Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 
http://www.ab.gr/click2shop/search?q=skippy:relevance&sort=relevance&text=skippy
 

Ευχαριστω πολυ Ισως ειναι μονο για παραγγελιες Click to shop γιατι ρωτησα στο μαγαζι και μου ειπαν οτι δεν ισχυει η προσφορα ..Τωρα αμα τους παω να δω τι θα μου πουν  ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκπτωτικός κωδικός για το online store της reebok: RBK25 (friends & family discount).

 

Λαμβάνετε 25% έκπτωση για όλα τα προϊόντα (και outlet). Για να ισχύσει ο κωδικός πρέπει να τον καταχωρήσετε μέχρι και αύριο 27/4, ενώ η προθεσμία για να αξιοποιήσετε την προσφορά είναι η 1/5. Δωρεάν αποστολές απο 75 ευρώ και άνω, διαφορετικά υπολογίστε 5 ευρώ.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι ότι κάνει 5-6 ευρώ το φιαλάκι κάθε φορά :P

Αν το ψάξεις λίγο θα βρεις 500άρια γκαζάκια με βαλβίδα ασφαλείας σε τιμές κάτω από 3.50€. Προφανώς όχι στο Σ/Μ.

Επίσης αν θυμάμαι καλά πρέπει να έχει πάρει το μάτι μου και σε lidl τέτοια γκαζάκια σε ανάλογες τιμές...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το ψάξεις λίγο θα βρεις 500άρια γκαζάκια με βαλβίδα ασφαλείας σε τιμές κάτω από 3.50€. Προφανώς όχι στο Σ/Μ.

Επίσης αν θυμάμαι καλά πρέπει να έχει πάρει το μάτι μου και σε lidl τέτοια γκαζάκια σε ανάλογες τιμές...

Ισχύει! Καλύτερη τιμή που έχω βρει στα S/M Δήμητρα (Κέρκυρα) στα 2,67€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μασούτης     27/4 - 29/4

 

-20% σε όλα τα ελληνικά χοιρινά κρέατα

-Ξυλοκάρβουνα Εστία Πυρός  5 κιλά   3,99€

-Ολόκληρο νωπό συσκευασμένο κοτόπουλο Μιμίκος   2,99€/κιλό

-Φέτα Π.Ο.Π. ΜΕΒΓΑΛ  χύμα    6,99€/κιλό

-Στραγγιστό γιαούρτι Δωδώνη  πλήρες ή light  1 κιλού   2,75€

-30% σε όλα τα παγωτά ΚριΚρι  850 και 1000ml

-Mπύρα Fix Hellas και Fix Άνευ  κουτί 6χ330ml    2+1 δώρο (9,30€ και 9,40€ αντίστοιχα οι τιμές για τα 3 σετ...ισχύει για όμοιες συσκευασίες)

-30% σε κρασιά και ρετσίνες 3 λίτρων Μιχάλη Γεωργιάδη και Κρασοσταλιά

-Ουίσκι Grant's  700ml   14,54€

-50% σε όλα τα μαλακτικά Soupline ultra  1500 και 2000ml  και σε spray αντλίες Ajax

-50% σε όλα τα προϊόντα Syoss

-50% σε όλα τα προϊόντα Diadermine(εξαιρείται η σειρά Diadermine 110)

-40% σε όλα τα προϊόντα Sanex

-40% σε όλα τα Fabuloso 1 λίτρου

-40%σε όλα τα Ajax γιορτή λουλουδιών  1 λίτρου

-Ariel μεγάλες συσκευασίες, σκόνη 70μεζ ή υγρό 62μεζ ή κάψουλες 57 τεμάχια   9,90€

-40% σε όλες τις ζωοτροφές  Purina, Friskies, Gourmet&Felix

 

 

ΕΛΟΜΑΣ     27/4 - 29/4

 

-Όλα τα υγρά πιάτων Ava  1+1 δώρο

-Neomat σκόνη   45μεζ ή υγρό gel 42μεζ    4,79€

-50% στα συμπυκνωμένα μαλακτικά Neomat  750ml

-50% σε δημητριακά και μπάρες Kelloggs Special K

-Μακαρόνια Misko  νούμερο 6 και νούμερο 10   0,69€

-30% σε όλα τα υπόλοιπα ζυμαρικά Misko

 

