Προς το περιεχόμενο

Επιλογή tower


Arctic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μη καγκουρέ! Τιμή μέχρι το πολύ και με ζόρια 100€. Καλό θα ήταν να διαθέτει φίλτρα αλλά και καλό airflow. Χωρίς πλαινό παράθυρο για να φαίνεται το εσωτερικό. Καλό θα ήταν να χωράει η CM V10 που υπάρχει.

 

Το τωρινό σύστημα είναι:

MSI P55 GD65

i3 530(με τη V10-αν είναι απαραίτητο αλλάζω-πολύ τεράστια για αυτά που προσφέρει) που και που αν χρειάζεται τον ανεβάζω κοντά στα 4.2

κάτι απλές μνήμες

MSI hawk 5770 κι αυτήν ανεβαίνει που και που

 

σε pci

μια κάρτα ήχου

μία κάρτα wifi

κι άλλες ανάλογα όποτε χρειάζονται.

 

τροφοδοτικό ένα thermaltake toughpower 600W

δίσκο έναν ή δύο συνήθως

 

άντε και ένα για dvd, ας υπάρχει περιθώριο προέκτασης για 2 ακόμα, σαν χώρος για μοντα κυρίως.

Υδρόψυξη δεν νομίζω να μπει αλλά καλό θα ήταν να υπάρχει σχετική επιλογή.

 

Φωτίστε με :)

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για μενα αυτο εδω ειναι πολυ καλο κουτι...τα λεφτα του τα ξιζει και δεν πιστευω να υπαρχει κατι παρομοιο στα λεφτα αυτα ...παντα απο ελλαδα μιλαω..

 

http://www.msystems.gr/index.php?category=1224&product=13979

 

επισης ισως ακομα υπαρχει η προοπτικη να το παρεις και ενα δεκαρικο κατω διαβαζοντας την τελευταια σελιδα του review του απο γειτονικο φορουμ....

http://www.hwbox.gr/reviews/16829-supercase-elevel-661-review-simply-elegant-gaming.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι θα πάω σε κάτι πιο επώνυμο, και ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ μου άποψη είναι ότι υπερβάλουν με την βαθμολογία τα παιδιά στο HWBox. Αλλά επειδή ενέχει και πολύ προσωπικό γούστο η επιλογή ενός κουτιού, ας μην σε επηρεάσω.

 

- Antec ONE Μαζεμένο αλλά χωράει τα πάντα. Και WC (μην φαντάζεσαι τώρα τίποτα 3πλα radiators)

- Fractal Design Core 3000

- Corsair Carbide 300R

- BitFenix Raider Θα το έβαζα ίσως πρώτο, αλλά χρεώνει πολλά το eworld για αποστολή

 

Και τα 4 πολύ καλά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε νινο τωρα το θυμηθηκα αλλα για αυτο εισαι εδω ρε φιλε!!! να συμπληρωνεις τα κενα των αλλων χεχε..... το raider δαγκωτο..επικοινωνησε με τα παιδια κατω στην πατρα να δεις ποσο θα χρεωσουν μεταφορα...αξιζει το κουτι ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε αλητη γιατι δεν την παιρνεις και εσυ αυτη την κουταρα ??? χεχεχε :-D

 

λιτη απεριτη :)

 

Αυτο ήθελα να παρω αλλά μετά μου έκαναν κλικ τα παράθυρα. Στα 88 ευρώ που το έβρισκες δεν νομίζω να υπάρχει καλύτερο κουτί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρτο ρεεεεεεε και μετα μολις βγει το πλαινο παραθυρο προς πωληση αγορασε το η αν πας προς οκτωμβριο παρε την εκδοση οπως βγαινει windowed....αν εχεισ την υπομονη θα το παρεις ετσι σιγουρα!!!!!!! και το κουτι τα σπαει .....ερωτευσιμο...

 

http://www.fractal-d...gory=5&prod=109

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγάλο δίλημμα...

το BitFenix Raider μου αρέσει πολύ, πιο μεγάλο, ωραίο σχέδιο, με fan controller και usb μπροστά....αλλά έχει πλαστικό και μεταφορικά:(

από την άλλη και το Fractal Arc μου αρέσει, μεταλλικό αν και μικρό. Και δεν έχω μεταφορικά.

Μάλλον στο Fractal πάω!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...