Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ΑΒ 18-23/4

 

Nescafe classic 200gr 5,38€

 

Προσπαθώντας να είμαι πιο προσεκτικός αυτή τη φορά, στο υποκατάστημα της Τούμπας (Γρηγορίου Λαμπράκη-Θεσσαλονίκη)

υπάρχει επιπρόσθετη έκπτωση -0,76€ με την τελική τιμή να διαμορφώνεται στα 4.62€, που σημαίνει ότι όποιου το πορτοφόλι αντέχει, μπορεί να φορτωθεί καφέ για μέχρι τον  Ιανουάριο του 2019 που είναι και η ημερομηνία λήξης.

Ενδεχομένως η προσφορά να υπάρχει και αλλού, όποιος θέλει μπορεί να το τσεκάρει.

Δεν είμαι και απόλυτα σίγουρος, αλλά τέτοια τιμή δε θυμάμαι να έχει ξαναπαίξει ακόμα και πριν τον πρόσφατο φόρο.

post-97114-0-12147600-1492521260_thumb.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ερώτηση ειναι γιατί να αγοράσεις αρωματικά χώρου???

Οσο και να γνωριζω τους κινδυνους προσωπικης χρησης αλλα και για το περιβαλλον, για να το ψαχνω, εχω αναγκαστει να το χρησιμοποιω,,,οποτε, δεν χρειαζεται να το ψαχνουμε τι και πως,,,αν γνωριζετε δωστε καλη εναλλακτικη, ευκολη σε εφαρμογη και χρηση,,,οχι να κατσω να βραζω φυτα πχ....εχουμε και δουλειες,,,ευχαριστω

Δοκίμασε να βράσεις ένα μείγμα απο 3-4 γαρύφαλλα και ένα stick κανέλας :-)

ευχαριστω για το tip, ψαχνω κατι πιο ευκολο, και για χρηση στο μηχανημα το αυτοματο...

Υπαρχουν και αλλοι τροποι π.χ. https://www.youtube.com/watch?v=nFDkkGhATrI&t=208s

και βαζεις αλλης εταιρειας ανταλλακτικα των 250ml φτηνοτερα

Ιδιες τιμες εχουν ολες οι μαρκες ομως...ειτε κανω την κομπινα ειτε οχι, στα ιδια επιπεδα κινουνται ολα αυτα τα ανταλλακτικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο σουπερ γνωριζετε να κανει τακτικα σκοντο, προσφορες στα αρωματικα μηχανακια χωρου,,glade ktl...,που μας εχουν φαει μια περιουσια τ ανταλλακτικα...?

Εχω βρει σε Discount Market (Θεσσαλονικη) τα ανταλλακτικα Glade σχεδον μιση τιμη απ'οτι πουλανε στα αλλα μαρκετ. Το κακο ειναι οτι βρηκα μονο 1 αρωμα (δεν ξερω αν εχει αλλα) και οτι ειναι Made in turkey. Αλλα την δουλεια τους την κανουνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω ουτε από που έρχονται ούτε αν θα περάσουν τελωνείο κτλ απλά στο http://gr.sportsdirect.com/ έχει kappa (ανδρικά, γυναικεία και παιδικά) που ξεκινούν απο 12€. Γενικά τη μάρκα δεν τη συμπαθώ γιατί κανα 2 που πήρα δε μου βγήκαν καλά, αλλά για 12€ δείχνουν μια χαρά. Όποιος θέλει ας ψάξει και αν δεν του κάνει κόπο ας ενημερώσει και το forum...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω ουτε από που έρχονται ούτε αν θα περάσουν τελωνείο κτλ απλά στο http://gr.sportsdirect.com/ έχει kappa (ανδρικά, γυναικεία και παιδικά) που ξεκινούν απο 12€. Γενικά τη μάρκα δεν τη συμπαθώ γιατί κανα 2 που πήρα δε μου βγήκαν καλά, αλλά για 12€ δείχνουν μια χαρά. Όποιος θέλει ας ψάξει και αν δεν του κάνει κόπο ας ενημερώσει και το forum...

 

Αν δεν κάνω κάτι λάθος, τελωνείο δεν περνάνε, αφού στέλνονται από Αγγλία. Απλά, στο συνολικό κόστος θα πρέπει να υπολογίσει κάποιος και 10 ευρώ επιπλέον για απλή αποστολή ή 13 ευρώ για express.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω ουτε από που έρχονται ούτε αν θα περάσουν τελωνείο κτλ απλά στο http://gr.sportsdirect.com/ έχει kappa (ανδρικά, γυναικεία και παιδικά) που ξεκινούν απο 12€. Γενικά τη μάρκα δεν τη συμπαθώ γιατί κανα 2 που πήρα δε μου βγήκαν καλά, αλλά για 12€ δείχνουν μια χαρά. Όποιος θέλει ας ψάξει και αν δεν του κάνει κόπο ας ενημερώσει και το forum...