 

Κρητικός    27/4 - 29/4

 

-Αρνί ελληνικό   4,99€/κιλό

-Χοιρινή μπριζόλα ή πανσέτα ελληνική   3,99€/κιλό

-Μπύρα Pils Hellas  φιάλη 500ml   0,75€

 

 

 

My Market   27/4 - 29/4

 

-Φρέσκια χοιρινή μπριζόλα ή χοιρινός λαιμός    3,20€/κιλό

-Βαρελίσια φέτα Μεσολογγίου Π.Ο.Π.    5,68€/κιλό

-Οικογενειακό παγωτό Best price  2 λίτρων(βανίλια ή βανίλια-κακάο ή βανίλια-κακάο-φράουλα ή βανίλια-κακάο-φιστίκι-μπανάνα)  2,30€

-Μπύρα Pils  κουτί    6x330ml   2,64€

Επεξ/σία από efkola
  • Like 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο pockee εχει Heineken 4X330 3,30. Σημερα που αγορασα απο Μασουτη η τιμη ηταν 4,40.Μιλησα με το pockee και μου ειπαν οτι μαλλον εκαναν λαθος στην τιμη και οτι στους όρους και προυποθέσεις αναγράφεται ότι το κατάστημα διατηρεί το δικαίωμα αλλαγής τιμών χωρίς προειδοποίηση.Το θεμα ομως ειναι οτι το καταστημα δεν αλλαξε τιμη,το pockee εκανε λαθος.Περιμενω να δω τι θα γινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο pockee εχει Heineken 4X330 3,30. Σημερα που αγορασα απο Μασουτη η τιμη ηταν 4,40.Μιλησα με το pockee και μου ειπαν οτι μαλλον εκαναν λαθος στην τιμη και οτι στους όρους και προυποθέσεις αναγράφεται ότι το κατάστημα διατηρεί το δικαίωμα αλλαγής τιμών χωρίς προειδοποίηση.Το θεμα ομως ειναι οτι το καταστημα δεν αλλαξε τιμη,το pockee εκανε λαθος.Περιμενω να δω τι θα γινει.

 

rip-e1379156294173.jpg pockee

 

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το ψάξεις λίγο θα βρεις 500άρια γκαζάκια με βαλβίδα ασφαλείας σε τιμές κάτω από 3.50€. Προφανώς όχι στο Σ/Μ.

Επίσης αν θυμάμαι καλά πρέπει να έχει πάρει το μάτι μου και σε lidl τέτοια γκαζάκια σε ανάλογες τιμές...

 

 

Ισχύει! Καλύτερη τιμή που έχω βρει στα S/M Δήμητρα (Κέρκυρα) στα 2,67€.

Έχετε δοκιμάσει δηλαδή κανονικά; εγώ όχι γιατί φοβάμαι. Είναι αξιόπιστα για το συγκεκριμένο καμινέτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγορασα σημερα την εψα cola light με στεβια.πολυ κακη γευση σχεδον ανοστη.

Δοκιμασε την green cola, κατα την γνωμη μου η καλυτερη γευση. Σαν προσθετη απολαυση οτι τσουζει παρα πολυ την coca cola οτι τους εχει παρει ενα σημαντικο μεριδιο αγορας, δυστηχως για την ωρα μονο στα σουπερ, σε καταστηματα εστιασης δεν υπαρχει πουθενα.

 

Το θέμα είναι ότι κάνει 5-6 ευρώ το φιαλάκι κάθε φορά :P

Αγοραζω 500αρια φιαλιδια απο τον Σκλαβενιτη με κοστος περιπου 3,5€, πραγματικα δεν καταλαβαινω γιατι τα αλλα εχουν τοσο πολυ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσο αφορα τα φιαλιδια για τα ελ κρεκο κανουν ολα τα 500 γιατι νομιζω εχουν διαφορετικη βαλβιδα εκει που κουμπωνει.αν εχει δοκιμασει καποιος συγκεκριμενο φιαλιδιο και κανει ας μας πει μαρκα, μοντελο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...