Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, empire21 είπε

Έκανα εγγραφή στο site και πλήρωσα για την καμπάνια τα 20€ αλλά δεν μπορώ να βρω που δηλώνουμε διεύθυνση.Όσο και αν έψαξα στον λογαριασμό μου δεν βρήκα κάπου που να μπορώ να προσθέτω διεύθυνση για αποστολή.

Αποστολές & Διευθύνσεις

Απο τη Μικροζυθοποιία Βάρης σ όλους τους νέους φίλους της φρέσκιας μπύρας:

Σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ θερμά για την άμεση ανταπόκριση και την υποστήριξή σας.

Στο παρακάτω Μail, θα μπορείτε από τώρα να στέλνετε τις διευθύνσεις (ΜΑΖΙ με τον αριθμό παραγγελίας) όπου επιθυμείτε την αποστολή του κιβωτίου!  

[email protected]

 

Με εκτίμηση

Μικροζυθοποιία Βάρης

Μπύρα Στεργίου

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, empire21 είπε

Έκανα εγγραφή στο site και πλήρωσα για την καμπάνια τα 20€ αλλά δεν μπορώ να βρω που δηλώνουμε διεύθυνση.Όσο και αν έψαξα στον λογαριασμό μου δεν βρήκα κάπου που να μπορώ να προσθέτω διεύθυνση για αποστολή.

Μειλ στέλνεις. Έστειλα εγώ το πρωί με ερώτηση για την ώρα παράδοσης ώστε να ξέρω τι διεύθυνση να δώσω κ περιμένω απάντηση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον ΑΒ προσφορά απο το φυλλάδιο, σελιδα 6, έχει με κάθε 2+1 αλευρι φαριναπ Μυλοι Αγίου Γεωργίου (1,98€), 35 πόντους επιστροφή (1,05€). Μόνο για σήμερα πέμπτη που είναι διπλοί οι πόντοι πάει 70 πόντοι επιστροφή. 

Οι ίδιοι πόντοι είναι και για το 2+1 αλευρι για όλες τις χρήσεις Μύλοι Αγίου Γεωργίου που το έχει 2,86€ (αν θυμάμαι καλά)

Μόνο για σήμερα όμως είναι οι διπλοί πόντοι... 

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι ωραια η μπυρα Στεργιου

Δεν εχει μεσα τεχνητο CO2 επομενως μπορει να σας φανει ξεθυμασμένη (αλλα προφανως δεν ειναι)

Ειναι απαστεριωτη και αυτο σημαινει οτι θελει ψυγειο και οτι εχει σχετικα μικρη ημερομηνια ληξης

Η τιμη παντως συμφερει ακομα και αν τις πετατε απο το παραθυρο:P

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θυμάστε εκείνα τα τρίγωνα για κάλαντα που είχε βάλει το public σε προσφορά ένα λεπτό το ένα; Είχα παραγγείλει τότε δύο. Μετά από μέρες μου στείλανε ότι δεν μπορούν να τα βρουν. Το άφησα εκεί. Δεν χάθηκε ο κόσμος για δύο τριγωνακια πραγματικής αξίας 50λεπτων να κάνω τίποτα. Τελικά μου στείλανε μύνημα ότι τα βρήκαν και η παραγγελία μου είναι έτοιμη για παραλαβή. Ημερομηνία αποστολής του μηνύματος 16Ιανουαριου.

:)

Επεξ/σία από orck
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, orck είπε

Θυμάστε εκείνα τα τρίγωνα για κάλαντα που είχε βάλει το public σε προσφορά ένα λεπτό το ένα; Είχα παραγγείλει τότε δύο. Μετά από μέρες μου στείλανε ότι δεν μπορούν να τα βρουν. Το άφησα εκεί. Δεν χάθηκε ο κόσμος για δύο τριγωνακια πραγματικής αξίας 50λεπτων να κάνω τίποτα. Τελικά μου στείλανε μύνημα ότι τα βρήκαν και η παραγγελία μου είναι έτοιμη για παραλαβή. Ημερομηνία αποστολής του μηνύματος 16Ιανουαριου.

