Προς το περιεχόμενο

Η Apple ζητάει συγγνώμη για τους νέους χάρτες και προτείνει εναλλακτικές λύσεις


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

οι κλασσσικες πατατες της apple....πηγαινετε τωρα να αγορασετε το καρακλειδωμενο smartphone σας

 

Ελπίζω να αναβάθμισες το S3 σου, μη σου κάνει κάνα factory reset ανοίγοντας απλά μια σελίδα! :P

 

 

 

Δεν προσπαθώ να σου επιβάλλω να είσαι δυσαρεστημένος με την apple....

Ποιο είναι το πρόβλημα όμως....

Δεν είδα κανένα apple funboy να κράζει την apple για την κίνηση με τους χάρτες της....

 

ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΖΕΙ.....

 

Το επιχείρημα "εμένα overall μου προσφέρει καλά πράγματα δεν είναι σωστό"

Δεν είστε συνεργάτες ούτε φιλαράκια....

Είναι εταιρία και είμαστε πελάτες της....

Όταν έρχεται και σου διαφημίζει ένα σκουπίδι σαν το σούπερ ντούπερ innovative app και γίνονται 2 εκατομμύρια προπαραγγελίες από άτομα που δεν ξέρουν καν τα χαρακτηριστικά του επεξεργαστή πχ τότε δεν μπορώ να πω ότι αυτά τα άτομα είναι σοβαροί καταναλωτές....

 

Όταν η εταιρία σας δουλεύει μέσα στη μάπα και αυτό που έχετε να πείτε είναι "εμένα έχει out of the box πλοήγηση, εσάς τι έχει" τότε κάτι πάει στραβά....

 

Εμένα μια φορά με δούλεψε μέσα στη μάπα και ήταν αρκετή....

Ναι το iPod;;; Και μαμώ τις ποιότητες μουσικής, αλλά όταν η apple με κοροιδεύει δεν θα κάτσω να λέω "παιδιά μπορεί να με δουλέψανε μέσα στη μάπα, αλλά εγώ έχω καλή εμπειρία από το iPod...."

 

ΟΧΙ..... Θα τους ρίξω μια μούτζα και τέλος....

 

Εγώ δεν μίλησα για το προϊόν αυτό καθαυτό....

Κανένα δεν είναι τέλειο....

Και πολλές φορές όντως γίνονται λάθη....

Αλλά το να σου λέει "το κρατάς λάθος", "innovative map app", "σε συμφέρει να αγοράσεις καινούργιο από το να του αλλάξεις μπαταρία" κλπ είναι εσκεμμένα....

 

Κανένα δεν είδα να την κράζει από τους appleάδες για τα δύο πρώτα....

Όλοι το ρίξανε στη δικαιολογία....

Και γιαυτό έγραψα ό,τι έγραψα....

 

Το οτι δεν κράζουμε αλλά αναγνωρίζουμε τυχόν προβλήματα, θα έπρεπε να σε προβληματίσει. Το οτι δεν κράζουμε σημαίνει πως υπάρχει μια διαφορετική σχέση της apple με τους πελάτες της που δεν θα μπω και παλι στη λογική να στην αναλύσω. Τελος αν πιστεύεις πως πούλησε 5.000.000 συσκευες σε 2-3 μέρες μόνο και μόνο για τους χάρτες, κάνεις λάθος!

 

Εχεις πλεον μια συσκευή που για την ώρα ειναι πρώτη σε benchmarks (για οσους το θεωρούν σημαντικό), με super design, ποιοτικά υλικά κατασκευής, σταθερό λογισμικό με συνεχείς αναβαθμίσεις, app store με άπειρο content, το πιο πλήρες music store, τον ποιοτικότερο ήχο στην αναπαραγωγή μουσικής ως mp3 player, την άψογη συνεργασία του με τυχόν άλλες συσκευές της εταιρίας (ipad, apple tv, mac), μια πολυ καλή κάμερα, μια άψογης ποιότητας οθόνη κλπ κλπ.

 

Οι χάρτες ειναι το 1/100 απο τα παραπάνω για να με ωθήσουν στο ...κράξιμο.

 

:)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Αλλο ένα thread που κατάντησε πεδίο μάχης με την ευγενική χορηγία tro ανθρώπων οι οποίοι δεν έχουν χρησιμοποιήσει ποτέ προϊόν Apple...

 

Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας. :)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...