Προς το περιεχόμενο

Youtube πρόβλημα download


Torrero

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

... και βρίσκει ποιο βίντεο είναι, πατάω να το κατεβάσει και μετά από λίγο λέει ότι δεν γίνεται να το κατεβάσει.

Βρισκει ενα μονο αρχειο για κατεβασμα?

Προσπαθω να επιβεβαιωσω οτι ο jdownloader δουλευει οπως θα πρεπε στον υπολογιστη σου. Ο φακελος για τα downloads του jDownloader υφισταται ετσι? Ρωταω προφανη πραγματα, αλλα ποτε δεν ξερεις.

Μια και το αναφερεις, ποιο firewall χρησιμοποιεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρησιμοποιώ το jdownloader, αλλά youtube downloader και free studio. Έχω comodo firewall, δοκίμασα και με απενεργοποιημένο firewall, αλλά πάλι δεν γίνεται.

 

Στα προηγούμενα post σου άφησες να εννοηθεί ότι δοκίμασες με το jdownloader και δεν τα κατάφερες. Τέλος πάντων, αν τελικώς δε δοκίμασες, θα σε συμβούλευα να το κάνεις. Νομίζω ότι δεν υπάρχει πιο ευέλικτο πρόγραμμα απ' αυτό για να κατεβάζεις - μεταξύ άλλων - από το youtube. Προσωπικά, δεν έχει υπάρξει ούτε μία περίπτωση στην οποία να αντιμετώπισα οποιοδήποτε πρόβλημα στο να κατεβάσω κάτι από youtube!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν χρησιμοποιώ το jdownloader, αλλά youtube downloader και free studio. Έχω comodo firewall, δοκίμασα και με απενεργοποιημένο firewall, αλλά πάλι δεν γίνεται.

Μαιστα.

Το βιντεο μπορεις να το δεις με τον κανονικό τρόπο;

 

Αν ναι δοκίμασε το all-time classic jdownloader ( http://jdownloader.org/ )

και για την portable εκδοση ( http://94.23.204.158/JDownloader.zip )

 

Δεν κάνει τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 χρόνια αργότερα...
Στις 18/9/2012 στις 10:25 ΠΜ, Torrero είπε

Γεια σε όλους,

Εδώ και λίγες μέρες αντιμετωπίζω πρόβλημα όταν θέλω να κατεβάσω βίντεο από το youtube.

Δοκίμασα τρία διαφορετικά προγράμματα (DVD Videosoft free studio, Aura Youtube downloader και το Youtube downloader).

Και τα τρία βρίσκουνε το συγκεκριμένο βίντεο, αλλά δεν μπορούν να το κατεβάσουν.

Μήπως ξέρει κανείς τι γίνεται;

το κάνει και σ μενα φίλε αν δεν πληρώσουμε το YouTube Premium πλέων δεν μπορούμε να κατεβάσουμε και θα γίνει παντού και σ όλους σιγά σιγά 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...