Προς το περιεχόμενο

εταιρεια arvato.απαραδεκτη συμπεριφορα σε σερβις κινητου


helen7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και το Ζ2 πλαυ δεν ειναι ασχημο

 

ασχημο δεν είναι 

 

αλλα μετρητα στο χερι (αν του δωσουν) + black Friday = κατά πασα πιθανοτητα δυνατο deal θα βρει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 743
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα λεφτά θα τα δώσουν σε μορφή κάποιας επιταγής για το κατάστημά τους δύσκολα να τα δώσουν για να φύγει ο πελάτης από αυτούς. Αν πάντως τα δίνουν χέρι πάρτα και ψώνησε κάτι στο όνομά σου

 

και το Ζ2 πλαυ δεν ειναι ασχημο

 

τσιμπα τα χρηματα

 

μην το καθυστερήσεις

 

εφόσον υπαρχει η επιλογή παρε τα λεφτα και τρεχαααα :P

 

Μακάρι να δίνουν τα λεφτά. 

 

Σύμφωνα με τη τηλεφωνική επικοινωνία, επειδή η απόδειξη δεν είναι στο όνομα μου, μαζί με το τηλέφωνο μου είπαν να τους στείλω και τα στοιχεία μου αλλά και τον αριθμό τραπέζης μου, σε περίπτωση που ζητήσω επιστροφή χρημάτων.

 

Καλά το Z2 play είναι αρκετά άσχημο σε ui και εξωτερικά, σαν το moto x style δεν είναι, ούτε stereo ηχεία έχει, αλλά αν δεν ισχύει αυτό με την επιστροφή χρημάτων μάλλον με αυτό θα καταλήξω.

 

Θα σας ενημερώσω σύντομα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασχημο δεν είναι 

 

αλλα μετρητα στο χερι (αν του δωσουν) + black Friday = κατά πασα πιθανοτητα δυνατο deal θα βρει.

 

 

Μακάρι να δίνουν τα λεφτά. 

 

Σύμφωνα με τη τηλεφωνική επικοινωνία, επειδή η απόδειξη δεν είναι στο όνομα μου, μαζί με το τηλέφωνο μου είπαν να τους στείλω και τα στοιχεία μου αλλά και τον αριθμό τραπέζης μου, σε περίπτωση που ζητήσω επιστροφή χρημάτων.

 

Καλά το Z2 play είναι αρκετά άσχημο σε ui και εξωτερικά, σαν το moto x style δεν είναι, ούτε stereo ηχεία έχει, αλλά αν δεν ισχύει αυτό με την επιστροφή χρημάτων μάλλον με αυτό θα καταλήξω.

 

Θα σας ενημερώσω σύντομα. 

σίγουρα τα 469 ζέστα και μετρητά ευρωπουλάκια είναι ότι καλύτερο

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Επαναφέρω το θέμα μετά από 20 μέρες.

 

Μετά από 20 μέρες αφού έστειλα το κινητό Moto X style που ήταν 2 ετών παρά 1 μήνα στην TS Solutions μου το βγάλανε exceptional DOA καθώς δεν υπήρχαν ανταλλακτικά και ούτε υπήρχε πλέον στην αγορά το συγκεκριμένο.

 

Το κινητό είχε πεθάνει μετά από update. Εξωτερικά ήταν σχεδόν άριστο, είχε μόνο μικρές γρατζουνιές, υγρασία δεν είχε πάρει ποτέ.

 

Αφού μου επέστρεψαν το κινητό με το χαρτί για το exceptional DOA από TS Solution, την ίδια μέρα το έστειλα στο κατάστημα TECHHUT.gr όπου οι άνθρωποι μου εξήγησαν όλες τις λεπτομέρειες και μου είπαν πως σύμφωνα με την απόδειξη θα μου επιστρέψουν ή τα χρήματα ή θα αγοράσω κάποιο τηλέφωνο ίσης αξίας. Όπως και έκαναν, μου επέστρεψαν όλο το ποσό σε τραπεζικό μου λογαριασμό.

 

Να επισημάνω πως εγώ το πήρα μεταχειρισμένο και η απόδειξη δεν ήταν στο όνομα μου αλλά την είχα, (για όσους αγοράζουν κινητό μεταχειρισμένο χωρίς απόδειξη).

 

Συνολικά πολύ καλή εμπειρία after sale και ειδικότερα από το κατάστημα TECHHUT.gr, που σύμφωνα με τα λεγόμενα τους, αν και η motorola καθυστερεί και δεν έχει εγκρίνει ακόμη την επιστροφή, με αποζημίωσαν έγκαιρα.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαναφέρω το θέμα μετά από 20 μέρες.

 

Μετά από 20 μέρες αφού έστειλα το κινητό Moto X style που ήταν 2 ετών παρά 1 μήνα στην TS Solutions μου το βγάλανε exceptional DOA καθώς δεν υπήρχαν ανταλλακτικά και ούτε υπήρχε πλέον στην αγορά το συγκεκριμένο.

