Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

50αρια υπαρχουν κι αλλα ναι, αλλα το συγκεκριμενο με τα παιδια δεν σου δινει επιλογη να περιμενεις 2-3 ημερες γιατι

αν πας να προχωρησεις σε κοβει λεγοντας σου οτι δεν υπαρχει διαθεσιμοτητα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

-Οικογενειακά παγωτά Nirvana  1+1 δώρο(ισχύει για ίδιο προϊόν)

 

Δλδ ίδια γεύση? 

Αλλη μια θεωρητικη προσφορα του My Market.

Ηλιουπολη στο κεντρικο της ειχαν τελειωσει (χαχαχα) τα μεγαλα και ειχαν μεινει μονο τα μικρα στην εκπληκτικη τιμη των 7€ και κατι δηλαδη αρχικη τιμη κιλου στο παγωτο 30€!!!

Φυσικα οι υπαλληλοι οταν τους ρωτησα εκπληκτοι (χαχαχα) διαπιστωναν οτι τα μεγαλα τελειωσαν και μου ειπαν καμια 10ρια φορες οτι ισχυει και για τα μικρα που εχουν μια τοσο συμφερουσα τιμη.

Καλα εχω κανει και τους εχω ριξει μαυρο εδω και κατι μηνες ,τετοιες κοροιδιες δεν πρεπει να τις αφηνουμε να περνανε ετσι,

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην δικη μου πολη μια χαρα προσφορα ειχαν τα my market

To μεγαλο μεγεθος ειχε 7,64 και το μεσαιο 5,66.Μικρα δεν ειδα να εχει 

 

Μπερδεμενα μας τα λενε οι δικοι σου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Nirvana οικογενειακα ειναι 2 μεγεθη αυτα που ειναι καπου στα 550-600 γραμ. και αυτα που ειναι 240-260 γραμ.

Ειχαν μεινει μονο τα 240-260 γραμ και η τιμη ηταν 7 και κατι.

Που μπερδευτηκες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Nirvana οικογενειακα ειναι 2 μεγεθη αυτα που ειναι καπου στα 550-600 γραμ. και αυτα που ειναι 240-260 γραμ.

Ειχαν μεινει μονο τα 240-260 γραμ και η τιμη ηταν 7 και κατι.

Που μπερδευτηκες?

Το 7 κάτι που αναφέρεις είναι η τιμή του μεγάλου. Το μικρό των 265g κοστίζει 5.65 σε όλα τα MyMarket. Προφανώς είχαν λάθος ταμπελάκια. Να ζητήσεις από τον διευθυντή του καταστήματος να το τσεκάρει.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηλιουπολη στο κεντρικο της ειχαν τελειωσει (χαχαχα) τα μεγαλα και ειχαν μεινει μονο τα μικρα στην εκπληκτικη τιμη των 7€ και κατι δηλαδη αρχικη τιμη κιλου στο παγωτο 30€!!!

Φυσικα οι υπαλληλοι οταν τους ρωτησα εκπληκτοι (χαχαχα) διαπιστωναν οτι τα μεγαλα τελειωσαν και μου ειπαν καμια 10ρια φορες οτι ισχυει και για τα μικρα που εχουν μια τοσο συμφερουσα τιμη.

Αν ήμουν στη θέση σου, θα τους ανάγκαζα να τηλεφωνήσουν στα κεντρικά για να διαπιστώσουν το λάθος τους και θα ζητούσα να με Link.png Site: πληρώσουν τη διαφορά x10.

 

7.64 - 5.66 = 1.98 x 10 = 19.80

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ήμουν στη θέση σου, θα τους ανάγκαζα να τηλεφωνήσουν στα κεντρικά για να διαπιστώσουν το λάθος τους και θα ζητούσα να με Link.png Site: http://www.mymarket.gr/Alisida/Oi-desmefseis-mas.aspx">πληρώσουν τη διαφορά x10.

 

7.64 - 5.66 = 1.98 x 10 = 19.80

Είμαι πάντως σίγουρος πως αν τα χτύπαγε στο ταμείο θα έβγαινε η σωστή τιμή.
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγω που αγόρασα τα μικρά οικογενειακά μια χαρά μου βγήκαν.... αντί για 15 το λίτρο και όχι το κιλο πάει 7,5 νομίζω

Πήρα 6 και πλήρωσα 16 ευρώ.... (δεν έχουν όλα την ίδια τιμή ακριβώς και πήρα 3 γεύσεις διαφορετικές)

 

Εν πασει περίπτωσή... δεν είχε τα πολύ μεγάλα και πήρα τα μικρότερα σε μικρότερη τιμή.

Αλλά πλήρωσα πραγματικά 16 και κάτι ψηλά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...