Προς το περιεχόμενο

Η Apple ζητάει συγγνώμη για τους νέους χάρτες και προτείνει εναλλακτικές λύσεις


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Αρχισατε τις μπαρουφες πάλι μερικοι...

 

Δεν θα "τσιμπησω" πάλι.

 

Never again!

 

PS: Hal θέλω στατιστικά για το πόσοι από αυτούς που μπήκαν στα διάφορα θέματα για το iphone5 να κράξουν, δήλωσαν ταυτόχρονα συμμετοχή στο διαγωνισμό! Κι αν γίνεται επίσης να ακυρωθούν! :P

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν αναφερεσαι σε εμενα δηλωνω οτι ελαβα συμμετοχη για το Iphone5.ναι δεν ντρεπομαι θα το πω οσο και να με εννοχλουν ολα τα πραγματα με τη λογικη της apple που ειναι ακρως υπεροπτικη απο την αλλη δεν μπορω να πω οχι σε μια συσκευη της.ειναι αυτη η σχεση μισους και παθους...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

αν αναφερεσαι σε εμενα δηλωνω οτι ελαβα συμμετοχη για το Iphone5.ναι δεν ντρεπομαι θα το πω οσο και να με εννοχλουν ολα τα πραγματα με τη λογικη της apple που ειναι ακρως υπεροπτικη απο την αλλη δεν μπορω να πω οχι σε μια συσκευη της.ειναι αυτη η σχεση μισους και παθους...

 

Οχι δεν είχα εσένα στο μυαλό μου. Απλα ήθελα να δω ποιος θα "τσιμπούσε" πρώτος! :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε βάθος χρόνου θα χάσουν την πρωτοτυπία, πάντως παρα μένω στην 5.1.1 γιατι ξέρω ότι δεν θα βρεθώ προ εκπλήξεων, το ανδριειδές πάντως σε αυτή τη περίπτωση τους έβαλε τα γυαλιά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PS: Hal θέλω στατιστικά για το πόσοι από αυτούς που μπήκαν στα διάφορα θέματα για το iphone5 να κράξουν, δήλωσαν ταυτόχρονα συμμετοχή στο διαγωνισμό! Κι αν γίνεται επίσης να ακυρωθούν! :P

 

 

 

 

27516278.jpg

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Η λιστα μεγαλωσε ξαναδες την

 

* SPOILER *

 

Και η λιστα μεγαλωνει.....

 

Καποιος υγιης θα ζηταγε:

 

Α) Αμεση αντικατασταση συσκευης ή επιστροφη χρηματων σε περιπτωση που εχει ελαττωματα.

Β) Δωρεαν εφαρμογη χαρτων με καθε νεο iPhone μεχρι να λυθει το προβλημα

Γ) Δωρεαν θηκη original Apple με καθε νεο iPhone

Δ) Χρονικος προσδιορισμος επιλυσης προβληματων Software.

 

Τωρα αν εσυ εισαι ικανοποιημενος τοτε καλα σου κανουν!!!

 

iPhone 4 τρία χρόνια χρήστης απόλυτα ικανοποιημένος. Επίσης φέτος πήρα και iPad. Σου μιλάω σαν χρήστης που έχει Κινητο apple. Το να κάθεσαι και να γράφεις τα αρνητικά τσάμπα χρόνος ειναι και χώρις νόημα η πωλήσεις μιλάνε απο μόνες τους.

Επίσης δεν είμαι φανατικός apple δηλαδή fun boy. Γιατί pc σταθερό και λάπτοπ εχω windows μόνο.

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεχνάτε μου φαίνεται προβλήματα παρόμοιου μεγέθους η και χειρότερα κατά τη διάρκεια προεδρίας του Jobs. Τουλάχιστον εδώ ο Tim Cook δε προσπαθεί να τετραγωνίσει τον κύκλο και μάλιστα αναφέρει ονομαστικά εναλλακτικές λύσεις

 

Έλα ντέ. Εδώ στο iphone 4 που χε πρόβλημα με την κεραία μας δίδαξε/έμαθε πως να κρατάμε το iphone όταν το βάζαμε στο αυτί.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η βιασύνη τους έφαγε! Αφού δεν είναι έτοιμοι οι χάρτες τι τους δίνεις ρε καραμήτρο;! Αλλά όπως είπε και ο φίλος από πάνω έπρεπε να βγει το τηλέφωνο και το λειτουργικό. Τουλάχιστον αυτοί που την πάτησαν και αναβάθμισαν μπορούν να επιστρέψουν στην προηγούμενη έκδοση;

 

Down grade ασφαλώς και γίνεται

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το support το οποιο ειναι κορυφαιο θες να μας πεις??που η εγγυηση της συσκευης των 700+ ευρω ειναι για 1 χρονο παρανομος σε αντιθεση με αλλες συσκευες που εχουν εγγυηση 2 χρονια οπως αρμωζει στην Ευρωπαικη ενωση και σου κανουν και αντικατασταση αν χρειαστει?Ενω η apple αν δεν φτιαχνετε η συσκευη σου δινει refurbished του τεστιν μεταχειρισμενη αγνωστης καταστασης και μετεχειρησης απο τον πρωην χρηστη της συσκευης...?αν αυτο ειναι το αξιολογο support μακρια απο μας!μακρια!!!

 

Το support στις αναβαθμίσεις εννοώ. Ακόμα και η ΚΟΥΤΣΗ Μαρία θα πάρει την 6η έκδοση αν δεν κάνω λάθος (3gs). Ξέρω πολλά περιστατικά support στα καταστήματα που είναι για κλωτσιές!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι νέος στο φόρουμ και δεν μας ξέρεις θείε. Εμείς λέμε τα σωστά. Δεν ζούμε σε ουτοπίες ούτε χαϊδεύουμε τα αυτιά των άλλων. Όταν κάτι είναι σωστό το επαινούμε. Όταν κάτι είναι λάθος το κράζουμε!

 

Πατάτα το iOS; Πατάτα είναι το κινητό που με τέτοια specs (έχει και τα καλά του βέβαια!) το πουλάνε 700+ αλλά εδώ δεν πληρώνεις το κιν, πληρώνεις το λειτουργικό και το support που σου προσφέρει!

 

Εγώ πάλι να σε ενημερώσω πως έχω symbian και δεν είμαι φαν καμιάς εταιρίας! Οι επιλογές μου είναι με τα "σωστά" κριτήρια κατά τις ανάγκες μου. Επειδή αναφέρεσαι προσωπικά σε εμένα λόγο παράθεσης του μηνύματός μου.

 

 

Μάλλον δεν έχεις εμπειρίες από το service της apple στην Ελλάδα γιαυτό τα λες αυτά....

 

Γιατί εγώ που έχω ξέρω ότι σε σχέση το service της samsung και της lg καμία σχέση....

Η apple έχει πολιτική προς τους πελάτες λες και ψωνίζουν από λαϊκή....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μάλλον δεν έχεις εμπειρίες από το service της apple στην Ελλάδα γιαυτό τα λες αυτά....

 

Γιατί εγώ που έχω ξέρω ότι σε σχέση το service της samsung και της lg καμία σχέση....

Η apple έχει πολιτική προς τους πελάτες λες και ψωνίζουν από λαϊκή....

 

Μάλλον δεν διάβασες το προηγούμενο μνμ μου.. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...