Προς το περιεχόμενο

London Calling: Στην ουρά για το iPhone 5


gsarig

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 243
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και μην ξεχνάμε ότι το "κάνω ουρά" είναι το αγαπημένο σπορ των Άγλλων. Κάνουν ουρά για τα πάντα!

 

Ανταλάσω το σπορ της ουράς με το σπορ της καφετέριας στην Ελλάδα anytime ...πάμε παρακάτω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hal αγόρι μου εμένα γίνετ να μου φέρεις ενα από τα αυτά τα μπλε μπλουζάκια που φοράνε εκεί τα παιδιά απο το κατάστημα;;;;;;;; :)

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα σωικος κλεφτης δεν μπορει να βρεθει να κανει μια απαλλωτριωση την νυχτα στις σκηνες τους σε ολα αυτα τα fanboys .Αφου το χρημα ρεει πανω τους...

Εχει βάλει security η Apple για να τους φυλάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1:40 PM Οι ετοιμασίες στον εξωτερικό χώρο που βρισκόμαστε αναμένεται να ξεκινήσουν σύντομα

Vacant_sheep_enclosures_at_Lairg._-_geograph.org.uk_-_418087.jpg

 

 

 

4:15 PM H ουρά μεγαλώνει συνεχώς και αισίως έφτασε τα 60 άτομα

 

37100.jpg

 

 

:lol: :lol: :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ακριβώς φίλε (...) το γεγονός ότι είναι το πιο hot gadget του πλανήτη αυτή τη στιγμή.

 

Χαίρομαι που συμφωνούμε 100%.

 

Είναι το πιο χοτ γκάτζετ, δηλαδή το πιο χοτ ηλεκτρονικό καταναλωτικό προϊόν.

 

Κορυφαίο ή πρωτοποριακό τεχνολογικό επίτευγμα, ΔΕΝ είναι - κι ας είναι κινητάρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει βάλει security η Apple για να τους φυλάει.

Έλα μην τρολλάρεις... στο χώρο της apple είναι όλα τόσο ασφαλή που δε χρειάζεται security. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορία, είσαι πρώτος στην ουρά έχεις στηθεί 3 μέρες και πουλάς την θέση για 1000 λίρες στην αρχή, 5000 στην συνέχεια. Δεν τσιμπάει κανείς και φτάνει η ώρα που ανοίγει το μαγαζί και είσαι ο ποιό τυχερός άνθρωπός στον κόσμο που θα πάρει το καλυτερότερο κινητό στον κόσμο (μέχρι να βγεί το επόμενο iphone). Τί κάνεις σκάς τα 700+ ή από την μια πόρτα μπαίνεις και από την άλλη βγαίνεις ?

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα πλάκα εκτός από το μειονέκτημα της αποθήκευσης οι εφαρμογές του μου άρεσαν! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορία, είσαι πρώτος στην ουρά έχεις στηθεί 3 μέρες και πουλάς την θέση για 1000 λίρες στην αρχή, 5000 στην συνέχεια. Δεν τσιμπάει κανείς και φτάνει η ώρα που ανοίγει το μαγαζί και είσαι ο ποιό τυχερός άνθρωπός στον κόσμο που θα πάρει το καλυτερότερο κινητό στον κόσμο (μέχρι να βγεί το επόμενο iphone). Τί κάνεις σκάς τα 700+ ή από την μια πόρτα μπαίνεις και από την άλλη βγαίνεις ?

 

Εμ;!!!

 

Αυτό θέλω να μάθω και εγώ, για αυτό ρωτούσα τι γίνεται με τις θέσεις και εάν πουλάει κανείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...