Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οσο και να γνωριζω τους κινδυνους προσωπικης χρησης αλλα και για το περιβαλλον, για να το ψαχνω, εχω αναγκαστει να το χρησιμοποιω,,,οποτε, δεν χρειαζεται να το ψαχνουμε τι και πως,,,αν γνωριζετε δωστε καλη εναλλακτικη, ευκολη σε εφαρμογη και χρηση,,,οχι να κατσω να βραζω φυτα πχ....εχουμε και δουλειες,,,ευχαριστω

 

ευχαριστω για το tip, ψαχνω κατι πιο ευκολο, και για χρηση στο μηχανημα το αυτοματο...

 

Ιδιες τιμες εχουν ολες οι μαρκες ομως...ειτε κανω την κομπινα ειτε οχι, στα ιδια επιπεδα κινουνται ολα αυτα τα ανταλλακτικα...

ΑγοράΖω εδώ και χρόνια αποσμητικα χώρου από καταστήματα επαγγελματικού εξοπλισμού , πιο φθηνά ,πιο διακριτικά αρώματα.

Διαρκούν σημαντικά περισσότερο χρόνο! και καλύπτουν διακριτικά περισσότερα τ.μ.

Επίσης από τα ιδια μαγαζιά απορρυπαντικά σε κούτες μεγάλων διαστάσεων, χλωρίνες κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σήμερα που πέρασα απο το Σκλαβενίτη στο Avenue είχε στα ταμεία διαφημιστικό φυλλάδιο για τα είδη κήπου και οικιακά είδη (δεν θυμάμαι να έχει ξανά αναφερθεί κάτι ανάλογο εδώ μέσα ότι ο Σκλαβενίτη βγάζει διαφημιστικά φυλλάδια έστω και για μη φαγώσιμα προϊόντα).......Ελπίζω σύντομα και στα είδη διατροφής....

post-238685-0-60508400-1492618636_thumb.jpg

Επεξ/σία από mobile_32
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντος φέρανε αρκετά πράγματα τώρα που ανέλαβε ο Σκλαβενίτης και βλέπω και τους υπαλλήλους που ήταν στο Carefour να μην τους έχουν αλλάξει,εγω θα τους υποστηρίξω για αρχή και αν κάνουν και προσφορές περισσότερο,γιατί είναι κρίμα να μείνουν έτσι έρημα τα μαγαζιά carefour όπως τα έβλεπα κάτι μήνες και οι υπάλληλοι να χάσουν τις δουλειές τους

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να λυθούν όλες οι απορίες σας με βάλατε στο τρυπάκι να το ψάξω . Λοιπόν έβγαλα φωτο το sticker επάνω απ την συσκευασία της προσφοράς .

Aφού στα 4τμχ... και τα 4τμχ ήταν δώρο... τότε θα έπρεπε να πάρετε όλο το ράφι και να απαιτήσετε να μην πληρώσετε τίποτα.. :-)

 

 

Λογικά έχουν κάνει λάθος; Έπρεπε να γράφει "τα 2 τεμ. Δώρο" αντί για 4;

 

 

Καλά το έχουν γράψει, εννοεί πως αγοράζεις 4 συσκευασίες-εξάδες, των "5+1 δώρο", άρα τα 4 κουτάκια (από τα 24 συνολικά) είναι δώρο. Και σε ανακοίνωση από τα μεγάφωνα, αυτό τονίζουν: ισχύει για τις "5+1 δώρο" συσκευασίες.

 

post-74373-0-52739700-1492629629_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα τα είχε το Carrefour και τα διώχνουνε;

 

 

Πάντος φέρανε αρκετά πράγματα τώρα που ανέλαβε ο Σκλαβενίτης και βλέπω και τους υπαλλήλους που ήταν στο Carefour να μην τους έχουν αλλάξει,εγω θα τους υποστηρίξω για αρχή και αν κάνουν και προσφορές περισσότερο,γιατί είναι κρίμα να μείνουν έτσι έρημα τα μαγαζιά carefour όπως τα έβλεπα κάτι μήνες και οι υπάλληλοι να χάσουν τις δουλειές τους

 

 

κι εμένα τα μεγάλα που έχουν τα πάντα μου έχουν λείψει.

 

Της γυναίκας μου να δεις

Στη τελευταία σελίδα του Φυλλαδίου αναφέρει ότι τη πλήρη γκάμα από αυτά τα είδη θα τα έχουν τα  καταστήματα Καλλιθέας, Κερατσινίου και Νέας Χαλκηδόνα (λογικά λόγω μεγέθους καταστημάτων οπότε περίπου το ίδιο και στο Avenue), οπότε θεωρώ ότι είναι νέα προϊόντα.

 

Στα υπόλοιπα καταστήματα αναφέρει ότι θα υπάρχουν επιλεγμένα κομμάτια.

 

Επίσης αναφέρει και πρόγραμμα άτοκων δόσεων με πιστωτική κάρτα (100€ εως 12 δόσεις / 300€ εως 18 δόσεις).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο για σήμερα, 20/04, επιπλέον έκπτωση 25% σε προϊόντα "outlet" και "friends and family"  με τον κωδικό "FRIENDS" στο online store της Adidas. Δωρεάν μεταφορικά από 50€ και πάνω (κάτω από 50 ευρώ υπολογίστε 5 ευρώ μεταφορικά).

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πέντε καινούργια παιχνίδια μέσω internet για να κερδίσετε πόντους για τη κάρτα του ΑΒ Βασιλόπολου. Εγώ κέρδισα συνολικά 115 πόντους.

 

http://www.ab.gr/assets/games/index.html

Επεξ/σία από th_nikos
  • Like 18
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέντε καινούργια 5 παιχνίδια μέσω internet για να κερδίσει κάποιος πόντους για τη κάρτα του ΑΒ Βασιλόπολου. Εγώ κέρδισα 115 πόντους.

 

http://www.ab.gr/assets/games/index.html

 

Η μόνη προϋπόθεση για να λάβετε τους πόντους που θα κερδίσετε είναι να έχετε κάνει στα καταστήματα ΑΒ συναλλαγές συνολικής αξίας 30€ και άνω (αφαιρούμενον τυχόν εκπτώσεων, προσφορών και επιταγών) την περίοδο 10/04/17 έως 14/05/17.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΒ    21/4 - 22/4

 

-25% σε φρυγανιές,κριτσίνια,παξιμάδια(με την κάρτα ΑΒplus)

-25% στα τοματοειδή  AB(με την κάρτα ΑΒplus)

-25% στα ζυμαρικά  ΑΒ(με την κάρτα ΑΒplus)

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσφορα στις βρεφικες πανες libero στα my market, 50% εκπτωση με τελικη τιμη τεμαχιου 0,13 ευρω για τα Νο 4+5 και 0,14 ευρω για το Νο 6. Η τιμη αυτη βγαινει αγοραζοντας τις μικρες συσκευασιες 20 ή 21 τμχ, με τελικη τιμη 2,61 ευρω Νο 4+5 τα 20 τμχ και 2,98 το Νο 6 τα 21 τμχ. Η προσφορα ισχυει και για τις μεγαλες οικονομικες συσκευασιες αλλα η τιμη ανα τεμαχιο βγαινει μεγαλυτερη... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...