Προς το περιεχόμενο

Νέα MacBooks 2012


fuku

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορεί να είμαι της παλιάς σχολής αλλά απεχθάνομαι τις touch screen οθόνες στους υπολογιστές.

Τouch μόνο σε tablet....

Εγω θεωρω παντως,οτι τεριαζει πολυ το touch στο osx,ασχετα αν η apple εχει διαφορετικη αποψη!

 

Εγω ειμαι της πολυ παλιας-ποντικι και της πολυ νεας-touchscreen στους υπολογιστες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω θεωρω παντως,οτι τεριαζει πολυ το touch στο osx,ασχετα αν η apple εχει διαφορετικη αποψη!

 

Εγω ειμαι της πολυ παλιας-ποντικι και της πολυ νεας-touchscreen στους υπολογιστες!

 

Είναι απλά άβολο .. Μέσα σε 5 λεπτά θα έχεις κουραστεί .. Συμφωνώ με την Apple στο ότι τα "hybrid" προϊόντα δεν είναι η λύση .. Η κάθε κατηγορία υπολογιστών ( laptops/desktops/tablets/smartphones ) θα πρέπει να έχει τις ιδιαιτερότητες της ..

 

imac-touch-screen.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

 

 

Είναι απλά άβολο .. Μέσα σε 5 λεπτά θα έχεις κουραστεί .. Συμφωνώ με την Apple στο ότι τα "hybrid" προϊόντα δεν είναι η λύση .. Η κάθε κατηγορία υπολογιστών ( laptops/desktops/tablets/smartphones ) θα πρέπει να έχει τις ιδιαιτερότητες της ..

 

imac-touch-screen.jpg

Το trackpad είναι πολύ πιο άβολο!

Σε ultrabook που το εχεις κοντά σου είναι παρα πολύ βολικό το touch!

Στο λέω λόγο πείρας!

Τώρα σε aio,ίσως να είναι κάπως άβολο,λόγο της απόστασης και το μεγάλο μέγεθος της οθόνης!

 

Τελος πάντων,δεν έχει ιδιαίτερη σημασία αν είναι βολικό ή όχι,από τη στιγμή που δε θα δούμε κάτι τέτοιο στο OSX!

Τέλος στο off topic!

 

Επεξ/σία από ektor7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...