:)

 

Νομιζω οτι κατι δεν λες σωστα. Σου ειπαν οτι δεν μπορουν να τα βρουν και ακυρωσαν; Αν ακυρωσαν, πώς ειναι τωρα διεθεσιμη για παραλαβη; Την ενεργοποιησαν εκ νεου; (απιθανο σεναριο)

 Μηπως απλα οταν τελειωνε η εκτιμωμενη που σου εδωσε το συστημα αρχικα, εστειλαν το γνωστο μειλ που λεει "Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η παραγγελία σας με αριθμό  123456789 θα παρουσιάσει μικρή καθυστέρηση. Ζητούμε συγγνώμη και δεσμευόμαστε να σας ενημερώσουμε εκ νέου το συντομότερο δυνατό για την εξέλιξή της" ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, sinnaig είπε

Στον ΑΒ προσφορά απο το φυλλάδιο, σελιδα 6, έχει με κάθε 2+1 αλευρι φαριναπ Μυλοι Αγίου Γεωργίου (1,98€), 35 πόντους επιστροφή (1,05€). Μόνο για σήμερα πέμπτη που είναι διπλοί οι πόντοι πάει 70 πόντοι επιστροφή. 

Οι ίδιοι πόντοι είναι και για το 2+1 αλευρι για όλες τις χρήσεις Μύλοι Αγίου Γεωργίου που το έχει 2,86€ (αν θυμάμαι καλά)

Μόνο για σήμερα όμως είναι οι διπλοί πόντοι... 

και χθες ισχυε ο διπλασιασμος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, matrixxx είπε

Νομιζω οτι κατι δεν λες σωστα. Σου ειπαν οτι δεν μπορουν να τα βρουν και ακυρωσαν; Αν ακυρωσαν, πώς ειναι τωρα διεθεσιμη για παραλαβη; Την ενεργοποιησαν εκ νεου; (απιθανο σεναριο)

 Μηπως απλα οταν τελειωνε η εκτιμωμενη που σου εδωσε το συστημα αρχικα, εστειλαν το γνωστο μειλ που λεει "Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η παραγγελία σας με αριθμό  123456789 θα παρουσιάσει μικρή καθυστέρηση. Ζητούμε συγγνώμη και δεσμευόμαστε να σας ενημερώσουμε εκ νέου το συντομότερο δυνατό για την εξέλιξή της" ; 

Αλλη υπόθεσή έχεις να κάνεις η τελείωσες?Εσύ τώρα είσαι ontopic?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, matrixxx είπε

Νομιζω οτι κατι δεν λες σωστα. Σου ειπαν οτι δεν μπορουν να τα βρουν και ακυρωσαν; Αν ακυρωσαν, πώς ειναι τωρα διεθεσιμη για παραλαβη; Την ενεργοποιησαν εκ νεου; (απιθανο σεναριο)

 Μηπως απλα οταν τελειωνε η εκτιμωμενη που σου εδωσε το συστημα αρχικα, εστειλαν το γνωστο μειλ που λεει "Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η παραγγελία σας με αριθμό  123456789 θα παρουσιάσει μικρή καθυστέρηση. Ζητούμε συγγνώμη και δεσμευόμαστε να σας ενημερώσουμε εκ νέου το συντομότερο δυνατό για την εξέλιξή της" ; 

Περιπτωση να τα λεω σωστα δεν υπαρχει καμια; Ετσι θα ειναι αφου το λες.
Επι της ουσιας οποιος νοσταλγει Χριστουγεννα φαση και θελει ας παει στο Συνταγμα να τα παρει, εγω δεν παω.
ΥΓ Η παραγγελια αυτη ειχε μονο δυο τριγωνα μεσα, αξιας συνολου 0,02€ και τιποτε αλλο.

26942731_209904159571863_1777540102_n.jpg

26941235_209904489571830_1684497673_n.jpg

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, NaGR είπε
Αποστολές & Διευθύνσεις

Απο τη Μικροζυθοποιία Βάρης σ όλους τους νέους φίλους της φρέσκιας μπύρας:

Σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ θερμά για την άμεση ανταπόκριση και την υποστήριξή σας.

Στο παρακάτω Μail, θα μπορείτε από τώρα να στέλνετε τις διευθύνσεις (ΜΑΖΙ με τον αριθμό παραγγελίας) όπου επιθυμείτε την αποστολή του κιβωτίου!  

[email protected]

Με εκτίμηση

Μικροζυθοποιία Βάρης

Μπύρα Στεργίου

 

21 ώρες πριν, paylidis είπε

Μειλ στέλνεις. Έστειλα εγώ το πρωί με ερώτηση για την ώρα παράδοσης ώστε να ξέρω τι διεύθυνση να δώσω κ περιμένω απάντηση 

Μπορείς να παραγγείλεις 2 και να δώσεις 2 διαφορετικές διευθύνσεις? Θέλω τη μια για δώρο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, archimidis είπε

Μπορείς να παραγγείλεις 2 και να δώσεις 2 διαφορετικές διευθύνσεις? Θέλω τη μια για δώρο!

Ναι το ρώτησε κάποιος στα σχόλια νομίζω. Πάει αριθμός παραγγελίας + διεύθυνση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...