Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμη η τελική έκδοση του iOS 6


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πέρασα την αναβάθμιση στο ipad2. Μου δίνει την αίσθηση ότι όλα γίνονται γρηγορότερα. Αυτό εναι ιδιαίτερα αισθητό στο safari και στο φορτωμα των σελίδων. Αναβαθμισμένο αισθητικά και το App Store. Γενικά μου άφησε θετικές εντυπώσεις. Περιμένω να δω και αν όλα αυτά έχουν επίπτωση στη διάρκεια της μπαταρίας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 100
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καποιο πρόβλημα με τις εφαρμογές υπάρχει?

 

Δεν θα πρέπει να έχουν αναβαθμιστεί για το καινούργιο ios για να παίξουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις εκανα update se ios 6 δεν εχει τρελες διαφορες ... μας δωσανε επιτελους ρολοι ...να μας διναν κ τον καιρο καλα θα ηταν τελος παντων στο notification bar υπαρχει η επιλογη tap to tweet και στα δεξια tap to post για το φουμπυ .. μου φαινεται τωρα εχουμε τη δυνατοτητα νακανουμε μια σελιδα στο σαφαρι offline ..που ειναι καλο ! ααα κ την υδρογςιο την χασαμε ...

 

Sent from my iPad using Insomnia

post-208462-0-45015100-1348091272_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μόλις βγήκε να και το πρώτο Security flaw.

http://www.myce.com/news/ios6-security-flaw-hackers-able-to-steal-images-and-videos-63864/

 

Διαβάστε αυτό το μήνυμα γρήγορα γιατί θα αυτοκαταστραφεί μόλις πάρει χαμπάρι κανας μοντεράς οτι έγραψα κάτι κακό για την apple.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας, μόλις και εγώ έβαλα το iso 6 στο ipad2 και πραγματικά φέρτε ποιο γρήγορο, αλλά δεν βρίσκω το siri, δεν υπάρχει?

 

Sent from my iPad using Insomnia

Μονο στο 3 υπαρχει το siri

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απογοήτευση οι νέοι χάρτες. Έβαλα για δοκιμή μια διαδρομή που κάνω καθημερινά και στο τέλος της με βάζει να κάνω ένα κύκλο πέρα από κάθε φαντασία!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μόλις βγήκε να και το πρώτο Security flaw.

http://www.myce.com/...d-videos-63864/

 

Διαβάστε αυτό το μήνυμα γρήγορα γιατί θα αυτοκαταστραφεί μόλις πάρει χαμπάρι κανας μοντεράς οτι έγραψα κάτι κακό για την apple.

 

Ναι επίσης λέει οτι "it also works on the current iOS 5.1.1, installed on millions devices" , όχι οτι το κάνει λιγότερο σοβαρό το πρόβλημα, αλλά δεν έχει να κάνει μόνο με το ios 6 αλλά είναι ένα γενικότερο πρόβλημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντα περιμένω 1-2 μέρες μετά την έναρξη διαθεσιμότητας καινούργιου iOS πριν το περάσω διότι εκατομμύρια πέφτουν ταυτόχρονα να το κατεβάσουν. Το λέω αυτό τώρα γιατί φίλος ξεκίνησε την αναβάθμιση χθες το βράδι στο 4S του και μέχρι τώρα δεν έχει ολοκληρωθεί. Τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια το εβαλε κανεις σε iphone 4 να μου πει πως ειναι γενικοτερα η συμπεριφορα του τηλεφωνου? Μηπως γινεται πιο αργο?

Τελικα την εκανα και ολα οκ...μπορω να πω οτι ειναι αισθητα και πιο γρηγορο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Appstore στο ipad2 σερνεται με το ios6, τα μενου εχουν πολυ μεγαλο λαγκ καθως τα σκρολαρεις.

Πρεπει να βγει patch επιγοντως

 

Επισης στους νεους maps οταν ειναι σε 3d mode οταν κανεις pintch αλλες φορες κανει zoomin/out και αλλες φορες αλλαζει γωνια ο χαρτης. Οτι να ναι δηλαδη

 

Κατα τα αλλα οι νεοι χαρτες πολλοι καλοι, και γενικα οι βελτιωσεις ειναι πολυ σωστες και χρησιμες.

 

Το νεο clock πολυ καλο αφου μου ρχεται να το αφηνω στη μπριζα το ipad να λειτουργεο σαν ρολοι.

 

H νεα εφαρμογη για podcast καλη αν και δεν εχω ξαναχρησημοποιησει podcasts, θα το ψαξω ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...