Προς το περιεχόμενο

Η Apple ζητάει συγγνώμη για τους νέους χάρτες και προτείνει εναλλακτικές λύσεις


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

ναι ο λογος που λεγεται Google = Android ..... το θεμα ειναι οτι βιαστηκε και εκανε μεγαλη πατατα . Τωρα τα του ελα μωρε και τι εγινε δεν πειραζει τα ακουω βερεσε . Δηλαδη για καποιον που θα πηγαινε να αγορασει ενα GPS για να βρισκει τον δρομο και ειχε μεσα χαρτες που τον εστελναν σε ασχετους προορισμους δεν θα εκραζε οτι του πουλησαν προϊόν GTP αλλα τωρα ειναι APPLE οποτε ελα μωρε δεν πειραζει .. Πειραζει και παρα πειραζει . Απλα ειμαστε ολοι με το αγαπημενο μας μηλο ωλημενοι ( βαζω και εμενα μην παρεξηγηθω και εγω Iphone εχω ) και μας ενοχλει

 

Κάποιος που χρησιμοποιεί το iPhone του ως navigator/GPS device, προφανώς δεν χρησιμοποιεί τους ενσωματωμένους χάρτες - είτε αυτοί "βγαίνουν" από την Google είτε από την Apple - αλλά αγοράζει ειδικευμένη εφαρμογή.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 151
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

http://allthingsd.co...ded-directions/

 

Όσο για το Google maps, με έχει απογοητεύσει-προδόσει πάρα πολλές φορές. Έχω πάψει να το εμπιστεύομαι και χρησιμοποιώ, πια, εφαρμογές πλοήγησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας εκανε κατι τετοιο η microsoft και ολοι σας θα ειχατε κατι να πειτε..εκανε μ@$@# παραδεχτειτε το και μην το περνετε σαν μικρο λαθακι...ελεος δηλαδη..!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 γι αυτό! Εδώ τον παραδέχομαι. Ο άλλος θα έλεγε τα "δικά" του!

 

Σωστα.

Ο Jobs θα τους ελεγε να κουβαλανε μαζι τους και κανα tourist travel guide σε περιπτωση που δεν βρισκανε την τοποθεσια στους χαρτες του iphone.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρεπει να εισαι κουτος για να πιστεψεις πως το λανσαρισαν χωρις να δοκιμασουν' date=' τεσπα οτι θα βελτιωθει θα βελτιωθεί, έπρεπε να κυκλοφορίσουν iOS 6 & iPhone 5 τι να πουν κ αυτοι τι να πουμε κ' εμείς[/quote']

 

Έτσι ακριβώς.

Και αυτό το συγνωμη και καλά ειλικρινές ειναι απλα κοροϊδευτικο

 

πρεπει να εισαι κουτος για να πιστεψεις πως το λανσαρισαν χωρις να δοκιμασουν' date=' τεσπα οτι θα βελτιωθει θα βελτιωθεί, έπρεπε να κυκλοφορίσουν iOS 6 & iPhone 5 τι να πουν κ αυτοι τι να πουμε κ' εμείς[/quote']

 

Έτσι ακριβώς.

Και αυτό το συγνωμη και καλά ειλικρινές ειναι απλα κοροϊδευτικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεχνάτε μου φαίνεται προβλήματα παρόμοιου μεγέθους η και χειρότερα κατά τη διάρκεια προεδρίας του Jobs. Τουλάχιστον εδώ ο Tim Cook δε προσπαθεί να τετραγωνίσει τον κύκλο και μάλιστα αναφέρει ονομαστικά εναλλακτικές λύσεις

 

Πολυ σωστη παρατηρηση...

Για να εγκαταλείψουν το Google maps, θα είχαν τους λόγους τους, δε θέλει και πολύ μυαλό. Μπορεί αυτή τη στιγμή να ακούν παράπονα, αλλά σε βάθος χρόνου η μεταστροφή αυτή θα τους/μας ανταμείψει.

