Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σημερα το πηρα χαμπαρι και ισχυει μεχρι 20/3. Καθαρα Δευτερα ερχεται ολοι-να υποθεσω- χαλβα τρωμε/τρωτε.

 

Ο μακεδονικος χαλβας(σοκολατα-βανιλια, βανιλα, βανιλια-αμυγδαλο) συσκευασμενος 1κιλό 8,60 στο βασιλοπουλο.

 

Πολυ καλη τιμη (2 κιλα πηρα! :-D), μιας και σε άλλο σουπερ που πηγα ειχαν το χυμα μακεδονικο 10,20!!!

Καλή είναι αλλά φαντάσου ότι πέρυσι αγόρασα τον Μακεδονικό με μέλι 1,47 το μισό κιλό (από 5 παρά κάτι) απο τα lidl

όπου πήγαινα επίσκεψη έδενα και με μια κορδέλα και 3-4 χαλβάδες αντί να πάρω τούρτες κλπ

Έχω κλάσει στον χαλβά, δεν χαλάει δεν θέλει ψυγείο ήταν και η κρίση ... αν πω πόσους αγόρασα θα γελάτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σημερα το πηρα χαμπαρι και ισχυει μεχρι 20/3. Καθαρα Δευτερα ερχεται ολοι-να υποθεσω- χαλβα τρωμε/τρωτε.

 

Ο μακεδονικος χαλβας(σοκολατα-βανιλια, βανιλα, βανιλια-αμυγδαλο) συσκευασμενος 1κιλό 8,60 στο βασιλοπουλο.

 

Πολυ καλη τιμη (2 κιλα πηρα! :-D), μιας και σε άλλο σουπερ που πηγα ειχαν το χυμα μακεδονικο 10,20!!!

ΠΑντου 7.5/8.5 ευρω το κιλο εχει ο ΜΑκεδονικος.Πηρα απο το CARREFOUR 8.5 ι μπαστουνι(κιλο).Κομμενο τον ειχαν φτηνοτερο 7.5 ευρω).Και αλλου τοσο τον ειδα.Ασε που καθαρα δευτερα πολλοι τον ξεφτιλιζουν οπως ειπε και ο φιλος παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωωω επεσε τοσο ε;

Καλε την ιδια μερα που πηγα βασιλοπουλο, ειχα παει νωριτερα μασουτη και ειχαν τον χυμα στα 10 :shifty: περιπου, οποτε το 8,6 μου φανηκε πολυ καλη τιμη. :-)

 

@drdedus

χαχαχαχα!για πες, ποσους δλδ; σε καθε σπιτι απο 3; καμια 4-5 επισκεψεις, δλδ 15?!?!?!?!?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω ακόμα το στοκ από πέρυσι ...

θα προτιμούσα βέβαια να είναι με κακάο αλλά τι να κάνουμε μην τα θέλουμε και όλα

αγόρασα 35 πακέτα.. θα έπαιρνα και άλλους όμως δεν είχαν παραπάνω 2 καταστήματα που είχα πάει

Σε επισκέψεις έδωσα 15 ..έφαγα 10 ..και μένουν άλλοι 10 (καμια συνταγη με χαλβα? :-D )

Δεν μπόρεσα να δώσω παραπάνω γιατί είχα και κάτι τηγάνια (Tefal για όλες της εστίες!! )πάλι από το carrefur πριν 1,1/2 χρόνο

Μπορεί να φαίνεται κάπως αλλά είναι πολύ καλύτερα από της τούρτες, που για να είναι καλές και εμφανίσιμες πρέπει να φύγει το 20αρικο

Άσε που όλοι γλυκά φέρνουν..

Μηπως να πω και πόσα παστέλια είχα πάρει...!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω ακόμα το στοκ από πέρυσι ...

θα προτιμούσα βέβαια να είναι με κακάο αλλά τι να κάνουμε μην τα θέλουμε και όλα

αγόρασα 35 πακέτα.. θα έπαιρνα και άλλους όμως δεν είχαν παραπάνω 2 καταστήματα που είχα πάει

Σε επισκέψεις έδωσα 15 ..έφαγα 10 ..και μένουν άλλοι 10 (καμια συνταγη με χαλβα? :-D )

Δεν μπόρεσα να δώσω παραπάνω γιατί είχα και κάτι τηγάνια (Tefal για όλες της εστίες!! )πάλι από το carrefur πριν 1,1/2 χρόνο

Μπορεί να φαίνεται κάπως αλλά είναι πολύ καλύτερα από της τούρτες, που για να είναι καλές και εμφανίσιμες πρέπει να φύγει το 20αρικο

Άσε που όλοι γλυκά φέρνουν..

Μηπως να πω και πόσα παστέλια είχα πάρει...!!!

 

:shifty: :confused:  Ohhhh Jesus! Μπα οχι, μπορω να φανταστω, τα παστελια μικρα ειναι..άρα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα καλά το σκέφτηκες

απλά θα σου πω ότι όλοι λένε αν γίνει πόλεμος εδώ θα ερθουν

Στα καταστήματα συνήθως με ρωτάνε αν θέλω τιμολόγιο και πολλές φορές τα φέρνει φορτηγό σπίτι (χαρτικά νερά κλπ)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.tokotoukan.gr/el/
tshirt με σχέδια 15E (μέχρι σήμερα από όσο λέει)

Όσα είχα πάρει απ' το συγκεκριμένο, πολύ καλής ποιότητας και εκτός από ποικιλία έχει και αρκετά έξυπνα σχέδια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως πηγα να κανω παραγγελια με το κουπονι FREE .Ενω αρχικα στο καλαθι το δεχεται μολις παω να πληρωσω με paypal με βγαζει στο checkout με επιλογη place your order και μου λεει (coupon is not available for your country) kai μου δινει 2 επιλογες μεταφορικων ξεκινωντας απο 12 δολαρια.Δυστυχως εληξε η προσφορα και το συγκεκριμενο σαιτ δε λεει με την καμια αφου εχει απλα μεταφορικα 12 δολαρια.ΚΡιμα.

Τους έστειλα mail να ρωτήσω πότε θα ξαναισχύει το FREE αν και δεν πήρα κάποια απάντηση. Το έιχαν βγάλει κάποια περίοδο αλλά το είχαν ξαναβάλει μετά. Τώρα δοκίμασα το FREE69 και δουλεύει αλλά πρέπει να έχεις 69$ στο καλάθι για να σου βγάλει free shipping.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...