Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πηρα σημερα το πασο απο την Vodafone και μου δωσαν την ειδικη προσφορα για φοιτητες. 100 λεπτα προς ολους χωρις να βαλεις καθολου καρτα με νεο νουμερο + αν βαλεις καρτα 5 ευρω σου δινει 500 λεπτα προς ολους+200 mb internet..Ακομα ασχολειστε με whats up ?

 

Όταν λες προς όλους, εννοείς και Cosmote και Wind και σταθερά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όταν λες προς όλους, εννοείς και Cosmote και Wind και σταθερά;

 

Ναι ναι.. Μου το δωσανε και εμενα.. Και με 7€ εχεις 700λεπτα και 500ΜΒ. Βλεπω να παιρνει αρκετους η CU

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω να το βρω στην ιστοσελιδα της αλλα δεν το αναφερει πουθενα.

 

Πρεπει να εισαι φοιτητης. Σε ενημερωνουν και σου δινουν τον αριθμο εκεινη την ωρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμία καλή προσφορά για φοιτητές υπάρχει γιαυτούς που είναι ήδη συνδρομητές και δεν θέλουν καινούριο αριθμό???

 

Εγω τον 2ο μου αριθμο Whats Up που ρωτησα, μου ειπανε να τον φερω με το χαρτι που μου δωσανε και το πασο μου για ν αμου το αλλαξουν σε CU με την ιδια προσφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ναι.. Μου το δωσανε και εμενα.. Και με 7€ εχεις 700λεπτα και 500ΜΒ. Βλεπω να παιρνει αρκετους η CU

Τα 700 λεπτά είναι προς όλους :confused: ???

 

Μπορεί κάποιος να γράψει με ακρίβεια ποιες είναι οι προσφορές καρτοκινητού της Vodafone για φοιτητές???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 700 λεπτά είναι προς όλους :confused: ???

 

Μπορεί κάποιος να γράψει με ακρίβεια ποιες είναι οι προσφορές καρτοκινητού της Vodafone για φοιτητές???

 

Πως μπορω να ανεβασω εδω εικονα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη ειναι η προσφορα της Vodafone αρκει να ΕΙΣΑΙ φοιτητης..

 

Αυτη ειναι η προσφορα της Vodafone αρκει να ΕΙΣΑΙ φοιτητης.

Απίστευτο... :confused:

 

Να'σαι καλά φίλε chris γα την ενημέρωση :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα!

Εχοντας διαβασει περιπου 30 posts για 1 συγκεκριμενη προσφορα (ενδιαφερουσα για καποιους , ή αδιαφορη για αλλους ) συνειδητοποιω την αναγκη δημιουργιας ξεχωριστών topics εντος του topic Προσφορών εκτός Τεχνολογιας.

Πιστευω οτι οταν αναλλωνομαστε με σχολια κ κοντρα σχολια για συγκεκριμενες προσφορες (κατι που ειναι θεμιτο κ υγιες) , μπορει κατι αξιολογο να χαθει μεσα στο σωρό.

 

Παντα φιλικα,

filippos001

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...