Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επανέρχομαι για να ενημερώσω, για την παραγγελία που είχα κάνει στο cosmossport.gr .Αν εξαιρέσεις ότι έκαναν μια εβδομάδα να μου τα στείλουν ,τα προϊόντα ήταν οκ όπως φαίνονταν στην περιγραφή και οι τιμές καλές οπότε το προτείνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επανέρχομαι για να ενημερώσω, για την παραγγελία που είχα κάνει στο cosmossport.gr .Αν εξαιρέσεις ότι έκαναν μια εβδομάδα να μου τα στείλουν ,τα προϊόντα ήταν οκ όπως φαίνονταν στην περιγραφή και οι τιμές καλές οπότε το προτείνω.

Τα δικα μου ηρθαν σε 3 μερες (με παραλαβη απο καταστημα Χανιων). Ολα καλα, εξαιρετικες τιμες.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το sportsdirect.com τι μεταφορικά έξοδα έχει για ένα ζευγάρι παπούτσια που ενδιαφέρομαι να αγοράσω; Ξέρει κανείς; Το έχετε δοκιμάσει ως site;

Απο τα 18 ευρώ μέχρι 22 το μέγιστο όσα και να πάρεις.

Η αποστολή γίνεται με courier.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

cosmossport.gr --Καλημερα το μαγαζι αυτο ειναι για πολλες Φαπες μα παρα πολλες ..Παραγειλα ενα μπουφαν ( Οπως ελεγε η αγγελεια και τελικα  ηταν ενα Φλις ....πανε τα 50 ευρουλακια μου και σε email που τους εστειλα ουτε καν μπηκαν στον κοπο να απαντησουν ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

cosmossport.gr --Καλημερα το μαγαζι αυτο ειναι για πολλες Φαπες μα παρα πολλες ..Παραγειλα ενα μπουφαν ( Οπως ελεγε η αγγελεια και τελικα  ηταν ενα Φλις ....πανε τα 50 ευρουλακια μου και σε email που τους εστειλα ουτε καν μπηκαν στον κοπο να απαντησουν ...

Link απο το "μπουφαν" που πηρες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

cosmossport.gr --Καλημερα το μαγαζι αυτο ειναι για πολλες Φαπες μα παρα πολλες ..Παραγειλα ενα μπουφαν ( Οπως ελεγε η αγγελεια και τελικα  ηταν ενα Φλις ....πανε τα 50 ευρουλακια μου και σε email που τους εστειλα ουτε καν μπηκαν στον κοπο να απαντησουν ...

Δοκιμασες να τους πάρεις τηλέφωνο ;επίσης αφού δέχονται επιστροφές μην σκάς γύρισε το και πάρε κάτι άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

cosmossport.gr --Καλημερα το μαγαζι αυτο ειναι για πολλες Φαπες μα παρα πολλες ..Παραγειλα ενα μπουφαν ( Οπως ελεγε η αγγελεια και τελικα  ηταν ενα Φλις ....πανε τα 50 ευρουλακια μου και σε email που τους εστειλα ουτε καν μπηκαν στον κοπο να απαντησουν ...

εμένα πάλι με πήραν τηλέφωνο μετά από 3 μέρες και μου είπαν πως είναι ελαττωματικό το μπουφάν που είχα παραγγείλει, και είτε να διαλέξω κάτι άλλο είτε να μου επιστρέψουν τα χρήματα..ευτυχώς η επιστροφή τον χρημάτων έγινε άμεσα (την επομενη μέρα) μέσω paypal.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ καλη προσφορα στον μασουτη για oral b ειδικα σε συνδιασμο με κουπονι απο επιθυμιες.αγορασα την oral b vitality trizone με 5ε.επισης gilette proglide trimmer με εκπτωση και κουπονι 8.5ε.και η απλη gilette proglide βγηκε 1.70e.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το cosmos sport έχω ψωνίσει αρκετές φορές από το φυσικό τους κατάστημα και δεν είχα ποτέ κάποιο παράπονο, απλά, ορισμένες φορές είναι της υπομονής (αν θες πχ να σου φέρουν κάτι από κάποιο άλλο κατάστημά τους)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ καλη προσφορα στον μασουτη για oral b ειδικα σε συνδιασμο με κουπονι απο επιθυμιες.αγορασα την oral b vitality trizone με 5ε.επισης gilette proglide trimmer με εκπτωση και κουπονι 8.5ε.και η απλη gilette proglide βγηκε 1.70e.

τα gillette (εκτος απο το κουπονι απο epithimies) εχουν καποια extra εκπτωση στον Μασουτη? 

πως πηγε η τιμη του gillette proglide trimmer 8.5Ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...