 

Το κινητό είχε πεθάνει μετά από update. Εξωτερικά ήταν σχεδόν άριστο, είχε μόνο μικρές γρατζουνιές, υγρασία δεν είχε πάρει ποτέ.

 

Αφού μου επέστρεψαν το κινητό με το χαρτί για το exceptional DOA από TS Solution, την ίδια μέρα το έστειλα στο κατάστημα TECHHUT.gr όπου οι άνθρωποι μου εξήγησαν όλες τις λεπτομέρειες και μου είπαν πως σύμφωνα με την απόδειξη θα μου επιστρέψουν ή τα χρήματα ή θα αγοράσω κάποιο τηλέφωνο ίσης αξίας. Όπως και έκαναν, μου επέστρεψαν όλο το ποσό σε τραπεζικό μου λογαριασμό.

 

Να επισημάνω πως εγώ το πήρα μεταχειρισμένο και η απόδειξη δεν ήταν στο όνομα μου αλλά την είχα, (για όσους αγοράζουν κινητό μεταχειρισμένο χωρίς απόδειξη).

 

Συνολικά πολύ καλή εμπειρία after sale και ειδικότερα από το κατάστημα TECHHUT.gr, που σύμφωνα με τα λεγόμενα τους, αν και η motorola καθυστερεί και δεν έχει εγκρίνει ακόμη την επιστροφή, με αποζημίωσαν έγκαιρα.

Πολύ καλή εξέλιξη.

Υπάρχουν και καταστήματα που έχουν σοβαρότητα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς και γω έχω αγοράσει συσκευή από κει μοτορολα πάλι και ήταν ελληνική όχι όπως τ αλλά σκρουτζομαγαζα που σου πουλάνε από άλλες χώρες και αντε μετά να βρεις άκρη

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαναφέρω το θέμα μετά από 20 μέρες.

 

Μετά από 20 μέρες αφού έστειλα το κινητό Moto X style που ήταν 2 ετών παρά 1 μήνα στην TS Solutions μου το βγάλανε exceptional DOA καθώς δεν υπήρχαν ανταλλακτικά και ούτε υπήρχε πλέον στην αγορά το συγκεκριμένο.

 

Το κινητό είχε πεθάνει μετά από update. Εξωτερικά ήταν σχεδόν άριστο, είχε μόνο μικρές γρατζουνιές, υγρασία δεν είχε πάρει ποτέ.

 

Αφού μου επέστρεψαν το κινητό με το χαρτί για το exceptional DOA από TS Solution, την ίδια μέρα το έστειλα στο κατάστημα TECHHUT.gr όπου οι άνθρωποι μου εξήγησαν όλες τις λεπτομέρειες και μου είπαν πως σύμφωνα με την απόδειξη θα μου επιστρέψουν ή τα χρήματα ή θα αγοράσω κάποιο τηλέφωνο ίσης αξίας. Όπως και έκαναν, μου επέστρεψαν όλο το ποσό σε τραπεζικό μου λογαριασμό.

 

Να επισημάνω πως εγώ το πήρα μεταχειρισμένο και η απόδειξη δεν ήταν στο όνομα μου αλλά την είχα, (για όσους αγοράζουν κινητό μεταχειρισμένο χωρίς απόδειξη).

 

Συνολικά πολύ καλή εμπειρία after sale και ειδικότερα από το κατάστημα TECHHUT.gr, που σύμφωνα με τα λεγόμενα τους, αν και η motorola καθυστερεί και δεν έχει εγκρίνει ακόμη την επιστροφή, με αποζημίωσαν έγκαιρα.

 

Το ιδιο ειχε κανει και σε μενα η LG για ενα G3 που ειχα, με την μονη διαφορά οτι δεν μου επέστρεψαν χρήματα αλλα μου έδωσαν ενα χαρτί που αντιστοιχούσε σε ποσό ίσο με την αρχική τιμή αγοράς της συσκευής  και με αυτο μπόρεσα να αγοράσω καινούργιο κινητό.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η TS Solutions που αναφερθηκε, ειναι επισημο σερβις για μοτορολα κινητα ;

Επισης η Αρβατο απο φιλο ξερω, εχει το σερβις αλκατελ και τωρα και της νοκια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγω ειχα παει ενα z3 καποτε για φτιάξιμο ειχε ραγίσει το πισω μερος απο θερμοκρασίες και μου άλλαξαν και οθόνη πράγμα που δεν την εβαζαν ποτε σωστα μετα απο 2 μηνες ταλαιπωρία και απο πίεση που τους ασκουσα για καινουριο τηλ ουτε μηνα να μου το φτιάξουν οπως το πείρα μου δώσανε doa γιατι δεν μπορούσαν να το φτιάξουν ειχα κακη εμπηρεια ενα πρην απο αυτο το σημβαν οτι θεμα ειχα παντα μου το έλυναν μπορεί να ηταν η κακια στιγμή τι να πω 

 

Επεξ/σία από 76xristos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...