Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομιζω ο χωρος των ρουχων εκανε τις καλυτερες προσφορες φετος. Σειρα εχει το Yoox με -25% σε ολο το site και δωρεαν μεταφορικα!

 

Έως 28/11 11:30πμ

 

www.yoox.com/gr/

 

Μόνο από το application του Yoox και μόνο από φορητές συσκευές

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Νομιζω ο χωρος των ρουχων εκανε τις καλυτερες προσφορες φετος. Σειρα εχει το ...

 

Σωθήκαμε... το φουτεράκι που είδα από €750 βγαίνει μόνο €600 !!!! Καλά σε τι κόσμο απευθύνονται;;; (όχι σε μένα προφανώς...) :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μου ειχαν περισσεψει 4.999 ευρω και 30 λεπτα απο ρεστα απο τον φουρνο που περασα για ψωμι και εδωσα πεντοχιλιαρο και ετσι πηρα 2 πουκαμισα και 1 μπουφαν με αντικαταβολη... :D

 

Ελπιζω να μας κανει πλακα ο ποστερ οταν ριχνει εδω μεσα μια τετοια περιπτωση. :)

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γράφω συχνά παρόλο που μπαίνω καθημερινά στο φόρουμ... αλλά δεν μπορώ παρά να ευχαριστήσω τον greekboy για το yoox. Και εξηγώ... βρήκα μπουφαν για την κόρη Columbia το οποίο έψαχνα 2 εβδομάδες. Το είχαμε δει στο factory στην Πειραιώς από αρχική τιμή 120€ στα 90€ αλλά δεν είχε το νούμερο που θέλαμε. Το βρήκα στο συγκεκριμένο σάιτ ένα τελευταίο τεμάχιο στο νούμερο μας στα 56€!!!!!!! Πείτε με και @€&φαρδο ναι... αλλά καλό είναι να μην αποπαιρνετε έτσι ένα ποστ με προσφορά... και πάλι ευχαριστώ τον greekboy

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά όποιος ήθελε την backpack που είχε πει ο driver4 στο ποστ 18166 (απο xlmoto.eu, τιμη περίπου 19 ευρώ) να ξέρει ότι υπάρχει και σημερα (ως προσφορά cyber monday). Το λέω μόνο και μόνο επειδη, από ό,τι θυμάμαι, ορισμένοι ήθελαν να την αγοράσουν αλλά δεν μπορούσαν λόγω της καρτας (Πειραιώς-κάλυψη μηνιαίου ορίου-εγώ προσωπικά αγόρασα κάτι άλλο με Paypal που έχω συνδεδεμένη της Πειραιως κάρτα πριν από λίγο, οπότε ξαναδοκιμάστε μπας και....).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πληρωνεις ονομα , εγινε πολυ της μοδας η συγκεκριμενη μαρκα για καποιο λογο.

Υπαρχουν παρομοιες καλτσες (ψηλες με σχεδια ) πολυ ζεστες κιολας απο H&M και ειναι πολυ καλες.  Εννοειται οτι στην τιμη των 5ευρω παιρνεις 3 ζευγαρια  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά δεν είναι τεχνολογική προσφορά και πρέπει να μεταφερθεί στις εκτός τεχνολογίας προσφορές.

 

Κατά τα άλλα δεν είναι κάλτσες για κάθε μέρα αλλά έχουν εξαιρετικά σχέδια!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τιμή ειναι πολύ καλή..Δεν συγκρίνονται με τις αντίστοιχες των H&M,ZARA,BERSHKA κι κάτα μέσο όρο στα 5-6 ευρώ αξίζουν φουλ...!!

Χωρίς την εκπτωση κι χωρίς το free shiipping Προφανώς κι δεν θα αξιζαν!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Yoox είναι σούπερ αν έχεις το ψυχικό σθένος να φύγεις από την πρώτη σελίδα. Αν μπεις μέσα και δεις πρώτη σελίδα t-shirt Balenciaga με 600 ευρώ και πατήσεις Ctrl+F4, ε ας πούμε ότι δεν έψαξες και ιδιαίτερα.

 

Γενικότερα θα βρείτε πολύ καλές τιμές σε επώνυμα jeans (πχ. εδώ έχει Diesel Jeans από 48 ευρώ, χωρίς την έκπτωση που μπαίνει on top) και καλά επώνυμα παπούτσια, όπως πχ. εδώ που έχει άπειρα ανδρικά μποτάκια από 40 ευρώ.

 

Ναι δεν είναι τιμές mango outlet -70%, αλλά δεν έχουν όλα τα ρούχα 5Κ έκαστο.

 

Extra bonus η δωρεάν αποστολή, αλλά και η δωρεάν επιστροφή. Κοινώς αν σε ένα ρούχο είστε μεταξύ L ή XL, πάρτε τα και τα 2, και γυρίστε το ένα όπου σας επιστρέφουν τα χρήματά σας. Η επιστροφή είναι με UPS, που σημαίνει παραλαβή από το χώρο σας, με μηδέν ταλαιπωρία. 

