Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχει και μεταφορικα;;

ΣΤις φωτογραφιες το layaout το κανει ο πελατης;

 

Έχει μεταφορικά 3,99 λίρες (για αποστολή Ελλάδα) και για κάθε τεμάχιο πλέον του πρώτου προσθέτεις 1 λίρα.

Όταν λες layout, αν εννοείς το background μπορείς να επιλέξεις από κάποια συγκεκριμένα χρώματα και σχέδια.

 

Για περισσότερες πληροφορίες στα Description, Delivery και FAQ tabs του παρακάτω link: http://www.huggler.com/en/products/hardcovers/personalised-hardcover-photo-book/29cm-by-22cm#info

 

Μόλις αγόρασα 2 τμχ (26σέλιδα PERSONALISED HARDCOVER PHOTO BOOK 29CM X 22CM) και βγήκαν στα 10,63 € έκαστο (αγορά με λίρες και μετατροπή από paypal). Το 2014 σε αντίστοιχη προσφορά είχα αγοράσει τα ίδια στις 6 λίρες/ τεμάχιο..

 

Και εγώ μέχρι στιγμής έχω μείνει ικανοποιημένος σχετικά με ποιότητα/ τιμή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχει μεταφορικά 3,99 λίρες (για αποστολή Ελλάδα) και για κάθε τεμάχιο πλέον του πρώτου προσθέτεις 1 λίρα.

Όταν λες layout, αν εννοείς το background μπορείς να επιλέξεις από κάποια συγκεκριμένα χρώματα και σχέδια.

 

Για περισσότερες πληροφορίες στα Description, Delivery και FAQ tabs του παρακάτω link: http://www.huggler.com/en/products/hardcovers/personalised-hardcover-photo-book/29cm-by-22cm#info

 

Μόλις αγόρασα 2 τμχ (26σέλιδα PERSONALISED HARDCOVER PHOTO BOOK 29CM X 22CM) και βγήκαν στα 10,63 € έκαστο (αγορά με λίρες και μετατροπή από paypal). Το 2014 σε αντίστοιχη προσφορά είχα αγοράσει τα ίδια στις 6 λίρες/ τεμάχιο..

 

Και εγώ μέχρι στιγμής έχω μείνει ικανοποιημένος σχετικά με ποιότητα/ τιμή!

μπορω να αγορασω την προσφορα και να γεμισω το αλμπουμ αλλη στιγμη;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις προθεσμία 6 μήνες (παλιότερα ήταν ένας χρόνος). Αν φτάσεις τελευταία στιγμή μπορείς να τους στείλεις mail και να ζητήσεις παράταση (μια φορά που χρειάστηκε μου έδωσαν 1 μήνα επιπλέον).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια ειμαι τελειως ασχετος. τι φαση αυτα τα αλμπουμ; στελνεις φωτογραφιες τις εκτυπωνουν και τις βαζουν σε αλμπουμ; σε τι χαρτι και τι ποιοτητα τις εκτυπωνουν; ελλαδα εχει τοση διαφορα αυτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γυαλιστερό χοντρό χαρτί, στυλ βιβλιαράκι, όχι ξεχωριστα τυπωμενη η καθε φωτο. Για Ελλάδα πρέπει να ναι πολύ ακριβό το κόστος.

 

Βέβαια και η συγκεκριμένη προσφορά δεν είναι φοβερή, μαζί με τα μεταφορικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βέβαια και η συγκεκριμένη προσφορά δεν είναι φοβερή, μαζί με τα μεταφορικά...

15 ευρώ βγαίνει περίπου. Έχουν υπάρξει καλύτερες προσφορές ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Με προσφορά παρόμοιο κόστος έχει και στην Ελλάδα το άλμπουμ.

 

Δεν ξέρω αν άλλαξαν τόσο πολύ οι τιμές τελευταίο χρόνο αλλά πέρυσι που ρώτησα σε φωτογραφείο η τιμή ήταν 4-5 φορές μεγαλύτερη. Έχω πάρει πάρα πολλά από huggler.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πολύ ενδιαφέρον το θέμα με το άλμπουμ έχω φάει όλα μου τα λεφτά από τα κάλαντα εκεί. Δε μαζεύεστε καλύτερα σε ένα τοπίκ να πείτε για τς άλμπουμ σας;

Φιλικά πάντα, καλή χρόνια

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Και πολύ καλά τα λες. Να ρωτήσω κάτι τελευταίο. Θέλω να φτιάξω τώρα ένα άλμπουμ ενώ πίνω τον καφέ μου και μόλις θυμήθηκα ότι τελειώνει το λάδι. Οι απορίες μου είναι οι εξής: Τι προτείνετε για άλπουμ, μηχανή καφέ, ελαιόλαδο;! Επίσης τώρα που φτάνουμε όλο και πιο κοντά στο καλοκαίρι πως θα αποφύγω τα γλυκίσματα από τα παγωτά; Α! και ένα καλό σακίδιο για να τα κουβαλάω!  :-D

 

Καλή χρονιά με υγεία παιδιά!

 

 

 

Πολύ ενδιαφέρον το θέμα με το άλμπουμ έχω φάει όλα μου τα λεφτά από τα κάλαντα εκεί. Δε μαζεύεστε καλύτερα σε ένα τοπίκ να πείτε για τς άλμπουμ σας;
Φιλικά πάντα, καλή χρόνια

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Δεν ξέρω αν άλλαξαν τόσο πολύ οι τιμές τελευταίο χρόνο αλλά πέρυσι που ρώτησα σε φωτογραφείο η τιμή ήταν 4-5 φορές μεγαλύτερη. Έχω πάρει πάρα πολλά από huggler.

 

 

 

Εννοούσα με προσφορά από σάιτ όπως το myikona και άλλα παρόμοια.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://clearance.printerpix.co.uk/collections/clearance/products/hardcover-photo-books

 

Το ιδιο και εδω. Βγαζουν ολο το χρονο προσφορες βεβαια και εχουν υπαρξει καλυτερες τιμες 

απο αυτες που εχει τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-30% σε επιλεγμένα προϊόντα Napapijri ως 3 Ιανουαριου με δωρεαν μεταφορικά, με τη χρηση του κωδικου NAPAPRIVATE  (δεν συνδυάζεται με άλλες προσφορές).
http://www.napapijri.com/gr/men/private-sale-men?nl=1&tp=000000

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-30% σε επιλεγμένα προϊόντα Napapijri ως 3 Ιανουαριου με δωρεαν μεταφορικά, με τη χρηση του κωδικου NAPAPRIVATE  (δεν συνδυάζεται με άλλες προσφορές).

http://www.napapijri.com/gr/men/private-sale-men?nl=1&tp=000000

εξαιρετικά ρούχα. Λίγο ακριβά για μένα αξίζουν. 30% δεν είναι και η τρελή ευκαιρία. Όποιος πάρει ας πάρει ενα νούμερο μεγαλύτερο σε τζακετς tshirts κλπ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...