Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η what's up δίνει 600 λεπτα ΚΑΙ 600 ΜΒ Ίντερνετ σε φοιτητές και αυτο γίνεται με τον εξής τροπο

Βάζω μια κάρτα αυτο το μήνα των δέκα ευρω και τον επόμενο μου δίνει τσάμπα το παραπάνω πακέτο

Απλα το λέω επειδή είδα πολλα μπερδεμενα και δεν έβγαλα άκρη

Ευχαριστω και καλη συνέχεια παιδιά :)

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η what's up δίνει 600 λεπτα ΚΑΙ 600 ΜΒ Ίντερνετ σε φοιτητές και αυτο γίνεται με τον εξής τροπο

Βάζω μια κάρτα αυτο το μήνα των δέκα ευρω και τον επόμενο μου δίνει τσάμπα το παραπάνω πακέτο

Απλα το λέω επειδή είδα πολλα μπερδεμενα και δεν έβγαλα άκρη

Ευχαριστω και καλη συνέχεια παιδιά :)

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Οπως εχει αναφερθει και στο αντιστοιχο νημα, η προσφορα της Vodafone ειναι κλασεις ανωτερη !!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μίλησα για αυτο απλα υπήρχε μια ασάφεια σε αυτο το θέμα και το διευκρινησα.κ όσο για αυτο εγω την έχω πατήσει με Vodafone πολλές φορές και δεν την ξαναπαταω

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή τιμή αλλά δεν έχει μεγάλα νούμερα!

Σχετικά με τα νούμερα εγώ που παραγγέλνω για πρώτη φορά παπούτσια και σε άλλα φοράω 41 σε άλλα 42, πως μπορώ να ξέρω ποιο είναι καταλληλότερο ώστε να αποφύγω επιστροφές???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με τα νούμερα εγώ που παραγγέλνω για πρώτη φορά παπούτσια και σε άλλα φοράω 41 σε άλλα 42, πως μπορώ να ξέρω ποιο είναι καταλληλότερο ώστε να αποφύγω επιστροφές???

Αυτό είναι το πρόβλημα όταν αγοράζεις ρούχα-παπόυτσια απο ιντερνετ. Τα ριμποκ πάντως έχουν μεγάλη φορμα, εγω φοράω 46,5 αλλά στα ριμποκ πηρα 46. Το πιο σίγουρο πάντως είναι να πας σε ένα μαγαζί και να τα δοκιμάσεις εκτός αν πάρεις το 41 και αν δε σου κάνουν τα δίνεις σε κάποιον με λίγο μικρότερο πόδι.

Τα δικά μου τα είχα πάρει από στοκάδικο (Νέα Σμυρνη) μισή τιμή 57 ευρώ. Αυτά βγαίνουν 38 ευρώ με τα μεταφορικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα public 50,000 ξενόγλωσσα βιβλία σε τιμές amazon. Πράγματι, τσίμπησα δύο βιβλία που ήθελα στη χαμηλότερη τιμή του amazon (άρα φθηνότερα αν βάλεις και τα μεταφορικά)

 

http://www.public.gr/foreign-books-promo

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαματε γιατί χανόμαστε!

 

http://www.groupon.gr/deals/special-deal/PrivatePharmacygr/11838911

 

Πέντε Συσκευασίες Προφυλακτικών Durex Classic των 6 Τεμαχίων (€13,20)

 

Διαβάστε και την περιγραφή, έχει γέλιο.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαματε γιατί χανόμαστε!

 

http://www.groupon.g...macygr/11838911

 

Πέντε Συσκευασίες Προφυλακτικών Durex Classic των 6 Τεμαχίων (€13,20)

 

Διαβάστε και την περιγραφή, έχει γέλιο.

ναι οντως πολυ καλη περιγραφη...καλλιτεχνης

 

"Αν έχετε νεύρα, τίποτα δεν σας πηγαίνει καλά, λεφτά δεν έχετε, δουλειά δεν έχετε, σας κυνηγάνε οι τράπεζες, η ΔΕΗ και η Εφορία, κλειστείτε στο σπίτι και κάντε το μοναδικό απολαυστικό πράγμα που δεν κοστίζει."

 

"Δεν λεκιάζει, δεν λερώνει και είναι το ιδανικό λιπαντικό για συσκευές μασάζ, δονητές και solo καριέρα."

 

"Αν σας περισσέψουν προφυλακτικά, κρατήστε τα σε εύκολα προσβάσιμο σημείο. Κάποια στιγμή οι τράπεζες, η ΔΕΗ και η Εφορία θα σας βρουν… Μην ανησυχείτε, τα Durex Classic έχουν λιπαντική επίστρωση…"

 

Αυτο το τελευταιο με προβληματιζει λίγο :confused:

 

Ακούγετε σαν απειλή

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...