Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ολο προσφορές σε colgate και oral b βλέπω, αλλά σε ΑΙΜ όχι πια.

έχει πετύχει κανείς κάτι?

Ο Μασουτης έχει στο νεο του φυλλάδιο τις οδοντόκρεμες Aim expert protection με έκπτωση 40% και ισχύει μεχρι 17/5

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στον Μασούτη τελικά έχουν ΟΛΕΣ τις οικονομικές συσκευασίες ALWAYS 1,99 ευρώ. (Ακόμα και τις 16+8 και τις 20+8)

Οπότε βγαίνουν πολύ καλά με κουπόνι -1,00 ευρώ από επιθυμίες ή pockee.

 

Επίσης χαρτί υγείας ZEWA τρίφυλλο πράσινη συσκευασία 16 τεμ βγαίνει από 9,28 στα 5,57 που είναι επίσης πολύ καλή τιμή.

Γάλα κακάο Sergalino 450ml στα 0,61 ευρώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθώς πέρασα από Σκλαβενίτη και Γαλαξία σχετικά με τα αντιηλιακά Nivea θα ήθελα να ενημερώσω πως

  • ο Σκλαβενίτης τα εμφανίζει (πχ το προϊόν Παιδικό spray 50+ μπλε συσκευασία με πιστόλι καπάκι 300ml τελική 10,5€ (15,5€-5€ στικερ στο ράφι) με στίκερ έκπτωσης από 2€ έως 5€\
  • ο Γαλαξίας τον ίδιο κωδικό τον έχει χωρίς κάποια προσφορά στα 10,88€

Έτσι η αρχική τιμή Σκλαβενίτη είναι "εικονική". 

Επίσης tip.Τουλάχιστον στον παιδικό κωδικό 50+ υπάρχουν δύο κωδικοί σε μπλε συσκευασία με σχεδόν παρόμοια τιμή 10,8-10,5€. Ο ένας έχει το καπάκι πιστόλι (300ml) ενώ ο άλλος το κλασσικό καπάκι spray (200ml). Οπότε προτιμήστε αυτόν με το καπάκι πιστόλι ο οποίος στα σχεδόν ίδια χρήματα έχει 50% περισσότερη ποσότητα από τον άλλον. 

Θεωρώ πως τα θυμάμαι σωστά μιας και δεν κρατούσα σημειώσεις :P . Μπορεί κάποιος φίλος να επιβεβαιώσει ή να αμφισβητήσει φυσικά. 

 

Edit: Κωδικός 1 vs Κωδικός 2

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαλαξίας,

όλα τα Head & Shoulders 3,01

Lenor ταμπλέτες 1+1 δώρο (όχι δεμένες) 4.99 οι δύο δηλαδή -3 από pockee !!! (δεν δέχονται κουπόνι εντυπο σε αυτό)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικές τιμές σκλαβενιτη σε nivea:

 

- nivea after sun lotion 200ml                                    : 8,20-2,50 εκπτωση =5,70 - 4,00 ποκεε=1,70 τελικη

- nivea  sun protect & refresh  spray (spf 30) 200ml : 14,05-4,50 εκπτωση =9,55 - 4,00 ποκεε=5,55 τελικη

- nivea  sun protect & bronze oil ( spf 30)   200ml    : 14,05-4,50 εκπτωση =9,55 - 4,00 ποκεε=5,55 τελικη

- nivea  sun protect & bronze Face cream  50ml       : 9,65-2,90 εκπτωση =6,75 - 4,00 ποκεε=2,75 τελικη

 

Στα προιοντα με spf 50 οι τελικές ειναι περιπου 1,5-2,5 ευρώ παραπάνω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαλαξίας,

όλα τα Head & Shoulders 3,01

Lenor ταμπλέτες 1+1 δώρο (όχι δεμένες) 4.99 οι δύο δηλαδή -3 από pockee !!! (δεν δέχονται κουπόνι εντυπο σε αυτό)

το 1+1 ισχυει σιγουρα?γιατι μολις πηγα και δεν ισχυε.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4.99 - 3.00 (pockee) = 1.99

 

 

 

το 1+1 ισχυει σιγουρα?γιατι μολις πηγα και δεν ισχυε.....

 

 

Sorry λάθος μου... 5.99 είναι και όχι 4.99 και το βρήκα στον Γαλαξία στην Δελφών αλλά φαντάζομαι ισχύει σε όλους....

 

5.99 - 3.00 (pockee) = 2.99

 

http://imgur.com/gjKK9Ug

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έβγαλε το pockee στο κινητο μια προσφορά και μου λέει πως για κάθε 4 συσκευασίες 3χ200γρ στραγγιστό γιαούρτι νουνού εκλεκτό μου δίνει ένα κουπόνι πλήρους αξίας.

δηλαδή σαν να λέει πάρε 4 συσκευασίες και θα σου δώσω το 0,30€ για τις πρώτες 3 και στην 4η σου πληρώνω όλη την αξία του προιόντος.not bad

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην πάω τσάμπα, μήπως κάποιος πέρασε σήμερα από τον Γαλαξία Βριλησσίων, να μου πει εάν είχε απόθεμα ηλεκτρικές οδοντόβουρτσες oral B ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...