Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα λοιπον για οσους ειναι φοιτητες με την ταυτοτητα και το πασο σε οποιοδηποτε καταστημα κοσμοτε για οσους εχουν whats up πηγαινετε και με ανανεωση μιας 10αρας καρτας μια φορα καθε μηνα θα εχετε δωρο 600 λεπτα μεχρι τον ιουνιο του 13.

 

Λοιπον, αυτος ο τροπος γραφης χωρις τελειες και κομματα, ειναι εξαιρετικα κουραστικος !!! Περαν τουτου, προσφορα ειναι αυτο ή ΑΝΤΙ-προσφορα ;; Εγω που ΔΕΝ ειμαι φοιτητης, παιρνω 600 λεπτα ΚΑΙ 600 sms με ΕΠΤΑ ΕΥΡΩ !!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λοιπον, αυτος ο τροπος γραφης χωρις τελειες και κομματα, ειναι εξαιρετικα κουραστικος !!! Περαν τουτου, προσφορα ειναι αυτο ή ΑΝΤΙ-προσφορα ;; Εγω που ΔΕΝ ειμαι φοιτητης, παιρνω 600 λεπτα ΚΑΙ 600 sms με ΕΠΤΑ ΕΥΡΩ !!!!!

 

Για το κουραστικό συμφωνώ αλλά εντάξει δεν το θεωρώ και μεγάλο πρόβλημα.

 

Για την προσφορά όμως εγώ καταλαβαίνω οτι ανανεώνεις με 10 ευρώ , σου δίνουν δώρο τα 600 λεπτά και τα 10 ευρώ σου μένουν στην κάρτα.

 

Ας το διευκρινίσει ο astral7 , στο site δεν βρίσκω καμιά πληροφορία .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπαρχει στο site, εγω απο flyers που μοιραζαν το ειδα.

 

katcos οπως το ειπες, ανανεώνεις με 10 ευρώ και σου δίνουν δώρο τα 600 λεπτά και τα 10 ευρώ σου μένουν στην κάρτα.

 

οι εγγραφες ισχυουν μεχρι 31/10.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπαρχει στο site, εγω απο flyers που μοιραζαν το ειδα.

 

katcos οπως το ειπες, ανανεώνεις με 10 ευρώ και σου δίνουν δώρο τα 600 λεπτά και τα 10 ευρώ σου μένουν στην κάρτα.

 

οι εγγραφες ισχυουν μεχρι 31/10.

 

Για να ισχυσει αυτο ομως ΠΡΕΠΕΙ να εχεις και το εντυπο που σου δωσανε οι κοπελιτσες που τα μοιραζουν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον, αυτος ο τροπος γραφης χωρις τελειες και κομματα, ειναι εξαιρετικα κουραστικος !!! Περαν τουτου, προσφορα ειναι αυτο ή ΑΝΤΙ-προσφορα ;; Εγω που ΔΕΝ ειμαι φοιτητης, παιρνω 600 λεπτα ΚΑΙ 600 sms με ΕΠΤΑ ΕΥΡΩ !!!!!

Ναι αλλά τα 600λ+600sms ισχύουν για 1 μήνα! Δλδ να τηλεφωνείς 20λ και να στελνεις 20sms την ημέρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο http://www.angrybirdstees.com/

έχει τα Angry Birds T Shirts με Buy one and Get One Free

στέλνει και Ελλάδα

 

Το θέμα είναι ότι όταν πας να επιλέξεις ένα και σου λέει ότι "qualifies for a free t-shirt" σου βγάζει να επιλέξεις μεταξύ τριών άθλιων παιδικών t-shirts μόνο, δε θα το λεγα και προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να ισχυσει αυτο ομως ΠΡΕΠΕΙ να εχεις και το εντυπο που σου δωσανε οι κοπελιτσες που τα μοιραζουν..

Πηρα σημερα το πασο απο την Vodafone και μου δωσαν την ειδικη προσφορα για φοιτητες. 100 λεπτα προς ολους χωρις να βαλεις καθολου καρτα με νεο νουμερο + αν βαλεις καρτα 5 ευρω σου δινει 500 λεπτα προς ολους+200 mb internet..Ακομα ασχολειστε με whats up ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα σημερα το πασο απο την Vodafone και μου δωσαν την ειδικη προσφορα για φοιτητες. 100 λεπτα προς ολους χωρις να βαλεις καθολου καρτα με νεο νουμερο + αν βαλεις καρτα 5 ευρω σου δινει 500 λεπτα προς ολους+200 mb internet..Ακομα ασχολειστε με whats up ?

 

Και εγω την εχω παρει.. Βασικα εγω προσωπικα εχω το νουμερο απλα για να με καλουνε, μιας και εχω εταιρικο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά τα 600λ+600sms ισχύουν για 1 μήνα! Δλδ να τηλεφωνείς 20λ και να στελνεις 20sms την ημέρα

 

Μα και στην προσφορα για φοιτητες, ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ πρεπει να βαζεις 10€ για να εχεις τα δωρεαν λεπτα. Τεσπα, η προσφορα της Voda ειναι κλασεις καλυτερη, αρα Bye Bye What's Up!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα και στην προσφορα για φοιτητες, ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ πρεπει να βαζεις 10€ για να εχεις τα δωρεαν λεπτα. Τεσπα, η προσφορα της Voda ειναι κλασεις καλυτερη, αρα Bye Bye What's Up!!!!!

 

Απο οτι θυμαμαι ομως οι καρτοκινητες δεν εχουν ελαχιστη 3λεπτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...