Προς το περιεχόμενο

Samsung 355V5C 15.6-inch Laptop (AMD A6 4400M 2.7GHz, 6GB RAM, 500GB HDD) - 355€


pOLoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 218
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Με DHL ήρθε.

 

Ωραια!

 

Μονο μια φορα μου εχει ερθει παραγγελια απο αμαζον με DHL express απο UK, αλλα ηταν απο τριτο πωλητη. Με πωλητη το αμαζον μονο με UPS εφυγαν οσα ηρθαν express και μιλαμε για καμια εικοσαρια αποστολες. Να λοιπον που μπορει να "τυχει" και DHL. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι βλεπω οτι κραταει αρκετο καιρο η τιμη...

http://uk.camelcamel...duct/B008CO5FTM

 

(οχι οτι δεν ειναι προσφορα, κατ'εμε ειναι επιτελους η τιμη που επρεπε εξαρχης να ειχαν τα Liano laptops βεβαια, τωρα σε σχεση με αλλα που εχω δει το... φως των προσφορων ειναι καλη περιπτωση)

Price at a Glance RRP: £279.00 New: from £416.27

 

Παιζει να ειναι και η 1η φορα που το βλεπω αυτο στο αμαζον!

Παντως δεν "αλλαξε" η τιμη απλα απεσυρε το αμαζον την δικη του τιμη. Προφανως δεν εχει αποθεμα αφου αναμενει παραλαβες αρχες Οκτωβρη και πιθανως να επεσαν πολλες παραγγελιες απο τους insomniacs (το γνωστο insomnia effect). :-)

286 λίρες τελική το ψώνισα πριν λίγο. 396 λίρες πήγε τώρα!

Ξανα-μανα το ιδιο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω και καποιες ημερες αυτο κανει συνεχεια.....

πηρα και εγω ενα. ακομα ειναι σε κατασταση "Not yet dispatched. θα κρατω ενήμερο το νήμα σχετικα για ολη την διαδικασία....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το μονο που "γινεται συνεχεια" ειναι να λετε οτι αλλαζει η τιμη του, ενω δεν αλλαξε ουτε στιγμη. Αυτο ειναι το... "ξενογλωσσο" που ειπε ο giorginho ακριβως απο πανω.

 

Δεν αλλαξε ουτε μια στιγμη η τιμη του. Οταν δεν το εχει προς πωληση το amazon βλεπετε την επομενη χαμηλοτερη τιμη (απο αλλον -τριτο οπως το λεμε- πωλητη! Μολις μπαινει στο παιχνιδι το αμαζον βλεπετε την τιμη του αρχικου ποστ που ειναι σταθεροτατη (279 λιρες) εδω και 2 τουλαχιστον μηνες!!!

 

Ελπιζω αυτη τη φορα να καταλαβαν οσοι δεν...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να μου πει κάποιος πόσο βγαίνει συνολικά το κόστος με τα μεταφορικά μέσα, από το amazon?

Επίσης, γίνεται να πληρώσω μέσω αντικαταβολής και αν ναι υπάρχει επιπλέον χρέωση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντικαταβολη απο το αμαζον δεν εχει μονο πιστωτικη.Τελικη απο αμαζον 279 λιρες και δωρεαν μεταφορικα.

Κάποια άλλη λύση εκτός πιστωτική δεν παίζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...