 

Εσενα και οπως ειναι οι χαρτες με τη πορωση που εχεις με την Apple παλι ευτυχισμενος εισαι... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσενα και οπως ειναι οι χαρτες με τη πορωση που εχεις με την Apple παλι ευτυχισμενος εισαι... :-D

Εγώ έχω ένα χρόνο Galaxy s2. Αλλά θα μου επιτρέψεις να έχω και τις προτιμήσεις μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεχνάτε μου φαίνεται προβλήματα παρόμοιου μεγέθους η και χειρότερα κατά τη διάρκεια προεδρίας του Jobs. Τουλάχιστον εδώ ο Tim Cook δε προσπαθεί να τετραγωνίσει τον κύκλο και μάλιστα αναφέρει ονομαστικά εναλλακτικές λύσεις

+1 γι αυτό! Εδώ τον παραδέχομαι. Ο άλλος θα έλεγε τα "δικά" του!

Ευτυχώς που το αναφέρεις εσύ,γιατί αρχίσαμε να "φοβόμαστε" να λέμε και τα αυτονόητα εδωμεσα!

+1 και μπραβω του!

 

 

 

ναι μπράβο του ζήτω.... είναι μεγάλο + για την apple που σκάσατε 800 euro για να πάρετε ένα μεγαλύτερο τηλέφωνο με πατάτα software...

 

δηλαδή μου θυμίζετε κοπέλες κολλημένες με το απαράδεκτο αγόρι τους που βρίσκουν 1002 δικαιολογίες για να δικαιολογήσουν την καφρίλα του :P χαχαχα

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν είχα ιδέα τι θα γινόταν και έκανα αναβάθμιση στο ios 6. Μετά κατάλαβα ότι έγινε αντικατάσταση. Σε κάθε αναζήτηση το Report Problem περιμένει από δίπλα :P , αρά ξέραν ότι φτιάξανε μάπα. Βασίζονται στο feedback των χρηστών για να τους ολοκληρώσουν, άλλα γιατί να βοηθήσεις από τη στιγμή που το χρυσοπλήρωσες; Από την άλλη αν οι χάρτες στο κινητό δεν είναι οffline με τις χρεώσεις στο 3G απλά σου τρώνε μνήμη στο κινητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εγώ έχω ένα χρόνο Galaxy s2. Αλλά θα μου επιτρέψεις να έχω και τις προτιμήσεις μου.

Ο κυρτος πύργος της Πίζας δεν είναι τοσο περίεργο κ ανεξήγητο φαινόμενο,όσο εσύ με ένα Samsung κινητό!:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι μπράβο του ζήτω.... είναι μεγάλο + για την apple που σκάσατε 800 euro για να πάρετε ένα μεγαλύτερο τηλέφωνο με πατάτα software...

 

δηλαδή μου θυμίζετε κοπέλες κολλημένες με το απαράδεκτο αγόρι τους που βρίσκουν 1002 δικαιολογίες για να δικαιολογήσουν την καφρίλα του :P χαχαχα

 

Είσαι νέος στο φόρουμ και δεν μας ξέρεις θείε. Εμείς λέμε τα σωστά. Δεν ζούμε σε ουτοπίες ούτε χαϊδεύουμε τα αυτιά των άλλων. Όταν κάτι είναι σωστό το επαινούμε. Όταν κάτι είναι λάθος το κράζουμε!

 

Πατάτα το iOS; Πατάτα είναι το κινητό που με τέτοια specs (έχει και τα καλά του βέβαια!) το πουλάνε 700+ αλλά εδώ δεν πληρώνεις το κιν, πληρώνεις το λειτουργικό και το support που σου προσφέρει!

 

Εγώ πάλι να σε ενημερώσω πως έχω symbian και δεν είμαι φαν καμιάς εταιρίας! Οι επιλογές μου είναι με τα "σωστά" κριτήρια κατά τις ανάγκες μου. Επειδή αναφέρεσαι προσωπικά σε εμένα λόγο παράθεσης του μηνύματός μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Κάποιος που χρησιμοποιεί το iPhone του ως navigator/GPS device' date=' προφανώς δεν χρησιμοποιεί τους ενσωματωμένους χάρτες - είτε αυτοί "βγαίνουν" από την Google είτε από την Apple - αλλά αγοράζει ειδικευμένη εφαρμογή.[/quote']

 

Σωστός πχ εγώ το MLS destinator

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...