Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γενικά επειδή ψωνίζω συχνά απο zara παρηγγειλα τα αντίστοιχα νούμερα και επιβεβαιώθηκα. Είμαι 1.80 84 κιλά και ολα τα μπλουζάκια τα πήρα σε L τα παντελόνια σε 42 και παλτό σε L. Ολα τα παντελόνια ήταν πολύ σωστά σε εφαρμογή 2 εκ των οποίων θελουν μόνο ενα απλό κόντημα. Εχω την εντύπωση οτι τα πήρες λίγο μεγάλα.

ωχ μη μου λες τετοια.....

αντε να δουμε οταν ερθουν με το καλο και εκανα μεγαλη παραγγελια 150ευρω....πουκαμισα και 2 μπουφαν....πηγα βαση του οδηγου μεγεθους που εχουν στο σιτε τους....

 

τελος παντων γνωρίζει καποιος αν ισχυει το paypall refound στις επιστροφρες προιοντων που σου επιστρεφει το ποσο των ταχυδρομιων  που πληρωσες για να επιστρεψεις ενα προιον???

θυμαμαι το ειχα χρησιμοποιησει στο sportsdirect σε μια παραγγελια μου ειχα κανει και τους απεστειλα συστημενο πισω δεμα με λαθος νουμερα που ειχα παραγγειλει πληρωσα τα μεταφορικα και η paypall μου επεστρεψε τα μεταφορικα που πληρωσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχθές έπιασα τύπο στα mango να βγάζει φωτογραφίες του κωδικούς... Χαχαχαχα! 480 ευρώ έκανα μόνο εγώ εχθές... Και λέω μόνο γιατί μου πήρατε όλα τα λεφτά 52 σακάκια! Ευχαριστώ με την σειρά μου όλους εσάς που μας ανοίγετε τα μάτια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το online supermarket yoda.gr έχει επιπλέον προσφορά λόγω Black Friday 15% έκπτωση με το κωδικό BLACKYODA. Ο κωδικός ισχύει από σήμερα στις 18:00 μέχρι και αύριο στις 00:00. Συνδυάζεται και με άλλες προσφορές που έχει το supermarket. Πάνω από 40€ έχει δωρεάν μεταφορικά. Εγώ πήρα πάνες Babylino No 4 το Mega Pack και με την έκπτωση βγαίνει 11,11€ η συσκευασία ή 14,2 λεπτά η πάνα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε typo! 52 νούμερο σακάκια ήθελα να γράψω . 3 κουστούμια κατάφερα να κάνω σετ!βάλε 7 γραβάτες, βάλε 3 πουκάμισα, 3 ζευγάρια παπούτσια, κάμποσες ζώνες,6 φορέματα (την πάτησα άσχημα γιατί δεν κρατώ το στόμα μου κλειστό) κλπ κλπ. Αν κάνουν 2 μέρες α έρθουν όπως λέτε αύριο τα έχω... Θέτε φώτο?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nike LunarGlide 7

45 €

στο Nike Factory Store

Λίγες παραπάνω πληροφορίες;

Στο ηλεκτρονικό κατάστημα;

Σε φυσικό κατάστημα εννοείς;

Στο one salonika ή στο outlet έξω από την Καλαμαριά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλιά στο Leroy merlin έως 70%. Τσιμπησα 200x200 με 40ευρω από 119 και με 20€ ένα 133x190.

Ξέρετε κανένα ευρωπαϊκό site για βιταμίνες? Παραγγελνω από iherb αλλά είναι αμερικανικό και δε ξέρω πλέον τι θα παίζει με τελωνείο. Έχετε καμιά πρόταση?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλιά στο Leroy merlin έως 70%. Τσιμπησα 200x200 με 40ευρω από 119 και με 20€ ένα 133x190.

Ξέρετε κανένα ευρωπαϊκό site για βιταμίνες? Παραγγελνω από iherb αλλά είναι αμερικανικό και δε ξέρω πλέον τι θα παίζει με τελωνείο. Έχετε καμιά πρόταση?

Αν δεν κάνω λάθος έχει τρόπο αποστολής που σου πρυπολογιζει τα έξοδα εκτελωνισμου. Προχωρα με μια Παραγγελία μέχρι το βήμα πριν την πληρωμή να το τσεκάρεις αν θέλεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...