Προς το περιεχόμενο

Ανάκτηση serial number των windows


sargio01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι να σου πω...θεωρητικα εχεις το digital license...

Οποτε προσπαθησε το εξης: 

Ανοιξε ρυθμισεις --> update κ security ή activation ---> activation

κ εκει αν σου λεει sign in me msa καντο.

Τωρα για μετα την αλλαγη σκληρου τι να σου πω...με πειρατικη εκδοση δε ξερω...δοκιμασε μετα να ξανακανεις sign in με MSA και βλεπεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • Απαντ. 178
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γεια σας, έχει γίνει εγκατάσταση των windows 10 από το μαγαζί που μου συναρμολόγησε τον υπολογιστή και δεν μπορώ να βρω το serial υπάρχει κάποιος τρόπος?

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, jimakos19881 είπε

Γεια σας, έχει γίνει εγκατάσταση των windows 10 από το μαγαζί που μου συναρμολόγησε τον υπολογιστή και δεν μπορώ να βρω το serial υπάρχει κάποιος τρόπος?

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

http://www.thewindowsclub.com/showkeyplus-product-key-finder

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 1 μήνα μετά...

Παίδες έχω μπερδευτεί. Έχω windows 10 pro από το δωρεάν upgrade. Μου βγάζουν ένα generic κωδικό τα προγράμματα. υπάρχει δυνατότητα να βρεθεί κάποιο προσωπικό κλειδί ή κάποιο αρχείο πιστοποίησης; Σε laptop με προεγκατεστημένα νόμιμα windows 10 home τι μπορούμε να βρούμε για περίπτωση format; Πως τα κατάφερε η MS να είμαι 100% νόμιμος και να μην βγάζω άκρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/8/2018 στις 1:37 ΠΜ, Dorian είπε

Παίδες έχω μπερδευτεί. Έχω windows 10 pro από το δωρεάν upgrade. Μου βγάζουν ένα generic κωδικό τα προγράμματα. υπάρχει δυνατότητα να βρεθεί κάποιο προσωπικό κλειδί ή κάποιο αρχείο πιστοποίησης; Σε laptop με προεγκατεστημένα νόμιμα windows 10 home τι μπορούμε να βρούμε για περίπτωση format; Πως τα κατάφερε η MS να είμαι 100% νόμιμος και να μην βγάζω άκρη.

Αν το έχεις ενεργοποίηση πρώτα τα Windows δεν θα έχεις θέματα. Κάνε φορμτ όσες φορές θέλεις. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα,

Θέλω την βοήθειά σας. Έχω εγκαταστήσει σε λαπτοπ τα 10άρια με oem κλειδ'ι.Από βδομάδα θα έρθει ο m2 ssd. Αφού τον εγκαταστησω και πάω πάλι για καθαρή εγκατάσταση θα έχω πρόβλημα με το κλειδί μιας και έχει αλλάξει το hw;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/9/2018 στις 4:39 ΜΜ, billomnia είπε

Καλησπέρα,

Θέλω την βοήθειά σας. Έχω εγκαταστήσει σε λαπτοπ τα 10άρια με oem κλειδ'ι.Από βδομάδα θα έρθει ο m2 ssd. Αφού τον εγκαταστησω και πάω πάλι για καθαρή εγκατάσταση θα έχω πρόβλημα με το κλειδί μιας και έχει αλλάξει το hw;

Κανένα πρόβλημα, μόνο αν αλλάξεις μητρική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Χτύπησε ο σκληρός του λάπτοπ του αδερφού μου.Μου το έφερε και παρήγγειλα μια και μια SSD Όμως δεν ξέρω αν είχε 8άρια ή αν έκανε την αναβάθμιση σε 10άρια.(μάλλον όχι). Τι κατεβάζω; Και από που;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Στις 23/10/2018 στις 4:01 ΜΜ, esertas είπε

Χτύπησε ο σκληρός του λάπτοπ του αδερφού μου.Μου το έφερε και παρήγγειλα μια και μια SSD Όμως δεν ξέρω αν είχε 8άρια ή αν έκανε την αναβάθμιση σε 10άρια.(μάλλον όχι). Τι κατεβάζω; Και από που;

Ο ίδιος δεν ξέρει τι είχε να σου πει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, kormos είπε

Ο ίδιος δεν ξέρει τι είχε να σου πει;

Μπα δεν έχει ιδέα. Ούτε Facebook έχει ούτε ιντερνετ στο κινητό.Τα παιδιά και η γυναίκα του το δουλεύουν το λάπτοπ. Και δεν ασχολούνται με λεπτομέρειες.

Έβαλα 8.1 τελικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, esertas είπε

Μπα δεν έχει ιδέα. Ούτε Facebook έχει ούτε ιντερνετ στο κινητό.Τα παιδιά και η γυναίκα του το δουλεύουν το λάπτοπ. Και δεν ασχολούνται με λεπτομέρειες.

Έβαλα 8.1 τελικά.

Μπορείς αν κοιτάξεις το μοντέλο και ψάξεις στο διαδίκτυο να δεις με τι λογισμικό το έδιναν εξ αρχής :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...