Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσπαθω να παραγγειλω απο το απογευμα ρουχα απο το mango και ενω περναει η παραγγελια μου πεταει οτι η συναλλαγη ακυρωθηκε. Δοκιμασα με paypal και με καρτα mastercard. Aντιμετωπιζει κανεις το ιδιο προβλημα? Σκεφτηκα λογω ημερας μηπως εξαντληθηκε το οριο συναλλαγων για εξωτερικο της τραπεζας. Οποτε θα ξαναδοκιμασω μετα τις 12. Κριμα και εχει ωραιες τιμες....

Τελικα εφταιγε η καρτα της eurobank για καποιο λογο.. Δοκιμασα με πειραιως και περασε με την μια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τελικα εφταιγε η καρτα της eurobank για καποιο λογο.. Δοκιμασα με πειραιως και περασε με την μια..

Και εγω αυτη την στιγμη δεν μπορώ να παραγγείλω με PayPal συνδεδεμένο σε eurobank... Εχτες όμως κανονικά.. Τωρα κάνει decline το paypal για βιταμίνες από το health monthly.co.uk που πρότεινε μερικά μηνύματα πριν ένας φίλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλτ τσάντα με αφθονες θήκες για τα πάντα.

 

Έριξα μια παραγγελία να πάρω μια.

Για να μην λέμε ότι δεν βρήκαμε τίποτα στο BF δηλαδή (αν και πριν ένα μήνα είχε βγεί πάλι στο e-shop στην ίδια τιμή)!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην λέμε ότι δεν βρήκαμε τίποτα στο BF δηλαδή (αν και πριν ένα μήνα είχε βγεί πάλι στο e-shop στην ίδια τιμή)!

ναι θυμάμαι είχε βγει αλλα δεν την είχα προλάβει

 

 

Πάντως για τα σχεδόν 30€ είναι άκρως ποιοτικη η συγκεκριμένη με πολλές θέσεις.

 

Αξίζει πιστεύω 100%

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

teotsi21, on 25 Nov 2017 - 12:51 AM, said:snapback.png

Κουράζω ίσως, αλλά παρέλαβα και γω από mango. Τι να πει κανείς? Ευχαριστούμε  :D

Με τι σας ήρθε παιδιά?

 

 

 

Εγώ απο την πέμπτη έβαλα την παραγγελιά και είναι ακόμα στην φάση Being prepared....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα κι από εμένα στην παρέα!

 

Δεδομένου ότι οι προσφορές στα προϊόντα τεχνολογίας ήταν ψιλό-σάπιες (έως ανύπαρκτες) είπα να κάνω τον σεφτέ μου σε προϊόντα εκτός τεχνολογίας :P !!!

 

Μόλις τσίμπησα αυτό το ρολόι: http://www.e-oro.gr/black-friday/rologia-black-friday/tom-carter-vanguard-black-leather-strap-tom200.html

 

Σε χρώμα καφέ (και κατά 99% πρέπει να πήρα και το τελευταίο κομμάτι αφού στο καπάκι έβγαλε Μη Διαθέσιμο πλέον).

 

Στα 47 € βγαίνει (από 118 € στο συγκεκριμένο κατάστημα), ενώ γενικά στην αγορά το βρίσκεις στα 100++ €. Στα συν του - συγκριτικά με τα OOZOO (που παίζουν "χοντρικά" στο ίδιο design και στην ίδια τιμή, βάσει των τρεχουσών προσφορών) ότι είναι αδιάβροχο στα 200 μέτρα, έχει 3 χρόνια εγγύηση και αναφέρει και την ημερομηνία.

 

Σε κάθε περίπτωση είναι γενναία έκπτωση - τσεκαρισμένο και από άλλα καταστήματα του χώρου εντός Ελλάδας (π.χ. Κωσταρέλος που δεν συμμετέχει και πολύ σε Black Friday αλλά και σε λοιπά μαγαζιά). Δεν το λες και "ολοκαίνουργιο" ρολόι σε καμία περίπτωση (παραγωγής 2017 δηλαδή), αλλά σίγουρα αποτελεί μια πολύ καλή προσφορά, είτε για προσωπική χρήση, είτε για δώρο.

 

Το design είναι κλασσικό και πιστεύω ότι μπορεί να συνδυαστεί άνετα με μια μεγάλη γκάμα ένδυσης/υπόδησης.

 

Τέλος, παρατήρησα γενικά ορισμένες γενναίες εκπτώσεις σε ρολόγια και από άλλα καταστήματα. Έχει πράγματα για όλα τα βαλάντια. Ελπίζω να βοήθησα!

 

Καλές αγορές!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλτ τσάντα με αφθονες θήκες για τα πάντα.

 

Έριξα μια παραγγελία να πάρω μια.

 

 

ναι θυμάμαι είχε βγει αλλα δεν την είχα προλάβει

 

 

Πάντως για τα σχεδόν 30€ είναι άκρως ποιοτικη η συγκεκριμένη με πολλές θέσεις.

 

Αξίζει πιστεύω 100%

Ποιοτικοτατη και εξαιρετικη τσαντα, αλλά να εχεις υπ οψιν σου το υπερμετρο μεγεθος της, σε περιπτωση που ηθελες κατι πιο... κομψο. Η συγκεκριμενη τσαντα θυμιζει περισσοτερο χειραποσκευη για αεροπλανο παρα τσαντα λαπτοπ, ειναι τανκ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τι κριτηρια μας το προτεινεις το συγκεκριμένο καθισματάκι . Έχει λάβει μέρος σε κάποιο τεστ πρόσκρουσης ?

Έχω το cybex solution m-fix και στις δοκιμές του γερμανικού οργανισμού adac είναι στην κορυφή.

Δες εδώ:

https://www.adac.de/_mmm/pdf/Kindersitztest%20Fruehjahr%20Herbst%202017_306032.pdf

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

XLmoto Slipstream Waterproof MC Backpack

https://www.xlmoto.eu/xlmoto-slipstream-waterproof-mc-backpack#?p

 Ωραίο σακίδιο μηχανής ή μη με χώρο για laptop μέχρι 17'', δείτε στο youtube βίντεο με λεπτομέρειες με σκληρό κέλυφος,

τιμή 18.99 Ευρώ με τα έξοδα αποστολής, αποστολή με DHL απο Αγγλία απο ότι έχω καταλάβει.

 

Τίμιο φαίνεται, δεν είναι "επώνυμο" αλλά κοστίζει 19 Ευρώ, θα το πάρω για τα ταξιδάκια μου με την "Ιταλιδούλα" μου.

 

-Volume 22L -Water-resistant -Adjustable shoulder straps -Several clever compartments -Developed specially for motorcycle riding - Reflective print Dimensions 52 x 36 x 18,5 cm

post-70928-0-51938000-1511620166_thumb.jpg

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...