Προς το περιεχόμενο

Samsung 355V5C 15.6-inch Laptop (AMD A6 4400M 2.7GHz, 6GB RAM, 500GB HDD) - 355€


pOLoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 218
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δε το πιστευω οτι δε το προλαβα παλι.....

 

μην σε παραξενευει

 

Την ωρα που ποσταρε ο Polos, ολως τυχαιως ειχα ηδη τσεκαρει στο Amazon να δω την τιμη, ακριβως 3 λεπτα meta απο το ποστ του και δεν υπηρχε

Μετα ειδα και το ποστ του στο φορουμ και ξανακοιταξα μηπως κατι ειχε αλλαξει, αλλα τζιφος

 

Προφανως εμφανιστηκε για μερικα λεπτα μονο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω το παρελαβα σημερα αν κ ειχε ερθει απο την παρασκευη αλλα ελειπα δεν εχω προλαβει να το ανοιξω για να πω εντυπωσεις οταν γινει θα ποσταρω παντως κ εμενα αρχικα μου ειχαν πει για 6 -10 /10 αλλα ηρθε μια βδομαδα νωριτερα με DHL σε μια μερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει καποιος τροπος να δημιουργησουμε price alert και οταν πεσει η τιμη να μας ερθει κανα μαιλ?

 

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fastinformation.PriceTracker4Amazon&hl=en

 

http://uk.camelcamelcamel.com/Samsung-15-6-inch-Integretaed-Graphics-Windows/product/B008CO5FTM

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο που με παραξενευει δεν ειναι το ποτε θα φτασει, αλλα το ποτε θα ξενικησει !

γιατι απο της 26/9 εχει στο order "Dispatching Soon"

ε, τι κανουν με χαρτοπετσετες το τυλίγουν ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά παιδιά από εδώ πόσοι το αγόρασαν/παρέλαβαν;; Μπορεί να μας πει κάποιος εντυπώσεις;

Και εδώ έφτασε σε μια μέρα νομίζω ( 27/9), αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να γράψω εντυπώσεις, αφού πήγε κατευθείαν στον άνθρωπο για τον οποίο προοριζόταν ( το είχα παραγγείλει για λογαριασμό άλλου)

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο που με παραξενευει δεν ειναι το ποτε θα φτασει, αλλα το ποτε θα ξενικησει !

γιατι απο της 26/9 εχει στο order "Dispatching Soon"

ε, τι κανουν με χαρτοπετσετες το τυλίγουν ??

axaxa οχι βάζουν κατι αλλα που δινανε παλια στα παζαρια εμενα ετσι ηρθε

να ρωτησω μια χαζη ερωτηση αμα χρησιμοποιησω τον φορτιστη του παλιου lapτοπ επειδη δεν βρηκα ανταπτορα ακομα παιζει να παθει τπτ η μπαταρια ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εγω παρηγγηλα 26/9 και αναμενεται παραλαβη 6-12/10 οπως λεει...

Τελικα μου το εστειλαν πριν απο λιγο! Με ups λεει οτι θα μου ερθει Τριτη 9/10... γιατι τοσο πολυ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ανεβαζω την αξιολογηση των windows για το pc

πρωτες εντυπωσεις αρκετα γρηγορα ποιοτητα κατασκευης μετρια αλλα οχι απογοητευτικη η αριστερα μερια ειναι λιγο πιο ζεστη σε σχεση με την δεξια

post-163288-0-81523300-1349120684_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ανεβαζω την αξιολογηση των windows για το pc

πρωτες εντυπωσεις αρκετα γρηγορα ποιοτητα κατασκευης μετρια αλλα οχι απογοητευτικη η αριστερα μερια ειναι λιγο πιο ζεστη σε σχεση με την δεξια

Αριστερα συνηθως βρισκεται ο σκληρος δισκος ;)

Εξ'ου και η θερμοτητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...