Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να διευκρινίσω επειδή ίσως δεν ήμουν σαφής και Δεν θέλω να δημιουργήσω κλίμα. Η χρεωστική μου μια χαρά δουλεύει στο εσωτερικό.

 

Απλά σήμερα έμαθα ότι Δεν μπορώ να κάνω αγορές από εξωτερικό.

 

Κι εγώ το ίδιο έπαθα σήμερα. Δεν μπορούσα να κάνω αγορά από εξωτερικό με χρεωστική κάρτα (μέσω PayPal) και ας είχα λεφτά μέσα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα αφού το διάβασα σε σάιτ και το άκουσα στην ΕΡΤ αφου...

Σοβαρες πηγες μου ανεφερες,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Το ειδα χθες αυτοπροσωπως.

Για το εσωτερικο δεν τιθεται θεμα γιατι μπορουν να γινουν μεταφορες κεφαλαιων (αλλα οχι εκταμιευσεις).

Απλα καποιοι για την ευκολια τους θελουν μετρητα.

Καποιες καρτες ενδεχομενως να εχουν θεμα αλλα οχι ολες.

Κι εγώ το ίδιο έπαθα σήμερα. Δεν μπορούσα να κάνω αγορά από εξωτερικό με χρεωστική κάρτα (μέσω PayPal) και ας είχα λεφτά μέσα!

Me paypal συναλλαγη γινεται μονο αν εχεις υπολοιπο στο balance.Αλλιως δε γινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι; αυτές τις μέρες χρησιμοποιώντας χρεωστική σε supermarket μπορούμε να κάνουμε αγορές ανεξαρτήτου ορίου...δηλ. Και πάνω από 60 ευρώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πήρα από την προσφορά -30% στα κατεψυγμένα στο καρεφουρ.
φασολάκι πλατύ Μπάρμπα Στάθη 450gr από 2,65€ αρχική - 30% = 1,85€ - 1€ pockee = 0.85€ το τεμάχιο
αρακά μπάρμπα Στάθη 450gr 2,45€ - 30% = 1,71€ - 1€ pockee = 0.71€ τελική το τεμάχιο.

not bad at all.

Επεξ/σία από p_under
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι κάρτες επιβεβαιώνω παίζουν κανονικά σε Σκλαβενίτη και Carefour που πήγα. Δεν γνωρίζω για τους άλλους.

 

Σε εγχώρια γνωστά μαγαζιά όμως για διαδυκτιακές αγορές κάποιοι δεν δέχονται τις πιστωτικές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...