Υπάρχει μεγάλο θέμα ήδη στο forum

 

http://www.insomnia.gr/topic/466957-to-topic-του-sportsdirectcom/

 

Από Αγγλία έρχονται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα κι από εμένα!

Στο πρώην Υπερμάρκετ Καρφούρ- νυν Σκλαβενίτη στο Γέρακα, Λ. Μαραθώνος 131, έχει προσφορά τα nuggets ΜΙΜΙΚΟΣ στα 3.56 ευρώ. Δεν πήρα χαμπάρι να τα έχει σε προσφορά και σε άλλο Σκλαβενίτη, αν κάποιος τα βρήκε κι αλλού ας με διορθώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ιδιες τιμες εχουν ολες οι μαρκες ομως...ειτε κανω την κομπινα ειτε οχι, στα ιδια επιπεδα κινουνται ολα αυτα τα ανταλλακτικα...

Υπαρχουν και φτηνοτερα ανταλλακτικα αποσμητικου χωρου 250ml απο αυτα των πολυεθνικων, στο 1,5 ευρω το καθενα. Δοκιμαζεις και αν σου κανει, σου κανει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γραφει για το 0,76 και στην σελιδα του προ'ι'οντος http://www.ab.gr/click2shop/PROINO-SNACKING-and-ROFIMATA/KAFES/STIGMIAIOS/CLASSIC-STIGMIAIOS-KAFES-200-GR/p/7084343

στο λινκ που δίνεις, πάντως, 5,38 το εχει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχουν και φτηνοτερα ανταλλακτικα αποσμητικου χωρου 250ml απο αυτα των πολυεθνικων, στο 1,5 ευρω το καθενα. Δοκιμαζεις και αν σου κανει, σου κανει.

Ποια μαρκα ειναι...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χριστός Ανέστη,χρόνια πολλά σε όλες/όλους και στις οικογένειές σας!

 

ΕΛΟΜΑΣ     20/4 - 22/4

 

-Γαλοπούλα βραστή ή καπνιστή  Υφαντής    8,99€/κιλό

-30% στις υπόλοιπες συσκευασμένες γαλοπούλες  Υφαντής

-Χαρτί υγείας Zewa deluxe   8 ρολά  2,69€

-40% στις οδοντόκρεμες  Colgate total,Maximum cavity, Sensitive pro relief και στις λευκαντικές

-40% στα μαλακτικά  Soupline ultra 750ml

 

 

My Market    19/4 - 22/4

 

-50% στα Kellogg's coco pops και στα Crunchy Muesli

-40% στις συσκευασίες Green cola 4x500ml και ΜΠΛΕ λεμονάδα ή πορτοκαλάδα  4χ330ml

-50% στα μαλακτικά Soupline ultra  60μεζ

-40% σε όλα τα προϊόντα Nivea και Orzene(εξαιρούνται τα αντηλιακά)

 

 

My Market    20/4 - 22/4

 

-Ariel σκόνη 70μεζ ή υγρό 62μεζ   9,50€

-Ρολό κουζίνας Pappy soft jumbo  1 κιλού   2,30€

-Xαρτί υγείας Pappy soft lux   3 φύλλων,10 ρολά, 1200gr   2,99€

-50% σε σερβιέτες και σερβιετάκια  Libresse

-50% σε όλες τις πάνες  Libero

 

 

Κρητικός     20/4 - 22/4 

 

-Χοιρινές μπριζόλες λαιμού   3,49€/κιλό

-Λευκό τυρί  Φάρμα Τρικάλων  δοχείο  3,39€/κιλό

-Ελληνικός καφές Παπαγάλος Λουμίδη  96γρ   1,29€

 

Μασούτης    20/4 - 22/4

 

-Μπανάνες Chiquita  1,19€/κιλό

-20% σε όλα τα γιαούρτια  Κολιός

-30% σε όλα τα κατεψυγμένα λαχανικά  Βλαστάρι

-35% σε όλα τα ψωμιά του τοστ και τις πίτες Αξιαγάπιτες Καραμολέγκος (εξαιρείται η σειρά Δέκα)

-40% στο κρύο τσάι Lipton  1500ml

-Όλα τα προϊόντα Old Spice και Herbal Essences  1+1 δώρο(ισχύει για όμοιες συσκευασίες)

-40% σε όλα τα προϊόντα στοματικής υγιεινής Oral B(εξαιρούνται τα ανταλλακτικά ηλεκτρικής οδοντόβουρτσας και Vitality)

-40% σε όλες τις πάνες Babylino και στις μονές συσκευασίες μωρομάντηλα Babycare

-Απορρυπαντικά Neomat Giga XXL σκόνη 70μεζ ή υγρό 64μεζ   6,90€

  • Like 19
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...