Προς το περιεχόμενο

Samsung 355V5C 15.6-inch Laptop (AMD A6 4400M 2.7GHz, 6GB RAM, 500GB HDD) - 355€


pOLoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 218
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το μονο που "γινεται συνεχεια" ειναι να λετε οτι αλλαζει η τιμη του, ενω δεν αλλαξε ουτε στιγμη. Αυτο ειναι το... "ξενογλωσσο" που ειπε ο giorginho ακριβως απο πανω.

 

Δεν αλλαξε ουτε μια στιγμη η τιμη του. Οταν δεν το εχει προς πωληση το amazon βλεπετε την επομενη χαμηλοτερη τιμη (απο αλλον -τριτο οπως το λεμε- πωλητη! Μολις μπαινει στο παιχνιδι το αμαζον βλεπετε την τιμη του αρχικου ποστ που ειναι σταθεροτατη (279 λιρες) εδω και 2 τουλαχιστον μηνες!!!

 

Ελπιζω αυτη τη φορα να καταλαβαν οσοι δεν...

 

δεν εγινε καμια κρητική για την τιμη πώλησης απο το amazon. Το "γινεται συνεχεια" πηγαίνει στο λινκ που οδηγεί στην προσφορα.

Το οτι ειναι το amazon μια μεσα και μια εξω πραγμα το οποιο μεταβάλει τη τελική τιμη του προϊόντος συζητήσαμε.

Εαν θελει κανεις το ξαναλεω παντος.

Εαν οχι οποιος θελει μπορει να μπαίνει καθε 5-6 ωρες στο λινκ του προιοντος να βλεπει οτι η τιμη μεταβαλεται....

Αυτο ειπαμε :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γω ήμουν στον πειρασμό να το πάρω αλλά δεν το έχω αποφασίσει.

δεν ξέρω πόσο καλός είναι ο επεξεργαστής και φυσικά η γραφικών τι αντέχει να παίξει.

 

Σαφώς ότι αφορά την τιμή αξίζει αλλά μόνο αν κάποιος το χρειάζεται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι από εδώ τα ίδια, και μάλιστα με DHL, οπότε το περιμένω σπίτι!

 

edit: Έφτασε, σε μια ημέρα!

 

Απλή λιτή και απέριττη συσκευασία, με μόνο το recovery media μεσα κι ένα manual.

 

Να σημειωθεί πως έχει τον αγγλικό τύπο καλωδίου πρίζας, χρειάζεται είτε αντάπτορα είτε καλώδιο - μικρό το κακό.

 

Άνοιξε, λειτούργησε (αθόρυβα) και ήδη ρυθμίζεται στα μέτρα μου.

 

Πλαστικό, παντού, σχετικά καλής ποιότητας πιστεύω, αλλά για βαριά χρήση δεν ενδείκνυται.

 

Το πληκτρολόγιο είναι πολύ άνετο σε μέγεθος και διάταξη, αλλά το touchpad είναι λίγο "δυσκίνητο".

 

Εμφανισιακά, αρκετά κομψό (περί ορέξεως βέβαια...), εμένα με ικανοποιεί.

 

Τις ευχαριστίες μου και πάλι στον topic starter.

μπορεις να μας πεις τι αριθμους βγαζει στην αξιολογιση των windows
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σον αφορά Παραγγελία 026-7019322-4667541 από Amazon.co.uk

 

1 της Samsung Series 3 355V5C 15,6 ιντσών φορητό υπολογιστή (Silver) (AMD A6 4400M 2.7GHz, 6GB μνήμης RAM, 500GB HDD, DVDSM DL, LAN, WLAN, κάμερα, Integretaed γραφικών, τα Windows

 

Χαιρετίσματα από Amazon.co.uk ,

 

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι έχουμε δυσκολίες με την επεξεργασία Visa σας για την παραπάνω συναλλαγή.

 

Εμείς θα προσπαθήσουμε χρέωση της πιστωτικής κάρτας σας και πάλι σύντομα. Δεν είναι απαραίτητο να τοποθετήσετε μια νέα τάξη πραγμάτων, αλλά μπορεί να θέλετε να επανεξετάσει τα στοιχεία πληρωμής για την παραγγελία σας και βεβαιωθείτε ότι είναι σωστές και ενημερωμένες.

 

Για να το κάνετε αυτό:

 

1. Μετάβαση στην αρχική σελίδα μας ( www.amazon.co.uk ) και στη συνέχεια κάντε κλικ στην επιλογή "Ο Λογαριασμός σας" στην πάνω δεξιά μενού.

