Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Δωρεάν μεταφορικά από Αμερική, μάλλον απίθανο.

Μήπως εννοεί μέσα στην Αμερική;

Αρχική σελίδα πάνω-πάνω το γράφει,μπορούσες εύκολα να το τσεκάρεις και μόνος σου ώστε να μην χρειαστεί να το αμφισβητήσεις.

 

post-227832-0-44138500-1365092262_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Επειδη αυτο με τις υποτιμητικες αμφισβητησεις των γραπτων αλλων μελων συμβαινει για πολλοστη φορα, θελω σε πρωτη φαση να παρακαλεσω να διπλοτσεκαρει o οποιοσδηποτε αλλη φορα πρωτα οτι εχει δικιο. Ειναι πολυ ασχημο να λεμε σε καποιον που εχει εμπειρια σε κατι "δεν ειναι ετσι" ή "απιθανο να ειναι ετσι" για κατι που δεν εχουμε εμεις καν δοκιμασει! Ας μπουμε στην θεση του αλλου. Τετοιες συμπεριφορες δεν ειναι επιθυμητες. Ξεκινω με μια απλη ποινη προειδοποιησης/παρατηρησης μιας και ειναι η πρωτη φορα που επισημανθηκε απο τη διαχειρηση.

 

Επισης θυμιζω σχετικα με το θεμα με τους καφεδες, οτι υπαρχει κανονισμος που αναφερει για τα μελη : "Να μη δημοσιεύουν το ίδιο θέμα ή μήνυμα περισσότερες από μία φορές και να μη διατηρούν θέματα στην επιφάνεια με συνεχή δημοσίευση μηνυμάτων [bumping]."  Οποιος εχει απορια θα παρακαλουσα να ζηταει λεπτομεριες με pm ωστε να μην αλλαξει τιτλο το παρον θεμα σε κατι οπως "παρε κοσμε χαρμανι εκλεκτο".

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω να κανω δυο επισημανσεις σχετικα με το fragrancex

1) δωρεαν μεταφορικα εχει πανω απο 69 δολλαρια με το κουπονι free69 (αν και εγω πριν δυο εβδομαδες που παραγγειλα με το κουπονι free που ηταν worldwide τοτε μου ηρθε κανονικα η παραγγελια 35 δολλαρια χωρις μεταφορικα

2)εχουν βελτιωθει πολυ οι χρονοι παραδοσης...εδω μεσα ειχα διαβασει αλλα  μου ειχαν πει κ αλλοι οτι παραλαμβανεις σε 30-40 μερες..εγω παρελαβα σε 6

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω πριν δυο εβδομαδες που παραγγειλα με το κουπονι free που ηταν worldwide τοτε μου ηρθε κανονικα η παραγγελια 35 δολλαρια χωρις μεταφορικα

Πριν δυο εβδομαδες αποκλειεται μηπως ηταν κανενας μηνας γιατι πηγα και εγω να βαλω το κουπονι FREE και δεν το δεχτηκε.Εχω ποσταρει αντιστοιχως.

 

2)εχουν βελτιωθει πολυ οι χρονοι παραδοσης...εδω μεσα ειχα διαβασει αλλα  μου ειχαν πει κ αλλοι οτι παραλαμβανεις σε 30-40 μερες..εγω παρελαβα σε 6

Εισαι πολυ τυχερος εγω παρηγγειλα απο Fragrance direct απο αγγλια ,δειχνει οτι εφυγε 1/3 και δε μου εχει ελθει ακομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν δυο εβδομαδες αποκλειεται μηπως ηταν κανενας μηνας γιατι πηγα και εγω να βαλω το κουπονι FREE και δεν το δεχτηκε.Εχω ποσταρει αντιστοιχως.

 

Εισαι πολυ τυχερος εγω παρηγγειλα απο Fragrance direct απο αγγλια ,δειχνει οτι εφυγε 1/3 και δε μου εχει ελθει ακομα

 

φιλε παρηγγειλα 13/3 και μου ηρθε τριτη 19/3...οσο για το free μου το πηρε κανονικα γιατι ειδα τη χρεωση στην καρτα μου......μπορει να καναν κανα λαθος γιατι ηταν και μικρη παραγγελια 30 ευρω ή επειδη ηταν η πρωτη μου παραγγελια απο εκει να μη με χρεωσαν μεταφορικα..ξερω γω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία φορά παρήγγειλα και εγώ από εκεί και πέρασε μήνας για να έρθουν τα πράγματα οπότε και τους έριξα κόκκινη κάρτα και παίζω στο http://www.cheapsmells.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tο  http://www.cheapsmells.com/ ειχε σταματησει να στελνει για κανενα διμηνο ελλαδα(εχει να κανει με τις αεροπορικες μεταφορες).Τωρα απο οτι ειδα ξαναρχισε α στελνει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μία φορά παρήγγειλα και εγώ από εκεί και πέρασε μήνας για να έρθουν τα πράγματα οπότε και τους έριξα κόκκινη κάρτα και παίζω στο http://www.cheapsmells.com/

 

Το οποιο συμφωνα με την εμπειρια σου τι λεει; (Χρονος παραλαβης, μεταφορικα κλπ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω που εχω παραγγειλει αρκετες φορες τα μεταφορικα παιζουν γυρω στα 4 με 6 ευρω αναλογα με το βαρος.Δεν πανε με τον ογκο(προσθετεις τα αντικειμενα στο καλαθι και λιγο πριν το checkout σου λεει τα μεταφορικα)>Χρονος 15 με 20 ημερολογιακες ημερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια, προσφορες απο bebeauty μην ξεχασουμε να αναφερουμε!  :ph34r:

Οχι φυσικα πρεπει τουλαχιστον μια φορα την ημερα να το λεμε. :shock: :cry:

 

Να γινει και μια ημεριδα να φαμε και καμια μεριδα πα'ι'δακια. :P :-)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για γονεις με κοριτσια, και νονους με βαφτισιμιες: Η κουκλα Lalaloopsy που ειναι στην λαμπαδα που πωληται εδω (γοργονα), 40€ (για λαμπαδα εχουν βαλει ενα σκετο κερι). Η κουκλες αυτες εδω σκετες εχουν 30€. Πολλες απο αυτες στο αμαζον ειναι 15 λιρες. Εδω η γοργονα της λαμπαδας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...