Προς το περιεχόμενο

Οι φίλοι μου έμπλεξαν με αιρέσεις!


xlapacas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλησπερα σας! πριν λιγες μερες ειδα 2 παλιους μου φιλους μετα απο χρονια! καθησαμε να πιουμε ενα καφεδακι καπου ησυχα για να τα πουμε! μετα απο λιγη ωρα αρχησαν να λενε κατι ασχετα! οτι ειχαν καποια προβληματα στη προσωπικη τους ζωη και με ηρεμια και χωρις να εχουν νευρα τα εδιοξαν αυτα τα προβληματα!

 

μεχρι εδω δε μου φανηκε κατι περιεργο! η κουβεντα ομως δεν αλαζε και η ηρεμια που ελεγαν πριν εγινε αγαπη! οτι δε πρεπει να βαζουμε ταμπελες στους αλους να εχουμε αγαπη μεσα μας και οτι ειμαστε ολοι το ιδιο! με την καταληλη προσευχη ολα διορθωνονται και ολα γιατρευονται! και οταν λεμε ολα εννοουμε ολα!!! μεχρι και αρωστιες! εκει που αρχησα να νιωθω λιγο αβολα σταματησαν και μου ελεγαν οτι πανε σε κατι συναντισεις σε εθουσες και μιλανε για τα προβληματα τους! πως να τα λυσουν! ειναι λεει καποιος Νικολαος απο την Κρητη και πως παρατησε τα πλουτοι του και εγινε ο σοφος που διαβαζει τις προσευχες των ατομων που πανε στις συναντισεις! αυτος λεει δεν εμφανιζετε ποτε αλα τον εχουν εκει σε μια φωτογραφια με τα χερια σηκομενα! μου ειπαν και αλα,οτι τραγουδανε οτι φωναζουν ''ΦΥΓΕΕΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΑΑΑ'' !

 

μηπως ξερει κανενας τι ειναι ολα αυτα γιατι αρχησα να φρικαρω λιγο! εχει ακουσει καποιος κατι για αυτο γιατι εμενα για αιρεση μου κανει!

 

Πάντως σίγουρα η ορθογραφία σου είναι αίρεση της Ελληνικής γλώσσας.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...μηπως ξερει κανενας τι ειναι ολα αυτα γιατι αρχησα να φρικαρω λιγο! εχει ακουσει καποιος κατι για αυτο γιατι εμενα για αιρεση μου κανει!

 

Το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να τους πεις στα ίσια οτι δεν τα γουστάρεις να μιλάς για αυτά τα πράγματα και να βρείτε κάποια άλλα θέματα για συζήτηση. Αν δεν σεβαστούν αυτό που θα τους ζητείσης, τότε κάνε τους πέρα.

 

Το μυστικό στης καλές σχέσεις είναι η συζήτηση, γιατί αν το κρατάς μέσα σου δεν σε βοηθάει στο να λύσεις το πρόβλημα που αντιμετωπίζεις.

Οπότε συζήτησέ το με τους φίλους σου και μην συμβουλεύεσε τα φόρουμ, μιας και ο καθένας λέει το μακρύ και το κοντό του (βάζω και τον εαυτό μου μέσα).

 

Αυτή είναι η γνώμη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΦΥΓΕ ΚΟΥΝΟΥΠΙ ΦΥΓΕ ΚΟΥΝΟΥΠΙ ΦΥΓΕ ΚΟΥΝΟΥΠΙ

 

 

Μπα, μούφα είναι τελικά.

 

Με την προστατική δεν καταφέρνεις τίποτα, αν δεν πιάσεις μυγοσκοτώστρα..δουλειά δεν κάνεις.;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...