 

2. Κάντε κλικ στο "View Ανοικτό Παραγγελίες".

 

3. Θα δείτε τώρα όλα τα τρέχοντα ανοικτά παραγγελίες.

 

4. Κάντε κλικ στο "Τρόπος πληρωμής Αλλαγή".

 

5. Μπορείτε να επανεξετάσει την ισχύουσα μέθοδο πληρωμής σας, επιλέξτε μια διαφορετική μέθοδο πληρωμής, ή να εισάγετε ένα νέο αν ο αριθμός της κάρτας έχει αλλάξει.

 

Αφού έχετε εισάγει στοιχεία της κάρτας πληρωμής από την επεξεργασία του τρόπου πληρωμής σε μία από τις ανοικτές εντολές σας, η κάρτα θα πρέπει να καταχωρηθεί με το λογαριασμό σας, αλλά "όχι" που συνδέονται με οποιαδήποτε άλλη ανοιχτή παραγγελία στο λογαριασμό σας? Θα πρέπει να δείτε το καθένα " ανοικτή σειρά "χωριστά και ενημέρωση κάρτα πληρωμής οποιουδήποτε άλλου ανοικτή σειρά που θέλετε να τα αγοράσετε με αυτή την κάρτα.

 

Σημειώστε ότι η πιστωτική / χρεωστική σας τον αριθμό της κάρτας δεν είναι δυνατή η επεξεργασία, αλλά η ημερομηνία λήξης ή / και όνομα κατόχου της κάρτας μπορεί να τροποποιηθεί. Εάν η πιστωτική / χρεωστική κάρτα αριθμός θα πρέπει να υποστούν επεξεργασία, να τεθεί ως ένα νέο.

 

Σας ευχαριστώ για ψώνια στο Amazon.co.uk .

 

Θερμούς χαιρετισμούς,

Amazon.co.uk Εξυπηρέτηση Πελατών

http://www.amazon.co.uk

 

Παρακαλώ σημειώστε: Αυτό το ηλεκτρονικό μήνυμα εστάλη από την κοινοποίηση μόνο διεύθυνση που δεν μπορεί να δεχθεί εισερχόμενα e-mail. Παρακαλώ μην απαντήσετε σε αυτό το μήνυμα.

 

δεν εχω ξαναπαραγγειλει απο amazon ... και μου εστειλε αυτο ... ξερει κανεις τι παιζει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σον αφορά Παραγγελία 026-7019322-4667541 από Amazon.co.uk

 

1 της Samsung Series 3 355V5C 15,6 ιντσών φορητό υπολογιστή (Silver) (AMD A6 4400M 2.7GHz, 6GB μνήμης RAM, 500GB HDD, DVDSM DL, LAN, WLAN, κάμερα, Integretaed γραφικών, τα Windows

 

Χαιρετίσματα από Amazon.co.uk ,

 

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι έχουμε δυσκολίες με την επεξεργασία Visa σας για την παραπάνω συναλλαγή.

 

Εμείς θα προσπαθήσουμε χρέωση της πιστωτικής κάρτας σας και πάλι σύντομα. Δεν είναι απαραίτητο να τοποθετήσετε μια νέα τάξη πραγμάτων, αλλά μπορεί να θέλετε να επανεξετάσει τα στοιχεία πληρωμής για την παραγγελία σας και βεβαιωθείτε ότι είναι σωστές και ενημερωμένες.

 

Για να το κάνετε αυτό:

 

1. Μετάβαση στην αρχική σελίδα μας ( www.amazon.co.uk ) και στη συνέχεια κάντε κλικ στην επιλογή "Ο Λογαριασμός σας" στην πάνω δεξιά μενού.

 

2. Κάντε κλικ στο "View Ανοικτό Παραγγελίες".

 

3. Θα δείτε τώρα όλα τα τρέχοντα ανοικτά παραγγελίες.

 

4. Κάντε κλικ στο "Τρόπος πληρωμής Αλλαγή".

 

5. Μπορείτε να επανεξετάσει την ισχύουσα μέθοδο πληρωμής σας, επιλέξτε μια διαφορετική μέθοδο πληρωμής, ή να εισάγετε ένα νέο αν ο αριθμός της κάρτας έχει αλλάξει.

