά είτε όχι. Μετά της φάνηκε υπερβολικό όμως το να υπάρχουν τόσο βλάκες που φοβήθηκε μήπως ήταν απατεώνας και χρησιμοποιούσε κάπως τον αριθμό. Αυτά.

Όσοι ενδιαφέρονται να βάλουν λεφτά σε έναν λογαριασμό για υπόσχεση συνομιλίας στο μσν να μου πουν. :-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ ότι κατάλαβα, αυτός έλεγε πως είναι διατεθιμένος να της κάνει "δωρο" αν μιλάνε στο μσν και ζήτησε αρ. λογαριασμού για να το αποδείξει πριν την αρχή καν των συνομιλιών. Η χαζή φίλη μου είπε, "ρε λες να είναι όντως τόσο βλάκας?, ας τον δώσω αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι". Αυτός υποσχέθηκε να βάλει λεφτά για να αποδείξει τις προθέσεις του, η δε φίλη είχε σκοπό να μην του ξαναμιλήσει είτε βάλει λεφτά είτε όχι. Μετά της φάνηκε υπερβολικό όμως το να υπάρχουν τόσο βλάκες που φοβήθηκε μήπως ήταν απατεώνας και χρησιμοποιούσε κάπως τον αριθμό. Αυτά.

Όσοι ενδιαφέρονται να βάλουν λεφτά σε έναν λογαριασμό για υπόσχεση συνομιλίας στο μσν να μου πουν. :-D :-D :-D

 

 

Πουτάνες όμως έτσι..

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πουτάνες όμως έτσι..

 

Ε δεν θα το λεγα, αν ίσχυαν όπως τα έλεγε ο ανώμαλος καλώς θα έπραττε, αλλά μάλλον την δούλευε.

 

Για πόσα €/min μιλάμε; :)

 

Εγώ με 1 ευρώ το λεπτό δέχομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε δεν θα το λεγα, αν ίσχυαν όπως τα έλεγε ο ανώμαλος καλώς θα έπραττε, αλλά μάλλον την δούλευε.

 

Έστω ότι δεν είναι ανώμαλος και απλά μόνος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ με 1 ευρώ το λεπτό δέχομαι.

 

λίγα παίρνεις.... 2-3 ευρώ έχουν οι κλήσεις από κινητό το λεπτό, αλλά μπορεί να είναι ηχογραφημένα και αν μην αξίζουν.

Όταν μιλάμε για στανταρ live πράμα και amateur μπορείς να τριπλασιάσεις την τιμή, προτείνω 7€/λεπτό :P

 

Πάντως αν έχει "ψαρέψει" αρκετά στοιχεία από προηγούμενες συνομιλίες, με απλές ερωτήσεις "από που είσαι" και τέτοια ίιιιιισως μπορέσει να κάνει κάτι.

Εγώ πιστεύω θα της βάλει λεφτά πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι ενδιαφέρονται να βάλουν λεφτά σε έναν λογαριασμό για υπόσχεση συνομιλίας στο μσν να μου πουν. :-D :-D :-D

 

Αν παιζει και καμια καμερα ταυτοχρονα θα κανει χρυσες δουλειες η φιλη σου. Και που σαι. Δεν ειναι απαραιτητο να φαινονται και προσωπα... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λίγα παίρνεις.... 2-3 ευρώ έχουν οι κλήσεις από κινητό το λεπτό, αλλά μπορεί να είναι ηχογραφημένα και αν μην αξίζουν.

Όταν μιλάμε για στανταρ live πράμα και amateur μπορείς να τριπλασιάσεις την τιμή, προτείνω 7€/λεπτό :P

 

Πάντως αν έχει "ψαρέψει" αρκετά στοιχεία από προηγούμενες συνομιλίες, με απλές ερωτήσεις "από που είσαι" και τέτοια ίιιιιισως μπορέσει να κάνει κάτι.

Εγώ πιστεύω θα της βάλει λεφτά πάντως.

 

Ώστε εσύ είσαι λοιπόν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...