 

Τέλος, για όποιον έχει υπομονή να ψάχνει τα τελευταία κομμάτια, μπορεί να βρεις centerpiece ρούχο / παπούτσι από top designer brand με τιμή ακριβού κομματιού Zara. Πχ. έχω ψωνίσει στο sample sale αντρικό παλτό από €500 στα €120.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα, πάω να κάνω λογαριασμό στο Υοοx και μου βγάζει να ελέγξω την περιφερειακή ενότητα, τι να κάνω;

Επεξ/σία από santafe
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

 

Σαν cyber monday βάλανε το 1+1 προσφορά σε όλο τον όμιλο των Hawkers-Northweek. Αγοράζεις 2 και πληρώνεις μόνο το 1 (το πιο ακριβό). Προφανώς μετράει και σαν ζυγό δλδ στα 4 πληρώνεις 2...κλπ

 

https://www.hawkersco.com/pages/northweek-black-friday

 

 

To βάζω κυρίως για εάν θέλει κάποιος να αγοράσει μάσκα χειμερινή για ski/snowboard..έχει βάλει η Northweek αυτές εδώ στα 80ε..γιατί με ενδιαφέρει να πάρω εγώ!

 

https://www.hawkersco.com/products/northweek-magnet-full-frame-fitz-roy

https://www.hawkersco.com/products/northweek-magnet-full-frame-k2

https://www.hawkersco.com/products/northweek-magnet-full-frame-yellowstone

https://www.hawkersco.com/products/northweek-magnet-full-frame-broad-peak

 

Δεν τις έχω δοκιμάσει αλλά θα με ενδιέφερε να πάρω μία.

Εάν υπάρχει κάποιος από εδώ που να θέλει και αυτός..ας το πει να κάνουμε μαζί μια αγορά και να πληρώσουμε από 40e.

Inbox όποιος ενδιαφέρεται..από Αθήνα κατά προτίμηση για να μην υπάρχουν και μεταξύ μας έξοδα αποστολής κλπ.

 

 

Ενημέρωση..

Ισχύει ότι έχει 5ε μεταφορικά για αγορές κάτω των 50ε..και δεν κάνουν πάνω από 3-4 μέρες.(εκτός εάν είναι περίοδος με πολλές αποστολές)

Έχω πάρει γυαλιά και τώρα στην BF αλλά και 3-4 φορές τα τελευταία 2 χρόνια.

Αξιόλογα τα γυαλιά τους για τα λεφτά τους..το μόνο που έχω διαπιστώσει μετά από 5 ζευγάρια Hawkers είναι ότι το 1 το "έφαγε" το αλάτι από την θάλασσα..ξέχασα να τα ξεπλύνω μια μέρα και το επόμενο πρωί τα σκούπισα με πετσέτα χωρίς να τα βρέξω καλά και χάλασε το εξωτερικό τους χρώμα-ο καθρέφτης.

Από Northweek έχω πάρει 1 ζευγάρι αλλά δεν το έχω τεστάρει ακόμα σε αντοχές κλπ..φαίνεται ίδιας ποιότητας όμως.

Επίσης έρχονται και με DHL και με απλό ταχυδρομείο. εξαρτάται από που θα τα στείλουν.

Σε πρόβλημα για αποστολές-παραλαβές..

Πέρα από ένα δέμα ΄τώρα το καλοκαίρι που "χάθηκε" κάπου στη Γερμανία και όταν "βρέθηκε" και έφτασε στα ΕΛΤΑ..2μήνες μετά με ενημέρωσαν ότι πέρασε τελωνείο και θα έπρεπε να πληρώσω extra 15e για το άνοιγμα και 12e ΦΠΑ (27 σύνολο). Παρόλο που τα έστειλαν από Ισπανία το tracking number τελείωνε σε CN <Ελβετικό> και έτσι το άνοιξαν και με χρέωσαν. Το ταχυδρομείο δεν καταλάβαινε τίποτα από όσα τους έδειχνα στα χαρτιά σαν χώρα προέλευσης Ισπανία.

Βέβαια ενημέρωσα την εταιρία και μου απάντησαν ότι εφόσον μου είχαν πιστώσει ήδη τα χρήματα λόγο ότι είχε χαθεί το δέμα..να τα αφήσω και να μην τα παραλάβω..όπως και έκανα..και μετά από συνεννόηση μου έστειλαν και δωρεάν 1 ζευγάρι για την ταλαιπωρία αλλά και για να δω ότι δεν θα κολλήσει κάτι στο τελωνείο..που δεν κόλλησε αυτή τη φορά γιατί ζήτησα να γράψουν πάνω στο δέμα Χώρα Αποστολής: Ισπανία.

<γενικά το τελωνείο ανοίγει και περνάει ανάλογα με τα κέφια των υπαλλήλων>

 

Κάποιος τελικά που να ενδιαφέρεται για μάσκα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...