 

Αφού έχετε εισάγει στοιχεία της κάρτας πληρωμής από την επεξεργασία του τρόπου πληρωμής σε μία από τις ανοικτές εντολές σας, η κάρτα θα πρέπει να καταχωρηθεί με το λογαριασμό σας, αλλά "όχι" που συνδέονται με οποιαδήποτε άλλη ανοιχτή παραγγελία στο λογαριασμό σας? Θα πρέπει να δείτε το καθένα " ανοικτή σειρά "χωριστά και ενημέρωση κάρτα πληρωμής οποιουδήποτε άλλου ανοικτή σειρά που θέλετε να τα αγοράσετε με αυτή την κάρτα.

 

Σημειώστε ότι η πιστωτική / χρεωστική σας τον αριθμό της κάρτας δεν είναι δυνατή η επεξεργασία, αλλά η ημερομηνία λήξης ή / και όνομα κατόχου της κάρτας μπορεί να τροποποιηθεί. Εάν η πιστωτική / χρεωστική κάρτα αριθμός θα πρέπει να υποστούν επεξεργασία, να τεθεί ως ένα νέο.

 

Σας ευχαριστώ για ψώνια στο Amazon.co.uk .

 

Θερμούς χαιρετισμούς,

Amazon.co.uk Εξυπηρέτηση Πελατών

http://www.amazon.co.uk

 

Παρακαλώ σημειώστε: Αυτό το ηλεκτρονικό μήνυμα εστάλη από την κοινοποίηση μόνο διεύθυνση που δεν μπορεί να δεχθεί εισερχόμενα e-mail. Παρακαλώ μην απαντήσετε σε αυτό το μήνυμα.

 

δεν εχω ξαναπαραγγειλει απο amazon ... και μου εστειλε αυτο ... ξερει κανεις τι παιζει ?

 

μηπως δεν εχεις υπολοιπο στην καρτα ή ειχες καποιο ανωτερο οριο κ δεν μπορει να κανει την χρεωση ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό το βγάζει όταν δεν έχεις επαρκές υπόλοιπο. Έβαλες ακριβώς όσο κάνει στην κάρτα; Γιατί δεν μπορείς να τραβήξεις όλο το ποσό. 2-3 ευρώ μένουν πάντα στην κάρτα, επίσης παίζει και το συνάλλαγμα και το φπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό το βγάζει όταν δεν έχεις επαρκές υπόλοιπο. Έβαλες ακριβώς όσο κάνει στην κάρτα; Γιατί δεν μπορείς να τραβήξεις όλο το ποσό. 2-3 ευρώ μένουν πάντα στην κάρτα, επίσης παίζει και το συνάλλαγμα και το φπα.

δεν παιζει παιδια αυτο ... εχω τουλαχιστον τα διπλα λεφτα στην καρτα ... πρεπει να εχει περιορισμο η καρτα δεν εξηγειται ... πρεπει να παω τραπεζα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

δεν εχω ξαναπαραγγειλει απο amazon ... και μου εστειλε αυτο ... ξερει κανεις τι παιζει ?

Αυτο καποιες ελαχιστες φορες βγαινει και "χωρις λογο". Ειναι κατι αρκετα σπανιο. Μου εχει τυχει 2 φορες, προφανως απο λαθος/αποτυχια κατα την ηλεκτρονικη επικοινωνια amazon-τραπεζας μου. Θα πας ιστορικο παραγγελιων, εκει θα σου εχει μια κιτρινη υποσημειωση πανω πανω, θα μπεις και θα επιλεξεις retry card. Αν ολα ειναι οκ απο την πλευρα της καρτας σου η συναλλαγη θα εκτελεστει την δευτερη αυτη φορα. (δεν θα γινει αμεσα, θα σου ερθει πρωτα μηνυμα οτι "το συστημα πηρε την αλλαγη στην παραγγελια σου και συντομα θα εκτελεσουν την εντολη σου".)

 

;)

(αν και την δευτερη φορα αποτυχει, τοτε ψαξε με την τραπεζα σου για το τι μπορει να φταιει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρεωστικη.

 

Εντάξει παίζει και να αγοράσει από κάποιο site gift card. Μπορεί το site να δέχεται paypal το οποίο να είναι συνδεδεμένο με λογαριασμό τραπέζης. Αλλά είναι λίγο μέσω Λαμίας.

 

Ή να έχει λογαριασμό και η τράπεζα του να υποστηρίζει την έκδοση αριθμού ψευτό-πιστωτικής (όπως η Πειραιώς).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...