Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Ενημέρωση από MakeupWorld με e-mail και sms.

 

Έχει γίνει αποστολή με speedex courier με αριθμό κ.λ.π

 

Για να δούμε τι θα πάρουμε...

 

 

Παιδιά σήμερα μου ήρθανε με speedex. όλα καλά σφραγισμένα μπουκάλια γνήσια.πήρα 7 κομάτια από διάφορα αντιηλιακά.

Τέλεια τιμή.

Ευχαριστώ τον TS

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τα αντιλιακα τα παρελαβα σημερα με ημερομηνια ληξης το 2019.

5 αντιλιακα με 16 € καθολου ασχημα.

μπραβο στο συμφουριτη για την ενημερωση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πολύ καλές οι τιμές των αντηλιακών αλλά έχω μια επιφύλαξη με τέτοια προϊόντα που βάζουμε στο δέρμα μας ή στα πιτσιρίκια.Ίσως επειδή η τιμή είναι αρκετά χαμηλή ή επειδή είναι παραεισαγωγής.Δεν ξέρω,ίσως εγώ να το σκέφτομαι μπακαλίστικα...διόλου απίθανο να είναι μια χαρά προϊόντα όπως αυτά που αγοράζουμε από το s.market ή το κατάστημα καλλυντικών.

Όποιος τα χρησιμοποιήσει,ας γράψει δυο λόγια :)

 

Μασούτης      18/5 - 20/5  

 

-Φέτα ΜΕΒΓΑΛ 1 κιλού σε άλμη   7,94€

-40% σε όλες τις πίτες και τα πιτάκια  Alfa

-35% σε όλα τα μπισκότα  Αλλατίνη

-25% σε όλα τα κρασιά και τις ρετσίνες  Αμπελήσιους   500ml

-Ουΐσκι  Dewar's  700ml   15,99€

-Όλα τα  Fairy πλυντηρίου πιάτων   1+1 δώρο(ισχύει για όμοιες συσκευασίες)

-30% στα υγρά πιάτων Fairy  780 και 900ml

-Σερβιέτες και μονές συσκευασίες σερβιετάκια  Always   1+1 δώρο(ισχύει για όμοιες συσκευασίες---εξαιρούνται οι giga pack συσκευασίες)

-30% σε όλα τα προϊόντα Viakal

-Skip σκόνη  45μεζ, υγρό 42μεζ, Πανίσχυρο μικρό 40μεζ ή κάψουλες 40 τεμάχια   7,40€

 

 

 

ΕΛΟΜΑΣ        18/5 - 20/5

 

-40% στις οικονομικές συσκευασίες σερβιέτες και στα μονά σερβιετάκια Always

-Κλασικό ελαιόλαδο  Μινέρβα  1 λίτρου   5,69€

-40% στις οδοντόκρεμες  Colgate Total, Maximum cavity, Sensitive pro relief

 

 

Κρητικός       18/5 - 20/5

 

-Σπάλα ελιά από νεαρό μοσχάρι Ολλανδίας   5,99€/κιλό

-Βαρελίσια φέτα Αγγελοκάστρου Κορινθίας    5,39€/κιλό

-Χαρτί υγείας  Softex pure&soft   16 φύλα     2,99€

 

 

 

My Market      18/5 - 20/5

 

-Λουξ  cola, λεμονάδα ή πορτοκαλάδα  6χ330ml   1,80€

-Χαρτί υγείας Softex cotton soft   16 ρολά   1.248γρ   3,90€

-50% σε όλα τα προϊόντα  Noxzema

-45% στις οικονομικές συσκευασίες πάνες  Babylino

Επεξ/σία από efkola
  • Like 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω (με την λογική, ίσως λέω ανοησίες...) αν κάποιος έχει κάποιο black light σπίτι (πραγματικό black light φθορίου απ αυτά τα ξεχασμένα απ τα 90s :P .. όχι ψευτομπλέ φως) θα μπορούσε ίσως να δοκιμάσει αν προστατεύει όντως σε σχέση με ένα επιβεβαιωμένης προέλευσης προϊόν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω (με την λογική, ίσως λέω ανοησίες...) αν κάποιος έχει κάποιο black light σπίτι (πραγματικό black light φθορίου απ αυτά τα ξεχασμένα απ τα 90s :P .. όχι ψευτομπλέ φως) θα μπορούσε ίσως να δοκιμάσει αν προστατεύει όντως σε σχέση με ένα επιβεβαιωμένης προέλευσης προϊόν...

