Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει φαγωθεί η γυναίκα για κουζινομηχανή.

Εδώ και καιρό έχει δει την συγκεκριμένη Andrew James 1500w με 5,2 λίτρα κάδο από το amazon αλλά έχει κάπως τσιμπημένα μεταφορικά (45 λίρες) και την γλυτώνω.

Συνολικά πάει κοντά στα 100 ευρώ με 53 τα μεταφορικά!!

 

Σήμερα όμως έβαλε μια Tefal kitchen machine σε προσφορά και δεν με βλέπω να την γλυτώνω αυτήν την φορά. Βγαίνει κοντά στα 140 ευρώ. Χωρίς την προσφορά πάει στα 180 περίπου.

 

Τα βάζω και εδώ μπας και ενδιαφέρει κανέναν.

 

 

Για να μην ψάχνω, μιας και το εχεις ψάξει, το μπλέντερ ειναι μαζι με το μηχάνημα ή το αγοράζεις έξτρα, και με τα μεταφορικά τι παίζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλό θα ήταν να βρείτε ένα που να γυρνάει και ο κάδος παράλληλα. Πολύ βολικό ;)

Εγώ θυμάμαι και είχαμε πριν 10-15 χρόνια το οποίο ζεί ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην ψάχνω, μιας και το εχεις ψάξει, το μπλέντερ ειναι μαζι με το μηχάνημα ή το αγοράζεις έξτρα, και με τα μεταφορικά τι παίζει?

 

Αναφέρει στην περιγραφή ότι περιέχει το μπλέντερ, τις 3 κεφαλές, και τους τρίφτες.

Μεταφορικά το tefal δεν θα έχει καθόλου, λόγο του ότι είναι με πωλητή το ίδιο το amazon και τιμή > 25 λίρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφέρει στην περιγραφή ότι περιέχει το μπλέντερ, τις 3 κεφαλές, και τους τρίφτες.

Μεταφορικά το tefal δεν θα έχει καθόλου, λόγο του ότι είναι με πωλητή το ίδιο το amazon και τιμή > 25 λίρες.

οκ ευχαριστω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από me&home αγοράζεις 3 πληρώνεις 2 και παίρνεις το φθηνότερο δώρο:

 

http://www.meandhome.gr/cat/partners-eykairies?parentCategoryId=cat1570002pp&sortOrder=ascending&sortMode=numprop&fso=&pageSize=45

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Από me&home αγοράζεις 3 πληρώνεις 2 και παίρνεις το φθηνότερο δώρο:

 

 

Μεταξυ επιλεγμενων προιοντων που προσωπικα δεν βρηκα τιποτα να αξιζει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεταξυ επιλεγμενων προιοντων που προσωπικα δεν βρηκα τιποτα να αξιζει.

 

 

Βασικά ούτε εγώ βρήκα κάτι που να με ενδιαφέρει αλλά ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να ψάχνει κάποιος συνφορουμίτης :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα σε ολους θελω μια μικρη συμβουλη.Ψαχνω για κανα οικονομικο σαιτ για παραγγελια αθλητικων ειδων τυπου φορμες η αθλητικα παντελονια απο εξωτερικο.Εχει ακουσει κανεις τιποτα μιας και δεν εχω ασχοληθει στο παρελθον με το θεμα.Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα σε ολους θελω μια μικρη συμβουλη.Ψαχνω για κανα οικονομικο σαιτ για παραγγελια αθλητικων ειδων τυπου φορμες η αθλητικα παντελονια απο εξωτερικο.Εχει ακουσει κανεις τιποτα μιας και δεν εχω ασχοληθει στο παρελθον με το θεμα.Ευχαριστω

Για ρίξε μια ματιά στο sportsdirect που έχει αναφερθεί λίγες σελίδες πιο πίσω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Καλημερα σε ολους θελω μια μικρη συμβουλη.Ψαχνω για κανα οικονομικο σαιτ για παραγγελια αθλητικων ειδων τυπου φορμες η αθλητικα παντελονια απο εξωτερικο.Εχει ακουσει κανεις τιποτα μιας και δεν εχω ασχοληθει στο παρελθον με το θεμα.Ευχαριστω</p>

 

sportsdirect.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...