Προς το περιεχόμενο

Οθόνη για προγραμματιστική εργασία


Skierpetros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

 

Ψάχνω αυτόν τον καιρό για μια οθόνη ξεκούραστη που δεν θα μου χαλάσει τα μάτια με την χρήση της σε καθημερινή βάση (5-7 ώρες).

 

 

Με ενδιαφέρει κάτι μεταξύ 21-24.

Αυτό που με ενδιαφέρει όμως περισσότερο είναι να έχει καλά χρώματα και η αντίθεση και η φωτεινότητα της να είναι ξεκούραστη.

 

 

Εχει κανεις να προτεινει τιποτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dell U2412M -- μεγάλη, IPS, 16:10 (μετράει ο έξτρα χώρος), τα έχει όλα και συμφέρει. Στα 255 ευρώ (τιμή Σκρουτζ). Reviews: 1, 2, 3.

 

Αν τη θέλεις για δουλειά το επιπλέον κόστος σε σχέση με άλλα (εμφανώς υποδεέστερα) monitor είναι αστείο.

 

Προσωπικά δουλεύω με 2xU2311H και στο σπίτι και στο γραφείο, και παρόλο που οι Ultrasharp δεν είναι αψεγάδιαστες (σε τέτοιες τιμές αυτό εννοείται) δεν έχω μετανιώσει ούτε μισό ευρώ απ' αυτά που έδωσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε μου αυτό που χρειάζεσαι είναι μια οθόνη απλή 24 ίντσες και φυσικά αυτό που σου προτείνω εγώ είναι όχι συνέχεια στον υπολογιστή μιας και είπες 6-7 ώρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρησιμοποιώ την 2412 για αντίστοιχη δουλειά και το μόνο που μπορώ να πω ότι είναι τρομερή! Ξεκούραστη και το μεγαλύτερο ύψος είναι όντως σημαντικό. Αν είναι στο μπατζετ σου δεν νομίζω ότι υπάρχει καλύτερο στα λεφτά της.

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...