Πως θα το κανει αυτο που λες. Τα black light βγαζαν πραγματικο υπεριωδες ακτινοβολια; Δυσκολο μου φαινεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο praktiker στο Ελληνικο εχει ενα κομματι μονο tassimo vivy στα 39,90€ με δωρο 70€ κουπονια για ροφηματα. Τα κουπονια ισχυουν για αγορες μεχρι 30/6 και εξοφλουνται ανα 1€ για καθε συσκευασια ροφηματος. Τιμη μηχανης στο skroutz απο 34€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλές οι τιμές των αντηλιακών αλλά έχω μια επιφύλαξη με τέτοια προϊόντα που βάζουμε στο δέρμα μας ή στα πιτσιρίκια.Ίσως επειδή η τιμή είναι αρκετά χαμηλή ή επειδή είναι παραεισαγωγής.Δεν ξέρω,ίσως εγώ να το σκέφτομαι μπακαλίστικα...διόλου απίθανο να είναι μια χαρά προϊόντα όπως αυτά που αγοράζουμε από το s.market ή το κατάστημα καλλυντικών.

Όποιος τα χρησιμοποιήσει,ας γράψει δυο λόγια :)

 

[

Δεν ξέρω αν είναι καλά, είμαι όμως ΑΠΟΛΥΤΩΣ σίγουρος ότι είναι τα ίδια με αυτά που πουλάνε τα super market με τιμή κοντά στο εικοσάρικο. Το έδειξα σε φίλο που έχει μαγαζί και τρελάθηκε.
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξαιρετικα, παρελαβα και εγω. μια επισημανση, οτι ειδη πηρα ειναι (παρα)εισαγωγης, κανενα δεν ειναι ελληνικό.

 

Σκανδιναβικά είναι για την ακρίβεια. Γράφει πάνω τηλέφωνα Σουηδίας, Δανίας και Φινλανδίας.

τα αντιλιακα τα παρελαβα σημερα με ημερομηνια ληξης το 2019.

 

Πού γράφει την ημερομηνία λήξης;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι όντως. Δανέζικα είχε τα ψιλόκαταλαβαίνω. Καποια αλλά είδη που πήρα ήταν ουκρανικά-βουλγαρικά βέβαια αλλά οκ οι τιμές τους ήταν ξεφτίλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκλαβενίτη σήμερα είχε αρκετές προσφορές στις Μπύρες στις συσκευασίες 5+1 και 6+2.

 

Πήρα 5+1 (δώρο) pills hellas στα 3,20€

 

Επίσης είχε και προσφορά στις Μπάρες ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΩΝ Nature valley 2+1 δώρο στα 3,20€ (η συσκευασία), ισχύει μόνο για τις μπάρες με μέλι και βρώμη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν είναι καλά, είμαι όμως ΑΠΟΛΥΤΩΣ σίγουρος ότι είναι τα ίδια με αυτά που πουλάνε τα super market με τιμή κοντά στο εικοσάρικο. Το έδειξα σε φίλο που έχει μαγαζί και τρελάθηκε.

Μπορειτε ν αφανταστειτε το περιθωριο κερδους που εχουν τα αλλα καταστηματα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως θα το κανει αυτο που λες. Τα black light βγαζαν πραγματικο υπεριωδες ακτινοβολια; Δυσκολο μου φαινεται

 

"blacklight (or often black light), also referred to as a UV-A lightWood's lamp, or simply ultraviolet light, is a lamp that emits long-wave (UV-Aultraviolet light and not much visible light"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...